Roon povznáší váš hudební zážitek v mnoha dimenzích, od bohatých metadat po integrované

streamovací služby a od inspirovaných hudebních doporučení po domácí streamování s vysokým rozlišením.

ROZŠIŘTE MOŽNOSTI POSLOUCHANÉ HUDBY

Vyzkoušejte zdarmaJAK TO FUNGUJEVLASTNOSTINUCLEUSPARTNEŘI

HUDBA S KONTEXTEM

Roon jde nad rámec obalů alb a titulů skladeb, aby vám ukázal, co chcete vědět o hudbě, kterou máte rádi.

ROON najde chybějící informace

V popisu vaší hudby je více než interpret, album a skladba. Roon najde a zobrazí podrobná metadata pro vaši hudbu, včetně recenzí, hodnocení, dat nahrávání a vydání, víceúrovňových žánrů, fotografií umělců ve vysokém rozlišení a textů.

Poznejte ty, kteří stojí za hudbou

Lidé jsou lidé, nikoli textová pole. Ve společnosti Roon se všechny typy lidí – umělci, skladatelé, producenti a inženýři – objevují jako odkazy na podrobné biografické informace, které vám umožní prozkoumat jejich kariéry a spolupracovníky.

Každá osobnost, žánr, místo a čas v Roon je link

Znáte své oblíbené umělce, což z nich dělá nejlepší výchozí bod pro objevování. Roon vám umožní prozkoumat spojení s jejich kariérou, včetně vlivů, následovníků, spolupracovníků a dalších souvisejících umělců a skladatelů.

Vyhledávejte podle autora, díla, dirigenta a místa provedení

Klasická hudba nezapadá úhledně do struktury pop-rockové hudby podle interpreta-alba. Roon začíná skladateli, poté ukazuje jejich díla a uvádí seznam představení, včetně dirigenta, souboru, sólistů, místa záznamu a data.

Texty písní se zobrazují synchronně s hudbou

Díky obrovské databázi textů vám Roon umožňuje zpívat spolu s miliony písní. Mohou být zobrazeny jako text nebo synchronizovány a posouvat se spolu s hudbou v reálném čase. Už nikdy nezpívejte „Sladké sny jsou ze sýra“ (Sweet dreams are made of this…

Najděte nadcházející koncerty umělců z vaší knihovny

Už nikdy nezmeškáte žádný koncert oblíbeného umělce. Když je na turné umělec, kterého máte ve vaší knihovně, Roon vám o tom dá vědět. Můžete si dokonce zakoupit vstupenky na akci přes Songkick.

Ukáže co se hraje na jakékoli televizi ve vaší domácnosti

Roon Display vám umožní podívat se, co se hraje na vaší televizi pomocí Chromecastu nebo na jakémkoli jiném zařízení s webovým prohlížečem. Displej dokonce podporuje texty v reálném čase, takže můžete zpívat spolu se svými oblíbenými interprety.

BEZPEČNÁ ORGANIZACE

Roon spojuje všechny vaše soubory a streamy a stará se o jejich jejich správu.

Import vaší hudby je snadný, rychlý a zcela automatický

Roon automaticky identifikuje vaši hudbu, opravuje chyby a vylepšuje ji spoustou bohatých informací. Roon to dělá pravidelně, takže vaše hudba je vždy aktuální, aniž byste hnuli prstem.

Filtrujte, třiďte a vyhledávejte hudbu pomocí Focusu

Roon usnadňuje nalezení přesně toho, co hledáte. Pomocí programu Focus můžete svou knihovnu filtrovat podle libovolného počtu kritérií, například „Pop 80. let“, „24bitové jazzové nahrávky“ nebo dokonce „Beethoven pod vedením Herberta von Karajana“.

Roon sleduje vaše složky, aniž by se dotkl vašich souborů

Roon nepřetržitě prohledává vaše hudební složky, takže kdykoli přidáte novou hudbu, uvidíte ji okamžitě. Hudbu můžete také přetáhnout přímo do aplikace Roon a zkopírovat ji do vašeho systému Roon.

Uchovávejte více verzí svých oblíbených alb současně

Všechna alba mají různé verze s odlišným pořadím skladeb, masteringem a kódováním zvuku. Roon vám ukáže všechny tyto verze – jak ve vaší knihovně, tak ve streamu TIDAL a Qobuz – a umožní vám zvýraznit vaši oblíbenou verzi.

Vše je navzájem propojeno stovkami různých žánrů

Skladba je často připisována jednomu žánru, ale zřídka je to tak jednoduché. Roon hierarchie pracuje se známými žánry nejvyšší úrovně (jako je jazz, rock / pop a klasika) a stovkami subžánrů (jako je post-bop, speed metal a komorní hudba).

Uspořádejte si vše pomocí playlistů a značek

Kombinujte hudební soubory a streamovaný obsah ve svých playlistech nebo použijte značky pro ještě větší flexibilitu. Značky lze použít u libovolného umělce, skladatele, alba, skladby, žánru, playlistu nebo dokonce na jinou značku.

STREAMOVÁNÍ HUDBY

Na TIDAL a Qobuz můžete najít miliony nahrávek, ale Roon vás s nimi spojí

Veškerá vaše hudba na jednom místě, soubory i streamy

Podívejte se na veškerou hudbu uloženou na místních zařízeních, jako je interní pevný disk nebo pevný disk USB nebo NAS, plus streamování obsahu z TIDAL a Qobuz. Všechno je uspořádáno dohromady, takže se nemusíte starat o to, kde je uložena hudba.

