APOGEE Symphony I/O MKII Special Edition


NAMM, Anaheim, CA, 23. ledna 2018 – Společnost Apogee Electronics s potěšením oznamuje uvedení nového vstupního modulu 2×6 Special Edition AD/DA pro Symphony I/O MkII, vlajkovou loď mezi převodníky Apogee. Modul je navržen pro masteringové použití, kde kritický poslech vyžaduje vynikající zvukové parametry. Symphony I/O MkII 2X6 SE nabízí nejvyšší kvalitu AD/DA převodníků jaké kdy byly společností Apogee vyrobeny.Symphony I/O MkII, vlajková loď mezi převodníky Apogee, je nyní k dispozici s možností připojení do sítí

Symphony I/O MkII 2X6 SE využívá zkušeností v oboru a nejnovějších pokroků v technologii zpracování zvuku a nabízí dva linkové vstupy s 124 dB(A) dynamického rozsahu a THD+N -116dB. ”Jedná se o reálná opakovatelná měření prováděná standardními postupy nikoliv jen marketingové parametry “ říká Lucas Van Der Mee vedoucí vývoje hardwaru Apogee a pokračuje : “Nová 2×6 SE předčí prakticky jakýkoliv převodník na trhu v jakékoli ceně”

D/A převodník zahrnuje nejnovější DAC technologie, je pečlivě optimalizován aby nabídl zvukovým mistrům při masteringu absolutní transparentnost, na kterou se při kritických úpravách a nastaveních mohou spolehnout. Ať už pracujete s analogovým outboardovým zařízením nebo digitálně v DAW, 2×6 SE zachovává vždy každý bit detailu, vřelost a celkový obraz ve vašich nahrávkách a celém řetězci zpracování signálu.

Základní vlastnosti:

  • Převodník nejvyšší kategorie Apogee AD/DA
  • A/D = 124dB (A) dynamický rozsah, -116dB THD+N (celkové harmonické zkreslení+šum)
  • D/A = 131dB (A) dynamický rozsah, -118dB THD+N (celkové harmonické zkreslení+šum)
  • Dostupné puze pro Thunderbolt a HD konfigurace Symphony I/O Mk II
  • Rovněž dostupné jako expanzní modul pro stávající Symphony I/O Mk II