Po omezenou dobu (10. července 2018 až 10. ledna 2019)

Při koupi nového audio převodníku Apogee Ensemble Thunderbolt nebo některého z řady Element u autorizovaného prodejce Apogee získáte slevový kupón umožňující šestiměsíční předplatné k využívání Eventide Ensemble balíku pluginů (v hodnotě 180$). Tento soubor pluginů obsahuje něco pro každého – 23 pluginů plus všechny nové pluginy Eventide, které budou uvedeny během vašeho předplatného období bez dalších poplatků.

Apogee a Eventide spolupráce sdružuje Apogee Ensemble a Element prémiové Thunderbolt zvukové karty s komplexním souborem pluginů Eventide. Eventide pluginy vám dávají možnost, aby vaše nahrávky evokovaly zvukovou krajinu legendárních alb a otevřely dveře k vytvoření nových zcela nových zvuků, které jste nikdy předtím neslyšeli. Harmonizer a H3000 Factory přináší ikonický sound, který používají špičkoví umělci, zvukoví inženýři a producenti po celém světě. Balíček Eventide Ensemble obsahuje i nové oceněné efekty, jako jsou Blackhole, Tverb, Physion (aka Fission) – unikátní kreativní nástroje, které nikde jinde nenajdete.
Apogee Ensemble a řada Element audio rozhraní vám poskytnou špičkové AD/DA převodníky, mikrofonní předzesilovače světové třídy a bleskově rychlý výkon Thunderbolt pro nahrávání s téměř nulovou latencí. Kombinovaný bundle Apogee a Eventide posune vaši kreativitu, nahrávky a mixy na další úroveň.