Dnem 1. 3. 2019 se vrací po někalikaleté absenci na český trh jedna z nejrespektovanějších “Ultra High End” HiFi značek německá T+A. Pro uvedení značky byl zvolen datum zahájení výstavy Audio Video Show v pražském hotelu Don Giovanni (1. a 2. března 2019 od 10 do 18 h)
Distributorem T+A se stává společnost ALTEI spol. s r.o., která představí ucelenou řadu produktů T+A od novinek roku 2019 po stálice zaujímající pevné místo ve světě audiofilských zařízení.

Dnes již více než 40 letá historie německé společnosti T+A, založené v roce 1978 a stále vlastněné a řízené Dr. Siegfriedem Amftem, byla vždy provázena snahou po nekompromisní kvalitě zvukové reprodukce v oblasti HiFi. S tím trochu souvisí i název společnosti, který byl odvozen od „Theory and Application“, tedy volně přeloženo aplikované teorie. Ano, veškeré konstrukce z dílny společnosti jsou vždy podloženy výstupy vycházejícími z principu co nejdokonalejšího aplikování teroretických závěrů v praxi. A jelikož problematika reprodukce zvuku není až tak jednoduchá a teorie s praxí se nemusí vždy ve všech ohledech zcela protínat, jsou během vývoje veškeré konstrukce vždy pečlivě analyzovány nejen přesnou měřící technikou, ale především sluchem náročného posluchače, aby se tyto postřehy v zápětí projevily zpět ve vývoji… A výsledek? Jak dovedou být hifi komponenty T+A nekompromisní v technickém řešení, tak neotřesitelné jsou i svým hudebním přednesem, což stvrzuje řada nejvyšších ocenění, která jednotlivé produkty dlouhodobě získávají v renomovaných odborných médiích po celém světě.
T+A vyrábí mechanické díly i elektroniku v Německu a využívá pouze elektronické komponenty a obráběné materály nejvyšší kategorie. Komponenty T+A jsou pro opravdového hifistu nejen láskou na první pohled, ale láskou, která nerezaví…