Řada CALA

Stále více vysoce náročných hudebních nadšenců vyžaduje více než jen kvalitní zvuk stereo systému, vyžadují také sofistikovaný design, dokonalost řemeslného zpracování, jednoduchost provozu a kompaktní rozměr. Tito lidé z různých důvodů neuvažují o typických velkých systémech sestavených ze samostatných komponentů. Malá hloubka CALA umožňuje, aby se vešla prakticky do libovolného regálu. Nové přijímače CALA® umožňují využít všechny dostupné hudební zdroje ve výjimečné kvalitě zvuku. Konstrukce přijímačů CALA® je jedinečná a přístroje jsou vyráběny výhradně z velmi kvalitních materiálů. Puristický přední panel není narušován jediným ovládacím knoflíkem. Každý aspekt každé funkce je ovládán logickým a intuitivním způsobem pomocí dálkového ovládání IR FM1000 nebo aplikace T+A Control.

Filosofie designu

Od 90. let T+A vyvíjí kompaktní přijímače založené na hlubokých zkušenostech v oblasti konstrukce a výroby špičkové High End techniky. Termín receiver označuje stroj založený na integrovaném zesilovači, který je vybaven dalšími zdroji signálu.
Vzhledem k rychlému rozvoji digitálních technologií, streamingu a digitálních zdrojů signálu nyní máme obrovské možnosti integrace různých hudebních zdrojů do kompaktních zařízení. Nové přijímače CALA® umožňují využít všechny dostupné hudební zdroje ve výjimečné kvalitě: internetové rádio s Aired Internet Radio Service; tři různé hudební služby; UPnP; síťové hudební servery a paměťová média USB; FM, FM-HD a DAB + rádio; CD a hudbu z externích zdrojů pomocí vstupů SPDIF. Hudbu z mobilních zařízení lze také streamovat ve vynikající kvalitě za použití technologií HD Bluetooth lze dokonce i reprodukovat analogové zdroje včetně Phono MM i MC.
Nové přijímače CALA® nabízejí ještě vyšší úroveň stylu a kvality než jejich předchůdci. Žádný ovládací knoflík neruší puristický čelní panel.
Pouzdro přístroje je vyrobeno z masivního hliníku a vyrábí se složitým výrobním procesem končícím jemnou povrchovou úpravu a eloxováním.

Základní parametry

Nominální výstup na kanál

Do 4 Ohm 2 x 55 W
Soundmanagement

DSP controlled soundfields, bass management, Virtual Surround,
Surround-Pass-Through
Výstupy

Pre-Out, Headphones, Subwoofer
Zdroje

FM, FM-HD, DAB+, High-Res Streaming Client Deezer, qobuz, Tidal,
Bluetooth Streaming, Roon Ready

Nominální výstup na kanál

do 4 Ohm 2 x 100 W
Soundmanagement

DSP controlled soundfields, bass management, Virtual Surround,
Surround-Pass-Through
Výstupy

Pre-Out, Headphones, Subwoofer
Zdroje

CD přehrávač, FM, FM-HD, DAB+, High-Res Streaming Client Deezer, qobuz, Tidal,
Bluetooth Streaming, Roon Ready

Komponenty Cala

CALA SR

Stereo receiver

CALA CDR

Streamovací CD Receiver

Další značky

Kategorie AV produktů