Bowers & Wilkins Series 600

Výběr produktu řady 600 S2

683
684
685
686
HTM61
HTM62
DS3
ASW610XP
ASW610
ASW608
Řada 600

Nová řada 600 Bowers & Wilkins nabízí skvělou kombinaci dynamiky a přesnosti. Reprosoustavy jsou vybaveny novým vysokotónovým reproduktorem s dvouvrstvou aluminiovou membránou, středotónovým FST reproduktorem s kevlarovou membránou a basovými reproduktory s aluminovými membránami sendvičové konstrukce. Díky tomu jsou reprosoustavy SERIES 600 ideální pro audiofilské instalace pro stereo či domácí kino.

Decoupled Double Dome Tweeter

Nový výškový měnič, pracující s technologiemi vyvinutými pro CM10 Bowers & Wilkins je vybaven dvojitou hliníkovou membránou. Tato membrána vyniká nízkou hmotností a tuhostí, která posunula frekvenční charakteristiku vyzařování tohoto cenově dostupného modelu blíže k naprosté špičce .

800productmenugap
800productmenugap
800productmenugap
800productmenugap
800productmenugap
800productmenugap
800productmenugap
800productmenugap
800productmenugap

B&W – výrobce nejvyšší třídy reprosoustav pro domácí a studiový poslech

Výrobky společnosti Bowers & Wilkins jsou na špičce v oboru designu a výroby reprosoustav již více než 30 let. Bowers & Wilkins je synonymem kvality nejen pro studiové, ale i pro domácí použití.

Nejen inovativní design, ale především vlastní špičkové technologie posunuly značku B&W do absolutní špičky a definovaly ji jako etalon zvukové kvality. Jmenujme například diamantové výškové reproduktory, kevlarové membrány, matrixovou konstrukci, flowport dnes již standardy, které se snaží kopírovat celý svět. Tyto technologie jsou výsledkem desetiletí vývoje a práce desítek lidí z vývojového střediska ve Steyningu, kde inženýři B&W spolu s odborníky marketingu hledají a definují nové cesty, jak co nejvíce přiblížit reprodukovaný zvuk originálu.

Další produkty Bowers & Wilkins

nautilus
800series
Homepage--scroll--600-series-3
pm1
cmseries
zeppelinair
a7
panorama
mini_theatre
Homepage--scroll--P7

B&W Society of Sound

Pro společnost B&W je velmi důležitá přímá vazba na zákazníky proto již před lety spustila projekt „Society of Sound“. Jehož úkolem je spojovat uživatele B&W k možné diskusi, poslechu i sdílení kvalitní hudby. Projekt umožňuje vyjadřovat názory na zvuk a kvalitu jeho reprodukce a provozovat i další aktivity. Do projektu jsou zapojeni jak profesionálové (zpěváci a producenti Peter Gabriel, Dave Stewart ), tak i široká uživatelská veřejnost. Máte-li zájem se zapojit, stačí kliknout na: http://blog.bowers-wilkins.com/

Další značky

Kategorie AV produktů