2 vstupy x 2 výstupy USB převodník a mikrofon pro Mac a PC

Kompatibilní s iPhone, iPad. Sada pro připojení se prodává zvlášť.

 

Apogee ONE-Mac  je USB audio převodník/mikrofon pro počítače Mac se 2 vstupy a 2 výstupy

Apogee ONE-Mac je kapesní mikrofon s USB zvukovou kartou pro počítače Apple, AD/DA převodník 24bit 96kHz s mikrofonním předzesilovačem. One je navržen pro snadnou tvorbu profesionálních nahrávek na vašem Macu. Používajíce Apogee prémiové AD/DA převodníky nabízí ONE-Mac možnosti nahrávaní hudby, podcastů a zároveň i audiofilskou kvalitu poslechu pro vaše sluchátka. Interní mikrofon, možnost připojení externího mikrofonu, dva nástrojové/linkové vstupy a stereo výstup. Kompatibilita OS X Pro Tools 9 a vyšší, Garage band, Logic a dalšími CoreAudio aplikacemi.

Nyní při koupi a registraci ONE získáte přístup ke slevám pluginů Waves dle vašeho vlastního výběru. Registrovaní zákazníci obdrží slevový kód opravňující ke slevě 25% na jednotlivý plugin nebo 35 % na bundle plus další slevový voucher v ceně 100 $, který můžete uplatnit při dalším nákupu pluginů Waves.

Proč je Apogee ONE skvělou volbou pro vaši práci.

Apogee patří již 30 let k největším inovátorům a technologickým tahounům digitálního nahrávání zvuku. Nejúspěšnější producenti a zvukoví mistři používají Apogee zařízení jako Duet, Quartet, původní Ensemble a Symphony I/O pro pořízení nahrávek, které pak získávají ceny GRAMMY® a OSCAR® .

Apogee One základní vlastnosti

 • 2 vstupy/ 2 výstupy zvukové rozhraní (zvukovka) s vestavěným mikrofonem
 • USB 2.0 konektivita pro Mac i PC s převodníky 24 bit/96kHz
 • 2 Analogové vstupy
  • 1 x vestavěný kondenzátorový mikrofon
  • 1 x Mikrofonní předzesilovač 62 dB zisk (Fantomové napájení)
  • 2 Linkové/nástrojové vstupy
  • 2 simultání vstupy (nástroj a vestavěný nebo externí mikrofon)
 • 2 Analogové výstupy
  • Stereo výstup sluchátkový/linkový
 • Připojení USB 2.0
 • Kompatibilita MAC OSX 10.7.4 a vyšší
 • Maestro software pro Mac OS
 • Kompatibilní s Logic, Pro Tools, Cubase, GarrageBand a jakoukoliv Core Audio aplikací
 • Excelentní převodníky a nový mikrofonní předzesilovač
 • Kovové šasi
 • Vyrobeno v USA
Zvuková kvalita

Rozdíl, který uslyšíte.

One zpřístupňuje legendární kvalitu Apogee mikrofonních předzesilovačů a AD/DA převodníků v přenosné cenově přijatelné podobě. Vyroben z pečlivě vybíraných komponentů a podrobován kritickým poslechovým testům v průběhu vývoje a navrhování obvodového řešení, ONE je postaven inženýry a zvukaři Apogee tak, abyste rozdíl poznali na první poslech.

Nová generace AD/DA převodníků

Převodníky AD/DA jsou navrženy pro vytvoření nejčistší nahrávky a nejlepšího poslechu jakého lze dosáhnout. Výsledkem návrhu obvodového řešení one a maximálního využití pečlivě vybíraných komponentů vede ke zkrácení signálové cesty a tím k čistotě a průzračnosti nahrávek.

Mikrofonní předzesilovače, které zachovají čistotu a detail

Stejně jako AD/DA převodníky, mikrofonní předzesilovače ONE jsou zcela nově navržené s použitím špičkových komponentů a dosahují skvělé vstupní citlivosti až -63dB. Nabízejí zvukovou kvalitu převyšující mnohá daleko dražší zařízení. To vám umožní perfektní nastavení vstupní citlivosti (ať už pomocí ovladače nebo softwarově) a dosáhnout maximálního detailu bez nežádoucího šumu. Předzesilovače ONE jsou vhodné pro všechny dynamické, kondenzátorové nebo páskové mikrofony vhodné k zachycení jakéhokoliv zdroje zvuku bez kompromisu.

Apogee ONE pro Mac prohlídka

One-Mac je zvuková karta

K vašemu ONE-Mac připojíte mikrofon, kytaru nebo baskytaru či klávesy.
Pomocí přibaleného breakout kabelu připojíte k ONE-Mac mikrofon do XLR vstupu a další vstup použijete pro nástroj (kytaru, baskytaru, klávesy a pod.). One-Mac má dva vstupy narozdíl od svého předchůdce.

One je mikrofon

ONE má vestavěný kondenzátorový mikrofon pro okamžité použití. Díky přibalenému držáku ONE iOS na mikrofonní stojan je snadné uchycení One do stojanu a jeho přesné mastavení pro snímání vestavěným mikrofonem.

One-Mac je sluchátkový zesilovač a DA převodník

Připojíte sluchátka nebo aktivní monitory

Stereo výstup ONE-Mac nabízí audiofilskou zvukovou kvalitu pro výstup z vašeho Maca. Využijte tuto kvalitu při vaší práci, nebo jen pro poslech z vaší oblíbené aplikace.

Apogee Maestro Software

Aplikace pro ovládání Apogee převodníků a poslech s nízkou latencí v Mac OS

Pokročilé softwarové ovládání vstupů a výstupů

Snadný přístup ke všem ovládacím funkcím a nastavením pomocí Maestro ovládací aplikace. Maestro vám nabízí v jednom ovládacím okně všechna systémová nastavení, přístup k nastavení vstupů, výstupů, volbu typu vstupu, nastavení Soft Limit na mikrofonních a nástrojových vstupech a nastavení mixi pro odposlech s ultra níézkou latencí. Maestro vám pomáhá konfigurovat váš Apogee převodník, aby vyhovoval vašemu způsobu práce.

USB 2.0

Rychlost a výkon

Rychlejší než FireWire

ONE nabízí USB 2.0 vysokorychlostní connectivitu k Mac počítači. Výhodou Mac Core Audio driveru je, že USB je rychlejší než FireWire 400 s nižší latencí. A navíc USB port je na všech počítačích Mac.

…a stejně rychlý jako USB 3.0

Jestliže USB 3.0 nabízí přibližně 10ti násobek šířky pásma USB 2.0, USB 2.0 zdaleka převyšuje šířku pásma potřebnou pro One se dvěma vstupy a 4 výstupy pro excelentní zvukové parametry.

Související opovědi z Apogee článků:

Galerie Apogee ONE
Příslušenství pro One – Mac

Více o Apogee ONE.

Otázky a odpovědi (angl.)

Máte dotaz? Napište nám.

Kde koupit ?

Koupit Apogee produkty a příslušenství