Proč se nadělá tolik cavyků kolem přenosek?

recenze-hana-sl

Recenze,  kterou v nejnovějším vydání 10-2016 časopisu Stereo-Video napsal renomovaný a respektovaný odborník Miroslav Láb si tentokráte bere pod drobnohled elektrodynamickou gramofonovou přenosku japonské výroby HANA SL.

Netopýří ucho:

Někdy se najdou prvky hifi, které vás baví víc a udělají vám z poslechu nejen test, ale i docela příjemnou záležitost. Přenoska Hana SL mě donutila vytahovat jednu desku za druhou a kontrolovat, jestli jsou ty nahrávky skutečně tak skvělé a jestli je opravdu přenoska tak skvěle přehrává. Přesvědčivá a stabilní lokalizace jednotlivých nástrojů vykouzlí z nahrávek Illinois Jacquet úplný svátek. A 45 otáčkový bonus je skoro zázrak. O vyrovnanosti spektra minimálním zkreslení se nezmiňuji, jsou samozřejmostí. To, že všechno bylo ve dvou stereofonních stopách už od začátku a v jednom zátahu, je z poslechu jasné hned od začátku. Zkrátka, Hana SL patří – vzhledem k pořizovací ceně – mezi moje favority!

‚ link_target=’_blank‘ size=’small‘ position=’center‘ icon_select=’no‘ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello‘ color=’theme-color‘ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff‘]