MFFKV 54 za námi


Altei byl i letos jako každoročně technologickým dodavatelem filmového festivalu v Karlových Varech. Letošní 54. MFF KV byl prvním, kdy jsme použili SONY TMS-Lite systém pro management projektorů a jejich obsahu. Promítalo se nejen na stabilně instalovaných digitálních projektorech Sony SRX-R320, ale i na rentálovch SRX-R515 festivalových i námi zapůjčených.

BBR1MP-Bundle-woodbase

 

JoeCo BlackBox BBR1MP je určený především pro “živé” nahrávání, broadcast, TV, divadlo, film. Ideální pro využití v přenosových a záznamových vozech. Rekordér umožňuje nahrávání 24 stop , disponuje  24 mikrofonními předzesilovači, rozlišením 24 bit/96kHz a dalšími extezivními vlastnostmi.

kviffpigsend

Altei byl i letos jako každoročně technologickým dodavatelem festivalu v Karlových Varech. Letošní 49. MFF KV byl již víceméně plně digitální. Promítalo se nejen na stabilně instalovaných digitálních projektorech Sony SRX-R320, ale i na nových SRX-R515 festivalových i námi zapůjčených. K dalším zapůjčeným zařízením patřily i bezdrátové mikrofonní systémy Sony řady DWX.