NEOMEZUJTE SE PRŮMĚRNÝM ZVUKEM – ZAŽIJTE NEJVYŠŠÍ KVALITU AUDIO SÍTĚ ROON NA NEJNOVĚJŠÍ GENERACI STREAMOVACÍCH ZAŘÍZENÍ T + A

O T+A

Od roku 1978  T + A stojí na teorii a její aplikaci v oblasti zvukové technologie. Společnost T + A se původně zabývala vývojem a výrobou reprosoustav a již více než 30 let důsledně udává tempo v designu a výrobě špičkových audio produktů. Spojením vědeckého přístupu a špičkového německého inženýrství se skutečnou vášní pro hudbu jsou produkty T + A na excelentní úrovni s výrobky, které zahrnují některé z nejlepších světových zesilovačů, DA převodníků a streamovacích zařízení, která jsou k dispozici.

A kam nyní ?

www.ta-hifi.de 

www.altei.cz

No products found which match your selection.

No products found which match your selection.

No products found which match your selection.

Roon Ready síťová zařízení mají vestavěnou Roon streamovací technologii a jsou certifikována Roon Labs,  aby zaručovala nejvyšší možnou kvalitu a výkon zařízení.

Roon Tested zařízení pracují přes USB, HDMI, Airplay, Google Cast a další protokoly. Takto označená zařízení zaručují jednoduché nastavení a snadné každodenní používání.

Roon Ready síťové přehrávače

Síťové přehrávače Roon Ready našich partnerů mají vestavěnou technologii streamování ve vysokém rozlišení pro Roon. Kombinují jednoduché nastavení, každodenní spolehlivost a podporu nejvyšší úrovně digitálního zvukového výkonu .

Každý přehrávač s označením Roon Ready je certifikován společností Roon, aby zaručil stejný zážitek, bez ohledu na jeho výrobce, jeho cenu nebo vlastnosti.