Představujeme NATIV VITA

Revoluční High-resolution hudební systém s dotykovým ovládáním. Užijte si příjemný přístup k hudbě z celého světa v spektakulární kvalitě. Připojte Nativ k vaší TV a přehrávejte hudební videa.

Honkongská společnost NativSound konečně dodává dlouho očekávaný produkt – Vita.  Nativ Vita je hudební server a ovládací centrum s dotykovou obrazovkou skutečně světové třídy. Vychutnejte si okamžitý přístup k veškeré vaší hudbě, vašim oblíbeným síťovým hudebním službám – například Apple Music, Spotify a Tidal, k hudbě v počítači, NAS nebo smartphonu. A to vše v dokonalé bitově přesné kvalitě. Připojíte k vašim bezdrátovým reproduktorům, USB DAC nebo A/V přijímačům.

Ústředním bodem Nativ Vita je krásný 11,6″  dotykový displej s vysokým rozlišením a IPS technologií.  V porovnání se systémy závislými pouze na aplikacích pro mobilní zařízení a pod. je Nativ Vita výrazně rychlejší, příjemnější a hudba není nikdy přerušována hovory a SMS…

Ukládejte si hudbu lokálně v Nativ Vita a zabráníte problémům s potenciálními  výpadky streamů s vysokým rozlišením. Nativ Vita může být vybavena dvěma pevnými disky nebo SSD o kapacitě až 5 TB, tedy celkovou kapacitou 10TB. Tato kapacita je dostatečná pro uložení více jak 25 000 CD v nativní kvalitě. Vita se dodává bez HDD nebo SSD a je na vašem výběru jakou kapacitu na jakém médiu zvolíte. (Dodáváme kompletní dle vaší volby).

Můžete si vybrat ze 40 000 internetových rádií z 120 zemí a 50 žánrů(plus podcasty). Dále  je k dispozici výber ze 420 000 audioknih a Google YouTube Music služba, která vám nabídne hudební videa k sledování na vašem Vita displeji, nebo přes HDMI připojené TV.