Apogee JAM Plus profesionální USB nástrojový vstup a stereo výstup. Jam+ připojí vaši elekrickou kytaru, basu, akustický nástroj se snímačem, dynamický mikrofon nebo klávesy k vašemu iOS zařízení nebo počítači. Jednoduchost a mobilita dělá z Jam+ ideálního společníka pro nahrávání kdekoliv. Snadnost nastavení a používání pak vyhoví začátečníkům i profesionálům.

Co je nového ?

Signifikantní upgrade, který je přírůstkem do rodiny Apogee JAM jejíž první příslušník byl představen v roce 2010. JAM Plus nabízí nový design s vylepšenou zvukovou kvalitou, dynamickým rozsahem a vestavěným sluchátkovým výstupem vybaveným funkcí Blend pro poslech bez latence.

Skvělý ton

Dva módy Clean a Overdrive, pro čistý nebo zkreslený tón. Mód Drive nabízí realistický zvuk virtuálních zesilovačů a efektů.

Přenosný

JAM Plus je dostatečně malý, aby se vešel do kapsy nebo kabelky a připojil se k vašemu iPadu, iPhonu, Macu nebo PC. Ideální pro nahrávání kdekoliv.

Jednoduchost

JAM Plus je vše co potřebujete pro připojení k Mac, iOS nebo Windows 10. Není třeba instalovat žádné ovladače. Jen vyberete ve vaší oblíbené aplikaci JAM + jako vstupní zařízení.