Tak jako každý rok touto dobou již patnáctým rokem i čeští členové ve světové asociaci EISA  oceňují výrobky, které se budou moci chlubit po celých dalších dvanáct měsíců titulem EISA AWARD.  Oceněny byly letos i dva výrobky Sony z našeho potfolia. Sony UBP-X700  jako EISA UHD Blu-Ray přehrávač s nejvýhodnějším poměrem výkon/cena (Best Buy) a Sony VPL-VW760ES  jako EISA prémiový videoprojektor.

 

Kompletní seznam všech oceněných výrobků zveřejní časopis Stereo & Video, ve zmíněných panelech jako jediné médium vycházející v ČR a SR, v č. 9/2018, které vyjde na konci srpna.

Vše začíná tím, že členové EISA studují, testují a recenzují jednotlivé elektronické produkty spadající do oblasti svého zájmu (kamery, projektory, audio systémy…).Potom dochází k setkáním členů a zástupců firem nominujících své produkty na „EISA Convention“, která se tentokrát konala v belgických Antverpách 22. – 25. května. Při této pracovní akci si mohli členové EISA v praxi prohlédnout nominované produkty, nechat si vysvětlit jejich vývoj a funkce a reálně se snimi seznámit. V drtivé většině jsou to horké novinky právě uváděné na trh nebo dokonce produkty ještě nepředstavené. V tom má členství v EISA pro své členy nesmírnou výhodu. Dostanou se opravdu k naprostým novinkám dříve než ostatní odborní novináři a znalci oboru.

31. srpna dojde ke slavnostnímu předání EISA AWARDS 2018-2019 zástupcům oceněných firem tradičně v Berlíně na „EISA GALA“.

EISA je výrnamnou organizací více než padesáti pěti odborných časopisů z oblastí hi-fi, domácí kino, automobilové a mobilní elektroniky, fotografie a videa, vydávaných v Evropě, USA, Austrálii, Kanadě, Hong Kongu, Indii a Japonsku. Pokud někde v obchodě, v reklamě či na plakátu uvidíte ono známé logo EISA AWARD, můžete si být jisti, že se jedná o výrobek špičkové kvality.