Letní kino Boskovice

Letní kino v Boskovicích, které využívalo pronájem 4K projektoru od naší společnosti si letos v rámci rekonstrukce celého letního kina pořídilo vlastní nový projektor SONY SRX-R515. Instalovali jsme v době karlovarského festivalu, ale vyšlo to. Projektor je v nové promítací kabině, která zajistí čisté prostředí pro provoz zařízení.

Dokončení realizace : červenec 2019

 

Artplex Světozor

Pražské kino Světozor otevřelo svůj třetí kinosál vybavený 4K promítací technikou SONY. Díky němu bude moci biograf sídlící ve Vodičkově ulici uvádět přes 400 filmových projekcí měsíčně. Do nového sálu se vejde 51 diváků. Instalovali jsme kompletní technologii kina tedy SONY SRX-R510 projektor, zvukový systém a projekční plátno Harkness.
Sál vznikl z prostor používaných dříve jako kanceláře a chodby a je velikostí podobný malému sálu.
Kino Světozor se tak s odkazem na termín multiplex a na dramaturgii Světozoru i nového sálu označuje jako artplex.

Dokončení realizace : říjen 2018

 

První Sony Finity v ČR

Prvním prémiovým FINITY kinem v ČR se SONY Dual Stack projekcí je čerstvě redigitalizované KINO RADNICE v Jablonci nad Nisou. Dodávka a instalace nových projektorů SONY SRX-R515DS – dual stack  ( výměna původního digitálního projektoru NEC). Nová projekční plocha Harkness.  Zvuk 7.1

Pocta Miloši Formanovi

Pocta Miloši Formanovi
Neděle 22. 4.2018 – 17:30 – Smetanova síň Obecního domu v Praze
Promítání režisérského střihu filmu Amadeus (délka trvání cca 3h 40 min) za účasti Symfonického orchestru hl. města Prahy FOK
4K projekce SONY SRX-R515 od Altei. Pro tento gala večer jsme zapůjčili kompletní DCI projekční technologii SONY 4K. Naši technici se postarali nejen o montáž, ale samozřejmě i o provoz tohoto zařízení. Na plátno napnuté před varhanami na pódiu svítil projektor SONY SRX-R515.
Stax 55 let elektrostatických sluchátek

sr007mkll

Japonský výrobce STAX je audiofilům znám především sortimentem špičkových sluchátkových systémů založených na elektrostatickém principu, jejichž výrobou se zabývá již od roku 1960. V současnosti nabízí ucelenou produktovou řadou sluchátek a systémů, která zahrnuje modely SR-207 Basic, SR-307 Classic a SR-407 Signature vycházející z předchozích osvědčených modelů a výrobní řadu potom završuje zcela nový exkluzivní model SR- 507 Lambda. Absolutním vrcholem jsou modely SR-007 MKII a nejvyšší SR-009. Sestavy potom začínají modelem SRS-005S, SRS-2170, SRS-3170 až po SRS-4170 a napájecí zesilovače v nich obsažené jsou modikovaným pokračováním předchozích velmi úspěšných modelů. Jednotlivé modely se liší svými vlastnostmi a logicky i cenou.

Výměna 4K za 4K

174_vymenaKino Světozor v Praze má opět jedno prvenství. Je prvním kinem, které vyměnilo první generaci digitálního projektoru za nejnovější technologii. Dodali jsme a nainstalovali projektor Sony SRX-R515 se zvýšenou kapacitou úložiště serveru na 8TB. Po dobrých zkušenostech s projekční technikou Sony jsme tak na základě přání zákazníka nahradili původní projektor Sony Cinealta 4K SRX-R220 Cinealta instalovaný v roce 2009.

Reference Recordings nominace GRAMMY

FR-710SACD

Dvořákova symfonie č.8 a Janáčkova symfonická suita z Jenůfy v podání Pittsburgh Symphony Orchestra, který diriguje rakouský šéfdirigent Manfred Honeck, získaly letošní nominaci Grammy.  Nahrávku vydává Reference recordings pod číslem FR-710 SACD v edici fresh! . Brilantní audiofilský sound.

Sony laserový projektor VPL-FHZ700L

Sony-VPL-FHZ700L

Skvělý výkon a spolehlivost jsou dvě hlavní vlastnosti SONY VPL-FHZ700
dalšího a výkonnějšího projektoru s 3LCD laserem. Je ideální pro širokou škálu instalací a se svým rozlišením WUXGA 1920 x 1200 poskytuje rozlišení, které je vyšší než Full HD. Viditelný rozdíl proti podobným projektorům s vynikající kvalitou obrazu a jasem 7000 lumenů s výjimečným kontrastem i konzistentní stabilitu barev. Laserový světelný zdroj je šetrný k živonímu prostředí a výrazně snižuje nároky na údržbu. Při vývoji byla doplněna řada energeticky úsporných funkcí, které výrazně snižují celkové náklady na provoz. Sony poskytuje záruku po dobu 5ti let!

PIPA pro CMV 563/M 7s

TEC_Award

PIPA pro CMV 563/M 7s

PIPA2014_2_eng