sliderlayerhomecinema
sony-lspx-w1s
sony-vpl-gtz1
sony-vpl-vw5000
sony-vpl-vw300
sony-vpl-vw500
sony-vpl-vw1100
sony-vpl-hv55
sony-slider-vpl-hv40

Projektory pro domácí kino Full HD a True 4K

Základem „opravdového domácího kina“ je především projektor schopný odpovídajícím způsobem osvítit velkou plochu projekčního plátna v co nejvyšším rozlišení a s věrným barevným podáním.

Projektory SONY zaručují obrazovou kvalitu napříč všemi velikostmi zobrazení. Jsou to špičkové, kvalitní a stylové projektory pro vaše domácí kino. V nabídce jsou projektory klasické i projektory s projekcí na velmi krátkou vzdálenost („short throw“) pracující s rozlišením True 4K  a Full HD. Snadno tedy najdete projektor, který bude plně vyhovovat vašim potřebám. Projektory mají různé světelné zdroje včetně těch nejmodernějších – laserových. Všechny projektory jsou konstruovány s ohledem na úspornost a šetrnost k životnímu prostředí.  Samozřejmostí je kompatibilita se širokým výběrem vstupních formátů, oprava geometrie a pod.

Užijte si v domácích podmínkách projekci s nativním rozlišením 4K jako v kině, tedy počtem obrazových bodů čtyřikrát lepším než Full HD, s dynamickým kontrastním poměrem více než 200.000:1 a se světelným tokem od 1.500 lumenů více…

Další produkty SONY

sony-tv-slider-small
sony-mdr-7510-slider-small
sony-dwx-slider-small1
sony-pcm-d100-slider-small
sony-vpl-vw1000es-slider-small