Předplatné balíku pluginů Eventide s Ensemble Thunderbolt nebo řadou Element

Zakoupíte-li v období od 10. července 2018 do 10. ledna 2019 u autorizovaného prodejce Apogee audio převodník Ensemble nebo některého z řady Element u autorizovaného prodejce Apogee získáte slevový kupón umožňující šestiměsíční předplatné k využívání Eventide Ensemble balíku pluginů (v hodnotě 180$). Tento soubor pluginů obsahuje něco pro každého – 23 pluginů plus všechny nové pluginy Eventide, které budou uvedeny během vašeho předplatného období bez dalších poplatků.

Apogee + Eventide
Apogee a Eventide spolupráce sdružuje Apogee Ensemble a Element prémiové Thunderbolt zvukové karty s komplexním souborem pluginů Eventide. Eventide pluginy vám dávají možnost, aby vaše nahrávky evokovaly zvukovou krajinu legendárních alb a otevřely dveře k vytvoření nových zcela nových zvuků, které jste nikdy předtím neslyšeli. Harmonizer a H3000 Factory přináší ikonický sound, který používají špičkoví umělci, zvukoví inženýři a producenti po celém světě. Balíček Eventide Ensemble obsahuje i nové oceněné efekty, jako jsou Blackhole, Tverb, Physion (aka Fission) – unikátní kreativní nástroje, které nikde jinde nenajdete.
Apogee Ensemble a řada Element audio rozhraní vám poskytnou špičkové AD/DA převodníky, mikrofonní předzesilovače světové třídy a bleskově rychlý výkon Thunderbolt pro nahrávání s téměř nulovou latencí. Kombinovaný bundle Apogee a Eventide posune vaši kreativitu, nahrávky a mixy na další úroveň.
O měsíčním předplatném Ensemble Eventide
S balíčkem pluginů Ensemble Monthly získáte svobodu. Ať už jste hudebník na šňůře, nebo student s omezeným rozpočtem, můžete mít legendární Eventide zvuk, kdykoliv potřebujete. Měsíční balíček obsahuje také všechny nové pluginy, které v budoucnu Eventide uvede. Jedná se o všechny potřebné nástroje k výrobě, mixování a zvládnutí dalšího záznamu za přijatelnou cenu. Pomocí měsíčního plánu můžete kdykoli spustit nebo pozastavit předplatné. Měsíční předplatné Eventide Ensemble Monthly je obvykle 29,99 USD. Spravováno je vše přes aplikaci Gobbler.