Projekční plátna Harkness

Britská firma Harkness se zabývá výrobou projekčních pláten pro kina již 80 let a její plátna jsou používána v kvalitních kinosálech na celém světě.

Tento špičkový výrobce produkuje projekční ploch pro přední i zadní projekci pro kina, domácí kina, eventy, multimedia a další použití ve verzích pro 2D i 3D projekci s perforací nebo bez.

V současné době je většina kin digitlizována podle standardu DCI včetně velmi populární 3D projekce. S 3D se pojí zvýšená potřeba výkonu projektoru a většinou také instalace nového plátna s vyšším ziskem. Náklady na výměnu plátna jsou v porovnání s celkovou cenou 4K DCI technologie nebo 3D projekce zanedbatelné, avšak nezbytné, neboť vliv na celkovou obrazovou kvalitu je velmi výrazný. Výběru vhodného plátna je tedy nutno věnovat velkou pozornost a volba plátna se správnou hodnotou gainu by měla být svěřena autorizovaným partnerům Harkness.

Nejrozšířenější typovou řadou pláten pro 2D projekci je PERLUX se speciální povrchovou úpravou umožňující dosažení vysokého jasu bez tzv. „hot spotu“. Tento typ plátna se vyrábí  s hodnotami zisku 1.4, 1.8 a 2.2.

Většina jednosálových kin s jedním plátnem je závislá na univerzálním řešení zajišťujícím 2D i 3D projekci. Ze širokého portfolia Harkness se nejvhodnějším produktem jeví špičkové plátno CLARUS XC s gainem 1.4, 1.7 nebo 2.2. – Plátno čtvrté generace s označením, která kombinuje vlastnosti stříbrného plátna pro 3-D polarizační systémy a 2-D matového plátna s minimalizovaným vznikem hotspotu a vynikající uniformitou.

Vyberte si správné gramofonové šasi a tu nejlepší přenosku pro váš gramofon.

Další značky

b&wbwsm
classebwsm
referencerecordingsbwsm
projectbwsm
denonbwsm
zyxbwsm
zyxbwsm
weissbwsm
abisbwsm
vivlabbwsm
manleybwsm
staxbwsm
tiglonsm
glanzsm
pawelacousticssm
apogeesm
opposm
geithainbwsm
reboxbwsm
mgbwsm
drfeickertbw