NEOMEZUJTE SE PRŮMĚRNÝM ZVUKEM – ZAŽIJTE NEJVYŠŠÍ KVALITU AUDIO SÍTĚ ROON NA NEJNOVĚJŠÍ GENERACI STREAMOVACÍCH ZAŘÍZENÍ T + A

O T+A

Od roku 1978  T + A stojí na teorii a její aplikaci v oblasti zvukové technologie. Společnost T + A se původně zabývala vývojem a výrobou reprosoustav a již více než 30 let důsledně udává tempo v designu a výrobě špičkových audio produktů. Spojením vědeckého přístupu a špičkového německého inženýrství se skutečnou vášní pro hudbu jsou produkty T + A na excelentní úrovni s výrobky, které zahrnují některé z nejlepších světových zesilovačů, DA převodníků a streamovacích zařízení, která jsou k dispozici.

A kam nyní ?

www.ta-hifi.de 

www.altei.cz

No products found which match your selection.

No products found which match your selection.

No products found which match your selection.

No products found which match your selection.

Roon Ready síťová zařízení mají vestavěnou Roon streamovací technologii a jsou certifikována Roon Labs,  aby zaručovala nejvyšší možnou kvalitu a výkon zařízení.

Roon Tested zařízení pracují přes USB, HDMI, Airplay, Google Cast a další protokoly. Takto označená zařízení zaručují jednoduché nastavení a snadné každodenní používání.

Roon Ready síťové přehrávače

Síťové přehrávače Roon Ready našich partnerů mají vestavěnou technologii streamování ve vysokém rozlišení pro Roon. Kombinují jednoduché nastavení, každodenní spolehlivost a podporu nejvyšší úrovně digitálního zvukového výkonu .

Každý přehrávač s označením Roon Ready je certifikován společností Roon, aby zaručil stejný zážitek, bez ohledu na jeho výrobce, jeho cenu nebo vlastnosti.