Nový bodypack a kamerový přijímač pro SONY DWX 3 generace

Bodypack DWT-B30 je rozměrově shodný se svým předchůdcem DWT-B01N, ale jinak přebírá všechny nové vlastnosti GEN3 DWX s tím, že je o téměř 1000 EUR levnější než miniaturní DWT-B03.

Vysílač pracuje s velkou šířkou pásma až do 148 MHz (v závislosti na regionu) a plán vysokofrekvenčních kanálů s vysokou hustotou 375 kHz umožňuje simultánní vícekanálový provoz, což zvyšuje pravděpodobnost nalezení neobsazených kmitočtů v přetížených metropolitních oblastech.(až 21 kanálů na 8MHz televizní pásmo, nebo až 16 simultánních kanálů na 6MHz televizní pásmo)
DWT-B30 je kompatibilní s řídicím softwarem Sony Wireless Studio pro PC (Ver 5.22 nebo novější), což umožňuje flexibilní dálkové ovládání. Ovládání až 82 vysílačů je možné pomocí funkce Cross Remote ™ v kombinaci s dálkovým ovladačem RMU-01 (k dispozici samostatně).

Slot in receiver DWR-S03D je rozměrově shodný se svým předchůdcem DWR-S02N, ale jinak přebírá všechny nové vlastnosti GEN3 DWX s tím, že cena zůstává téměř stejná (je o 100 EUR levnější než DWR-S02N)

Přijímač pracuje s velkou šířkou pásma až do 148 MHz (v závislosti na regionu) a plán vysokofrekvenčních kanálů s vysokou hustotou 375 kHz umožňuje simultánní vícekanálový provoz, což zvyšuje pravděpodobnost nalezení neobsazených kmitočtů v přetížených metropolitních oblastech.(až 21 kanálů na 8MHz televizní pásmo, nebo až 16 simultánních kanálů na 6MHz televizní pásmo)
DWR-S03D přichází s funkcí automatického vyhledávání kanálů a synchronizace, která umožňuje rychlé, snadné a bezpečné nastavení frekvence kanálu. Funkce se spustí stiskem tlačítek MENU SELECT a SET. Prohledává frekvence, vyhledává volné kanály a aplikuje první dva kanály na oba kanály v přijímači a také na oba vysílače přes Cross Remote.
Přijímací systém Sony X-Dimension Diversity ™ * a vysokofrekvenční obvod RF s vysokým dynamickým rozsahem výrazně zvyšují spolehlivost přenosu.

* Tento jedinečný diversitní systém kombinuje pokročilé digitální technologie společnosti Sony s vysoce přesnými a rychlými výpočetními algoritmy.

DWR-S03D je kompatibilní s řídicím softwarem Sony Wireless Studio pro PC (Ver 5.22 nebo novější), což umožňuje flexibilní dálkové ovládání.

V případě použití DWR-S03D s profesionální videokamerou XDCAM, jsou k dispozici pokročilé integrační funkce:

Videokamera synchronizuje latenci zvuku vlastní digitálnímu přenosu s latencí záznamu videa.
Stav bezdrátového zvukového přenosu lze sledovat na LCD displeji nebo v hledáčku videokamery.
Parametry vysílače lze ovládat na dálku přes Cross Remote ™.
Přiřaditelný spínač videokamery může dálkově ovládat úsporu energie vysílače.
Režim úspory energie přenosu se automaticky změní na Aktivní nebo Spánek zapnutím nebo vypnutím hlavního napájení videokamery.