Apogee Element 24, 46 a 88  jsou Thunderbolt zvuková rozhraní pro zvukovou tvorbu na vašem počítači Mac. Řada Element  přebírá mnoho ze špičkových technologií a vlastností zařízení Apogee jako jsou Symphony I/O Mk II, Ensemble Thunderbolt a Groove a dává jim novou kompaktní a cenově přístupnou formu. V jednodušší hardwarové platfomě a s pokročilým softwarovým ovládáním, řada Element disponuje ultimativní zvukovou kvalitou a výkonem za přijatelnou cenu.

Elementy excelentního zvuku

Převodník z analogu do digitálu

Vysoce kvalitní A/D převodník je kritickou součástí pro zachycení veškerých detailů při nahrávání do počítače. Řada Element je vybavena jedněmi z nejlepších A/D převodníků Apogee. Při nahrávání Element zajistí minimalizaci nechtěného šumu a maximalizaci kvality signálu. Nahrané stopy budou znít skvěle realisticky a finální mix bude o to snažší.

Mikrofonní předzesilovače

Ať už nahráváte výrazné bicí, dynamické vokály nebo jemné smyčce, vždy potřebujete špičkový mikrofonní předzesilovač pro zachycení nejjemnějších detailů výkonu hudebníků. Řada Element je vybavena mikrofonními předzesilovači využívajícími technologii Advanced Stepped Gain Architecture™, kde jsou obvody dynamicky optimalizovány pro maximální šířku pásma, ultra nízký šum a neexistující zkreslení, to vše se ziskem 0-75 dB.

Převodník digitál analog

S vysoce kvalitním D/A převodníkem uslyšíte vice detailů v jednotlivých stopách záznamu nebo z virtuálních nástrojů. Tato vlastnost vám usnadní precizní nastavení úrovní a poměrů při mixu vaší hudby. Když posloucháte vaše nahrávky přes Element, ucítíte jak harmonicky vše spojujete a mix bude snažší. Vysoké frekvence budou jiskřivé a čisté a basy budou jasně definované.

Clocking – časová základna

Zvukový převodník závisí na časové referenci, jako je orchestr závislý na dirigentovi. Digitální zdroje časové základny distribuuje časové řízení do všech částí digitálního zvukového řetězce tak, aby byly všechny stupně AD/DA převodu správně synchronizovány. Element je vybaven referenčním zdrojem časové základny nabízejícím profesionální Word Clock vstup a výstup pro synchronizaci s dalšími digitálními zařízeními. Použijte Element jako váš referenční zdroj časové základny a využijte beze zbytku všechny výhody vestavěné Apogee časovací technologie.

Thunderbolt konektivita

Thunderbolt ovladače pro řadu Element nabízejí velmi nízkou latenci redukovanou na skvělých 1.41ms round-trip. Tento ovladač šetří výkon procesoru vašeho počítače pomocí Direct Memory Access (DMA) engine pro větší efektivitu čte a zapisuje data přímo do paměti počítače (RAM) nezávisle na procesoru (CPU) počítače. To vám dává benefit nižší latence, většího výkonu pro pluginy a zážitek z transparentnosti poslechu při nižším nastavení vyrovnávací paměti. Element a jeho ovladač s nízkou latencí vám umožní nedělat kompromisy mezi výkonem a rychlostí.

Vyberte si Element

Element 24

2 analog vstupy + 4 analog výstupy

Element 46

4 analog vstupy + 6 analog výstupů

Element 88

8 analog vstupů + 8 analog výstupů

Apogee FX Rack

Nízká latence. Prémiové DSP a nativní pluginy. Snadná práce. Excelentní zvuková kvalita

Skvěle znějící pluginy pro řadu Element pracující jak potřebujete

Element 24, 46 a 88  jsou navrženy tak, aby byly ovládány výkonným softwarovým ekosystémem. S řadou Element získáváte mnohem více možností ovládání než dříve.

Ovládejte Elementy

Element 24, 46 a 88  jsou navrženy tak, aby byly ovládány výkonným softwarovým ekosystémem. S řadou Element získáváte mnohem více možností ovládání než dříve.

element-control-page-hdr-80x80

Porovnejte Elementy

Element 24

Element 46

Element 88

Analogové vstupy2 kombinované mikr/linka/nástroj vstupy s mikrofonními předzesilovači a volitelným fantomovým napájením 48 V4 kombinované mikr/linka/nástroj vstupy s mikrofonními předzesilovači a volitelným fantomovým napájením 48 V4 kombinované mikr/linka/nástroj vstupy s mikrofonními předzesilovači a volitelným fantomovým napájením 48 V
4 XLR vstupy s mikrofonními předzesilovači a volitelným fantomovým napájením 48 V
Analogové výstupy2 symetrické 6,3 mm jack monitorové výstupy a
1 nezávislý 6,3 mm jack stereo sluchátkový výstup
2 symetrické 6,3 mm jack monitorové výstupy a
2 nezávislé 6,3 mm jack stereo sluchátkové výstupy
2 XLR symetrické monitorové výstupy a
2 symetrické 6,3 mm jack výstupy a
2 nezávislé 6,3 mm jack stereo sluchátkové výstupy
Digitální vstupy/výstupy8 ADAT/optických vstupů/výstupů8 ADAT/optických vstupů/výstupů8 ADAT/optických vstupů/výstupů
NapájeníExterní napájecí zdroj (dodáván)Externí napájecí zdroj (dodáván)Externí napájecí zdroj (dodáván)
AD/DA PřevodníkySrovnatelné s Ensemble ThunderboltSrovnatelné s Ensemble ThunderboltSrovnatelné s Ensemble Thunderbolt
Připojení k počítačiThunderboltThunderboltThunderbolt
Kombinujte Elementy

Element 24 a Element 46

Element 46 a Element 88

Element 88 a Element 88

Element 24, 46 a 88 jsou navrženy tak, aby pracovaly společně. Připojte kterékoli dva převodníky řady Element přimo do Thunderbolt portu vašeho počítače a navyšte tím počet analogových vstupů a výstupů vašeho nahrávacího systému. V případě využití spojení více Elementů jsou optické vstupy a výstupy využívány jako sběrnice pro interní mix s nízkou latencí.

Rozšiřte vaše Ensemble studio pomocí Element převodníku a ušetřete

Ensemble a Element 24

Ensemble a Element 46

Ensemble a Element 88

Připojte jakýkoliv Element (24, 46 nebo 88) k Ensemble Thunderbolt a navyšte tím počet analogových vstupů a výstupů vašeho nahrávacího systému. Element a Ensemble jsou navrženy tak, aby spolupracovaly s plným využitím Apogee Control softwaru a Apogee Control hardwarového ovladače.

Videa

Představujeme řadu Apogee Element

Apogee Element Control pro Mac – přehled

Galerie Apogee Element

Otázky a odpovědi (angl.)

Máte dotaz? Napište nám.

Kde koupit ?

Koupit Apogee produkty a příslušenství