NEJVYŠŠÍ ZVUKOVÁ FORMA

O Bowers & Wilkins

Zakladatel společnosti John Bowers věřil, že dokonalý reproduktor by neměl k hudbě nic přidávat nebo ubírat. Namísto toho by měl odhalit „skutečný zvuk“ nahrávky. Jak řekl: „nejlepší reproduktor není ten, který dává nejvíce, je to ten, který ztrácí nejméně.“ Po celou dobu existence B&W zůstali tomuto ideálu věrní. Říkají tomu True Sound. Prozkoumávají všechna možná řešení při plnění dalších cílů. Proto naše produkty používají největší světovéi hudební hvězdy, které si obzvláště potrpí na poslechové zážitky, které se vám vryjí do paměti.

A kam nyní ?

www.bowerswilkins.com. 

www.eurostar-ostrava.cz

Formation Duo

AKTIVNÍ REPROSOUSTAVA

Formation Bar

AKTIVNÍ REPROSOUSTAVA

Formation Wedge

AKTIVNÍ REPROSOUSTAVA

Formation Audio

AKTIVNÍ REPROSOUSTAVA

Formation Flex

AKTIVNÍ REPROSOUSTAVA

Roon Ready síťová zařízení mají vestavěnou Roon streamovací technologii a jsou certifikována Roon Labs aby zaručovala nejvyšší možnou kvalitu a výkon zařízení.

Roon Tested zařízení pracují přes USB, HDMI, Airplay, Google Cast a další protokoly. Takto označená zařízení zaručují jednoduché nastavení a snadné každodenní používání.

Roon Ready síťové přehrávače

Síťové přehrávače Roon Ready našich partnerů mají vestavěnou technologii streamování ve vysokém rozlišení pro Roon. Kombinují jednoduché nastavení, každodenní spolehlivost a podporu nejvyšší úrovně digitálního zvukového výkonu .

Každý přehrávač s označením Roon Ready je certifikován společností Roon, aby zaručil stejný zážitek, bez ohledu na jeho výrobce, jeho cenu nebo vlastnosti.