Ensemble + Apogee Control Bundle a Element 88 + Apogee Control Bundle

Ensemble Thunderbolt audio převodník + Apogee Control Bundle a Element 88 Thunderbolt audio převodník + Apogee Control Bundle kombinují legendární zvukovou kvalitu Apogee AD/DA převodníků a mikrofonních předzesilovačů s vysoce uživatelsky přítulným dálkovým ovládáním, které snadno zařadíte do vašeho pracovního postupu. Prémiová kvalita Apogee nebyla dosud nikdy tak dostupná. Po omezenou dobu (od 17.4.2018 do 30.6.2018) získáte při nákupu převodníku Ensemble nebo Element 88 u autorizovaného prodejce ovladač Apogee Control zdarma.

Ensemble Thunderbolt

Ensemble Thunderbolt je jedním z nejlepších all in one audio převodníků pro Mac. Přináší excelentní zvukové vlastnosti s ultra nízkou latencí a nejkomplexnější studiovou funkcionalitu v jednom přístroji. Vyroben pro profesionální domácí nebo komerční studio, nabízí legendární Apogee AD/DA převodníky, 8 Advanced Stepped Gain™ mikr. předzesilovačů, ovládání poslechových cest včetně talkbacku, kytarové rozhraní na předním panelu, 2 sluchátkové výstupy a digitální konetivitu celkem 30 x 34 vstupů/výstupů. Ensemble má DMA engine optimalizovaný pro Core Audio, speciální audio ovladač a připojení Thunderbolt 2 což vám v kombinaci s výkonným procesorem vašeho počítače Mac dovolí použít více pluginů a virtuálních nástrojů a to s nejnižší latencí ze všech nativních systémů současnosti.

Element 88

Element 88 je jeden z nejnovějších zvukových převodníků Apogee se všemi důležitými inovacemi za velmi příznivou cenu. Vybaven stejnými mikrofonními předzesilovači i AD/DA převodníky jako Ensemble Thunderbolt, sluchátkovými výstupy jako Symphony I/O, Apogee Thunderbolt ovladači s nízkou latencí, dává Element 88 vše, co potřebujete pro dosažení maximální zvukové kvality a zrychlení vaší práce.

Apogee Control hardwarový ovladač

Vyhovuje li vám nabídka zařízení Ensemble nebo Element a rádi byste ho ovládali i jinak než z obrazovky vašeko počítače potom je Apogee Control hardwarový ovladač tou správnou volbou. Apogee Control s velkým otočným kontrolerem inspirovaným Symphony I/O Mk II a osmi konfigurovatelnými tlačítky, která vám umožní přímé ovládání desítek funkcí učiní ovládání vašeho Element 88 ještě snažší a intuitivnější. Apogee Control hardwarový ovladač se připojí k vašemu počítači Mac pomocí USB kabelu.

DualPath FX Rack pluginy již brzy pro Ensemble Thunderbolt a řadu Element

Vyvinutý speciálně pro zvukové rozhraní Ensemble Thunderbolt a řadu Element poskytuje rack DualPath FX dynamické procesory a zpracování EQ, které pracují jako nativní pluginy pro DAW, tak na hardwarovém DSP v převodníku Apogee. Se schopností spouštět oba typy pluginů v DAW a propojit je pro paralelní provoz usnadňují DualPath FX zpracování signálu s nízkou latencí. Žádné další přepínání mezi různými aplikacemi nebo přenos nastavení pluginů pro zachování konzistentního zvuku. DualPath FX Rack je kompatibilní se všemi hlavními DAW, včetně Logic, Pro Tools, Ableton Live a Cubase.

  • Podmínky a ujednání

    • Akce trvá od 17.4.2018 do 30.6.2018
    • Nákup pouze u autorizovaných Apogee prodejců a distributorů
    • Pouze s nákupem nového Apogee Element 88 nebo Apogee Ensemble Thunderbolt
    • Nelze kombinovat s dalšími akcemi a nabídkami