Divize společnosti ALTEI spol. s r.o. specializující se na dodávky a systémovou integraci digitálních kino projektorů a odpovídající zvukové a obrazové techniky.

ALTEI spol. s r.o.
Od roku 1998 jeden z předních dodavatelů AV techniky a systémový integrátor v oblasti profesionálního zvuku a obrazu v ČR.

V českých kinech jsme od roku 2008 realizovali celou řadu instalací. Od dodávek digitálních projektorů přes komplexní vybavení sálů až po kompletní rekonstrukce kin. V současné době naše projektory svítí na více než 30 zářících plátnech českých kin .
Mezi naše referenční zákazníky patří multiplex Premiere Cinemas v Praze, kina v Thermal Karlových Varech, ale především jednosálová kina jako Kino Aero, Bio OKO a Světozor v Praze, Bio Centrál v Hradci Králové, Kino 99 v Kolíně, Kino Benešov a řada dalších.
Každá instalace je svým způsobem unikátní díky specifickým místním podmínkám (rozměry a stav sálu, využitelnost stávajícího zařízení a pod.) a požadavkům provozovatele, realizujeme vždy každý projekt s max- imálním ohledem na tyto požadavky. V našich instalacích spolupracujeme pouze s dodavateli léty ověřených technologií světových značek (SONY, Harkness, QSC, Calibre, JBL), jejichž jsme certifikovaným partnerem. Vždy spolu se zákazníkem najdeme takové řešení, které při důrazu na minimalizaci investice přinese maximální výsledek a v konečném efektu především spokojenost diváků.