Apogee HypeMiC, profesionální USB mikrofon s analogovým kompresorem pro iPad, iPhone, Mac a PC. Je určen pro hudební nahrávky, mluvené slovo a audio pro video ( YouTube, live streaming). HypeMiC usnadňuje začátečníkům i profesionálům dosáhnout studiové zvukové kvality ať jste kdekoliv.

Co je nového ?

Signifikantní upgrade, který je přírůstkem do rodiny Apogee MiC jejíž první příslušník byl představen v roce 2011. HypeMic nabízí stejný design jako Mic Plus s vylepšenou zvukovou kvalitou, dynamickým rozsahem a vestavěným sluchátkovým výstupem vybaveným pro poslech bez latence a k tomu ještě analogový kompresor a výbavu příslušenstvím.

Profesionální kvalita

Profesionální kvalita nahrávky je zajištěna mikrofonní kapslí s vysokou citlivostí, která se vyrovná studiovým mikrofonům s výkonným mikrofonním předzesilovačem a ještě navíc i kompresorem. Zřejmě nejlépe znějící USB mikrofon vůbec.

Přenosný

HypeMiC Plus je dostatečně malý, aby se vešel do kapsy nebo kabelky a připojil se k vašemu iPadu, iPhonu, Macu nebo PC. Ideální pro nahrávání kdekoliv.

Jednoduchost

HypeMiC je vše co potřebujete pro připojení k Mac, iOS nebo Windows 10. Není třeba instalovat žádné ovladače. Jen vyberete ve vaší oblíbené aplikaci HypeMiC  jako vstupní zařízení.