Apogee Symphony Desktop s FX bundle a verzí 1.9

Apogee Symphony Desktop s Complete FX bundle.  Spolu s pluginy Symphony ECS Channel Strip a Clearmountain’s Spaces dostanou zákazníci, kteří si zakoupí Symphony Desktop za 1495 $ (USD) také pluginy Pultec EQP-1A, Pultec MEQ-5, Opto-3A, ModEQ 6 a ModComp ve verzích Native a Dual Path . Stačí si zaregistrovat váš nový Symphony Desktop a bude vám poslán aktivační kód pro všechny zahrnuté pluginy. Je třeba postupovat podle pokynů k nastavení a registraci krok za krokem: https://apogeedigital.com/support/symphony-desktop. Důležitá poznámka: Zákazníci, kteří si zakoupili Symphony Desktop po 1. lednu 2021 nebo později, mají nárok na kompletní balíček FX opětovnou registrací z výše uvedeného odkazu.  Apogee FX Plugins, které si vybrali renomovaní producenti, inženýři a hudebníci z celého světa, výrazně zvyšuje kreativní možnosti. 
Další novinkou je verze software 1.9, která přináší Apogee Control 2 software s plnou funkčností na počítačích Mac (včetně M1 Apple Silicon) a Windows 10. Dalším rozšířením je funkce dotykového displeje a spuštění všech tří racovních módů v AFCX plugin wrapperu.

Toto přenosné zařízení značky Apogee je určeno hudebníkům pro účely nahrávání, přehrávání, mixáž a hudební postprodukci. Symphony Desktop je vybaven velmi kvalitními A/D a D/A převodníky (24 bit/192 kHz), Symphony I/O Mk II používá výhradně plně diferenciální operační zesilovače, jako základní stavební kámen pro celou signálovou cestu ve svých analogových obvodech. Tato technologie nabízí ohromující výkon – mizivě nízký šum a zkreslení, bleskovou rychlost překmitu a předimenzované proudové možnosti výstupu, vše v energeticky úsporném a rozměrově malém balení. Symphony Desktop je dále vybaven dvěma integrovanými mikrofonními předzesilovači s úrovní zesílení až 75 dB, DSP hardwarem pro zpracování zvuku včetně podpory audio pluginů. Rozhraní USB umožňuje propojení s Windows, macOS i Apple iPad Pro. Intuitivní ovládání zařízení obstarává velký dotykový displej a software Symphony Control i snadné propojení Symphony Desktopu s DAW systémy. A/D převodník je identický s převodníkem Symphony I/O MkII, D/A převodník je potom zcela nový a opět nabízí špičkový DAC výkon v oblasti mobilních audio zařízení vyjímečný. Sluchátkový výstup je vybaven také jedním špičkovým DAC s výstupními obvody Constant Current Drive (poprvé využity u Groove) , které dynamicky kompenzují elektromechanické nebo akustické nelinearity vašich připojených sluchátek, což vede k nižšímu zkreslení a lineárnější frekvenční odezvě.

Další užitečnou novinkou Symphony Desktopu je emulace předzesilovače pro analogové signály prostřednictvím Apogee Alloy a DSP čipu pro úpravy barvy, tónality a výrazu zvuku. Pro vaši práci je k dispozici 10 vstupních x 14 výstupních simultánních kanálů, dva vstupy pro mikrofon, dva analogové XLR vstupy, nástrojový vstup s vysokou impedancí, výstup na sluchátka, samozřejmostí jsou dva optické Toslink porty (ADAT, S/PDIF).