Symphony I/O MKII SoundGrid

Vícekanálový audio převodník pro Waves SoundGrid® systémy

Ultimativní zvuková kvalita spojená s výkonnou DSP síťovou platformou

S pomocí ethernetového připojení nabízí vícekanálový audio interface Apogee Symphony I/O MKII nejnovější prémiové AD/DA převodníky, modulární řešení připojení vstupů/výstupů, intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje a mikrofonní předzesilovače světové třídy pro platformu Waves Soundgrid. Spojuje více DAW, více pracovišť a téměř neomezenou DSP kapacitu.

SoundGrid systém je platforma pro zpracování v reálném čase a zároveň síťové prostředí umožňující vaší DAW dedikovat zpracování pluginů mimo procesor počítače. Navržen pro profesionální práci se zvukem při nahrávání, mixáži a masteringu na počítačích Mac a PC. SoundGrid spolu se Symphony I/O MKII nabízí neomezené množství sestav a výkonů potřebných pro jakékoli studio, live použití nebo postprodukční workflow.

 Základní vlastnosti:

  • Připojení Symphony I/O MkII ethernetovým kabelem k počítačům a/nebo k SoundGrid® kompatibilním zařízením
  • Synchronizace zvuku mezi více počítači, DAW a jednotlivými pracovišti (Mac nebo PC)
  • Záznam s téměř nulovou latencí s libovolnými pluginy kompatibilními s technologií SoundGrid® *
  • Mix s téměř neomezenou kapacitou pluginů *
  • Až 32 kanálů modulárních analogových IO s volitelnými 8 mikrofonními předzesilovači na jednotku Symphony
  • Nejlepší poměr cena / kanál ve své kategorii
  • Nastavení a pokročilé ovládání pomocí aplikace Waves SoundGrid® Studio
  • (K dispozici ke stažení zdarma na Waves)
  • Ideální pro studio, live sound, vysílání a postprodukci
  • Navrženo v Kalifornii, vyrobeno v USA.

* S použitím Waves SoundGrid® serveru

Symphony I/O MkII SoundGrid Studio

Snadná spolupráce

Spolupráce je snadná díky použití Symphony I/O Mk II vybavené technologií SoundGrid jako centra vašeho studia. Jednoduše připojte libovolné další počítače pomocí ethernetového kabelu a získáte snadné směrování a sdílení zvukových digitálních souborů mezi více počítačů a vaší hlavní Symphony I/O pomocí libovolné kombinace DAW.

Řekněme, že jste v Logic Pro X vytvořili skvělé bicí a váš spolupracovník přijede do studia se svým notebookem s nainstalovaným Ableton Live. Můžete jednoduše připojit notebook k hostitelskému počítači pomocí ethernetového kabelu, stáhnout zvukový ovladač Waves SoundGrid připojený k počítači svého hosta a jste připraveni spolupracovat. Ovládání transportu budou synchronizována mezi těmito dvěma počítači a můžete přehrávat všechny skladby prostřednictvím vašeho Symphony I/O Mk II.

Nahrávání s real time pluginy. Mixování s neomezeným výkonem.

Přidejte ke svému Symphony I/O MkII server Waves SoundGrid, který vám svýší výkon vaší pracovní stanice a umožní nahrávat s pluginy s téměř nulovou latencí. Server SoundGrid zpracovává veškeré DSP procesy potřebné pro pluginy a mixáž, takže váš počítač dokáže při míchání nebo úpravách signálu zpracovávat další náročné úkoly. Můžete využít více pluginů neboť rozložíte zatížení mezi procesorem počítače a serverem. Nebudete li ve studiu, tyto pluginy mohou i nadále běžet nativně na jakémkoli počítači, na kterém se nacházejí – bez nutnosti instalace hardwaru nebo hardwarového klíče.

Vezměte Symphony I/O MkII SoundGrid Studio

Vaše publikum očekává, že koncert bude znít stejně jako album. Symphony I/O MkII a Waves eMotion LV1 digitální softwarový mixážní pult vám to umožňí. Pluginy Waves a AD DA převodníky Apogee jsou průmyslovými standardy v nahrávacím studiu. Nyní je můžete kombinovat s mixážním výkonem pro veliké arény v kompaktním balení, se kterým můžete snadno cestovat a dosahovat neuvěřitelné zvukové kvality při live použití.

Waves eMotion LV1 je revoluční digitální mixážní pult pro front-of-house, monitorovací a broadcast použití. V kombinaci se SoundGrid vybaveným Symphony I/O MkII a Waves pluginy získáte skvěle znějící live systém za zlomek nákladů obdobných řešení.

Jak to funguje

Symphony I/O MKII připojený k více DAW pomocí SoundGrid

Nativní DAW, Symphony I/O MKII připojen přes SoundGrid

Symphony I/O MKII připojený k více DAW pomocí SoundGrid

Symphony I/O MKII, jeden počítač a SoundGrid DSP server

Symphony I/O MKII, jeden počítač a SoundGrid DSP server

Otázky a odpovědi (angl.)

Máte dotaz? Napište nám.

Kde koupit ?

Koupit Apogee produkty a příslušenství