Vaše osobní brána do světa streamované hudby

Roon zná vaši hudbu a také to, jak souvisí se zbytkem světové hudby. Sbírka, kterou jste vytvořili, je vždy výchozím bodem pro zkoumání v Roonu a stává se objektivem, skrze který nahlížíte do světa streamování.

Velkolepé vyhledávání ve vašich souborech a streamech

Sjednocená knihovna znamená, že můžete prohledávat veškerou hudbu najednou, aniž byste přemýšleli o tom, kde žije. Hledejte skladatele, umělce, producenty, žánry, styly nebo cokoli jiného!

TIDAL a Qobuz s Roonem jsou jako nákupní horečka

Používání TIDAL nebo Qobuz s Roonem se pocítíte jako nákupní horečku v obchodě s nahrávkami. Veškerý obsah streamování, který najdete, je považován za místní soubory ve vaší osobní knihovně, takže se opravdu cítíte, jako byste jej vlastnili.

Najděte pokaždé skvělý výkon

Shromáždili jste si provedení děl vašich oblíbených skladatelů. Protože Roon rozumí klasické hudbě, může vám ukázat mnohem více skvělých provedení těchto skladeb na TIDAL nebo Qobuz.

PERSONALIZOVANÉ OBJEVOVÁNÍ

Díky technologii doporučení Valence vám Roon umožňuje znovu objevit staré oblíbené položky a najít nové.

Roon Radio sestavuje hudbu podle vašeho vkusu

Někdy si chcete ručně vybrat svůj seznam skladeb, ale můžete také sedět a nechat Roon, aby to udělal za vás. Vyberte výchozí bod a rádio Roon přehraje kombinaci doporučené hudby od společností TIDAL a Qobuz.

Doporučení vám umožní rychle vytvářet playlisty

Když Roon vybere hudbu za vás, stačí dát palec nahoru (nebo dolů) a bez námahy sestavíte playlist. Když najdete nové oblíbené tipy, přidejte si je do své knihovny pro pozdější snadný přístup.

Znovuobjevte oblíbené skladby a nahlédněte do své hudby

Podívejte se na vybrané umělce, žánry, časová období a štítky z vaší knihovny. Najděte spolupráce mezi svými oblíbenými umělci a znovu objevte alba, která máte rádi, ale která jste roky neposlouchali.

Přizpůsobení hudby pro každého ve vaší domácnosti

Každý člověk ve vaší domácnosti má profil Roon, takže si každý udržuje své oblíbené položky, seznamy skladeb a historii. To znamená, že každý dostává doporučení přizpůsobená jeho individuálnímu vkusu.

Už nikdy nezmeškáte nové vydání nebo skvělé tipy

Každý týden vychází více nové a znovu vydávané hudby než kdykoli předtím. Aplikace Roon zajistí, že najdete hudbu, kterou si nechcete nechat ujít.

AUDIO ENGINE

Získejte nejlepší možnou kvalitu zvuku s bitově přesným přehráváním, vyčerpávající podporou formátu a výkonným DSP.

Dokonalé přehrávání zvuku PCM a DSD

Roon poskytuje nekompromisní zvukovou dokonalost. Jeho zvukový modul podporuje bitově dokonalé přehrávání bezztrátových a ztrátových formátů souborů, včetně zvukového obsahu s vysokým rozlišením, jako jsou PCM a DSD, ve stereu i ve více kanálech.

Signálová cesta vám ukáže přesně odkud co slyšíte

Někdy je těžké poznat, co se děje s vaším zvukem. Eventuelně kde je slabé místo. Díky funkci Signal Path vám Roon poskytuje jasné a přesné informace o tom, jak zvuk proudí vaším systémem, od zdrojového média až po reprosoustavy.

Všechny hlavní formáty jsou podporovány v nejvyšším rozlišení

Užijte si až 768kHz / 32bitové PCM a DSD512 (stereofonní a vícekanálové) ve formátech WAV, WAV64, AIFF, FLAC, ALAC (Apple Lossless), DFF, DSF, OGG, MP3 a AAC. Pokud vaše zařízení nepodporuje formát, Roon překóduje, aby přehrával v nejlepší kvalitě, kterou podporuje.

Vylaďte si zvuk v každé místnosti pomocí DSP

Výkonná sada DSP pomáhá přizpůsobit váš poslechový zážitek, včetně vyrovnání hlasitosti, EQ, převzorkování, korekce místnosti, konvoluce, crossfeed a dalších. Kompatibilní s obsahem PCM, MQA nebo DSD a se všemi podporovanými zvukovými koncovými zařízeními.

Roon rozezpívá každý kousek zvukového vybavení

Od síťových streamerů přes mobilní zařízení, wifi reproduktory až po USB DAC a inteligentní zařízení až po systémy domácí distribuce audio signálů, Roon přehrává váš zvuk všude v nejvyšší dostupné kvalitě.

Jediná podpora MQA i pro nekompatibilní zařízení

Dekódování jádra MQA umožňuje komukoli – dokonce i těm, kteří nemají hardware podporující MQA – zažít obsah MQA. Roon je jediný hudební přehrávač, který dokáže použít DSP na obsah MQA a zároveň umožňuje vašemu DAC kompatibilnímu s MQA vyrenderovat postprocesovaný stream.

Užijte si hudbu kdekoli s přehráváním ve více místnostech

Roon může přehrávat zvuk v jedné místnosti nebo po celém domě. Hrajte různou hudbu v různých místnostech nebo seskupujte své místnosti a hrajte všude stejnou věc.