Prémiový klopový USB mikrofon pro iPhone, iPad, macOS a Windows

Perfektní řešení osobního mikrofonu je nyní lepší, menší a s více připojeními

ClipMic digital je dokonalým řešením osobního mikrofonu pro snímání dialogů, rozhovorů, vyprávění, školních lekcí a přednášek, konkurzů, zpěvu a konferencí. Kompaktní kapsle klopového mikrofonu v kombinaci s AD převodníkem Apogee a technologií mikrofonu s nízkým šumem předzesilovače umožňují ClipMic digital nahrávat a streamovat zvuk z vašeho mobilního zařízení nebo notebooku s kvalitou zvuku, která byla dříve k dispozici pouze u mnohem dražších řešení.

Přibližte se snímanému zvuku

Jednou z nejdůležitějších výhod ClipMic digital 2 je, že vám umožňuje přiblížit mikrofon zvuku vašeho hlasu. Video je jen tak dobré jako zvuk, který s ním slyšíte, a pokud jste vlogger, youtuber, tazatel, lektor, student, učitel nebo kdokoli, kdo natáčí osobní video, ClipMic digital vám přináší mikrofon pro nejlepší zvuk a umožní vám umístit vaši kameru, kde je třeba pro nejlepší snímek.

Co je nového v ClipMic digital 2

Zcela nová kapsle mikrofonu druhé generace ClipMic digital je menší a poskytuje o 10 dB nižší hladinu šumu než její předchůdce. To znamená ještě průzračnější nahrávky. ClipMic digital je nyní dodáván s ochranným cestovním pouzdrem a vyměnnými kabely. Součástí jsou kabely Lightning, USB-C a USB-A pro kompatibilitu plug-and-play s iPhone, iPad, macOS a Windows.

Co umí ?

 • Prémiový mikrofon lavalier pro iPhone, iPad, macOS a Windows
 • Profesionální mikrofonní kapsle pro čisté snímání řeči
 • Převodníky Apogee ve studiové kvalitě zachytí každý detail
 • Drátový mikrofon poskytuje lepší kvalitu zvuku než bezdrátové klopové mikrofony
 • Prodloužený kabel umožňuje správné umístění kamery a umístění mikrofonu na požadovaném místě
 • Dodává se v odolném cestovním pouzdře s ochrannou pěnou a organizérem kabelů
 • Součástí je MetaRecorder, bezplatná aplikace pro nahrávání zvuku v iOS

Co dokáže ClipMic digital

Konferenční hovory a práce z domova

Pracujete online? ClipMic digital od Apogee vám pomůže udělat skvělý dojem a udrží vás v konverzaci. S ClipMic digital se můžete spolehnout na vysoce kvalitní zvukovou komunikaci při virtuálním setkání s klienty, kolegy nebo potenciálním zaměstnavatelem. Profesionální kapsle mikrofonu zachytí jasně řeč a převodníky Apogee ve studiové kvalitě zachytí každý detail, takže můžete pracovat z domova nebo kdekoli a komunikovat s jistotou. ClipMic digital se také snadno nastavuje – není vyžadován žádný software.

Podcasting, Vlogging a streamování

Produkovat a sdílet svá vlastní videa na YouTube, Instagramu atd. nikdy nebylo jednodušší. Všechny iPhone, iPad a iPod touch obsahují vestavěnou kameru, jejíž kvalita převyšuje kvalitu nákladného video vybavení z doby před několika lety. Nyní můžete také připojit ClipMic Digital pro neuvěřitelnou kvalitu zvuku a vytvořit tak dokonalé řešení pro mobilní video.

Výuka on-line

Učení online je požadavek dovy. A komunikace a srozumitelnost v prostředí virtuální učebny je důležitá pro úspěch a růst. ClipMic digital 2, který je ideální pro děti ze základních škol, hudební výchovu, univerzitní přednášky a další, pomáhá studentům zvládat potíže s připojením mikrofonu k počítači nebo iPhonu a zajišťuje výjimečnou kvalitu zvuku pro Zoom, Google Meet, Skype a další.

Zvuk pro video

Můžete se spolehnout na iPhony jako flexibilní nástroje pro filmovou produkci. Po spárování s videokamerami DSLR umožňuje ClipMic digital a zařízení iOS snadné a efektivní snímání produkcí v profesionální kvalitě. MetaRecorder společnosti Apogee je první aplikací, která nabízí jednoduchý a přizpůsobitelný způsob organizace zvukových mediálních souborů při nahrávání v terénu a transformuje je do vašeho postprodukčního pracovního postupu.

Vystoupení a oslavy

Ve vašem životě se dějí úžasné okamžiky, které si budete chtít v příštích letech znovu oživit. Dětské recitály, představení, svatby, výročí a oslavy všeho druhu – zachyťte tyto vzpomínky v nejlepší možné kvalitě zvuku pomocí ClipMic digital a aplikace Apogee MetaRecorder.

Přednášky a prezentace

Chcete snadno zachytit svoji prezentaci, přednášku nebo kázání? ClipMic digital usnadňuje nahrávání vysoce kvalitního zvuku, zatímco vy se soustředíte na svůj přednes. A aplikace MetaRecorder pro iPhone od společnosti Apogee vám umožňuje snadný přístup k funkcím nahrávání, abyste mohli rychle spustit, zastavit nebo pozastavit nahrávání.

ClipMiC Digital video

Nastavení ClipMic digital 2 pro Zoom porady na notebooku

Začínáme s ClipMic digital 2

MetaRecorder app pro iOS

Apogee MetaRecorder je dvoukanálová aplikace pro nahrávání zvuku vytvořená speciálně pro digitální mikrofon ClipMic nebo jakýkoli mikrofon iOS. Tato aplikace se snadno používá a nabízí profesionální kvalitu, záznam zvuku 24 bit / 96 kHz a funkce metadat, které usnadňují úpravy videa. Můžete také použít MetaRecorder k nastavení zesílení vstupu mikrofonu. Základní funkce MetaRecorderu lze ovládat z Apple Watch – spouštět a zastavovat nahrávání, přidávat oblíbené položky, přidávat značky nebo nastavit úroveň vstupu mikrofonu.

Proměňte svůj pracovní postup Final Cut Pro® X.

Při nahrávání v terénu použijte na své zvukové soubory značky metadat, jako jsou Klíčová slova, Oblíbené položky, Značky a další, a poté sdílejte zaznamenané zvukové soubory a soubory XML Final Cut Pro® do Dropboxu přímo z MetaRecorderu. Při importu do Final Cut Pro na počítači Mac zachycená metadata výrazně zjednodušují proces organizace a analýzy médií, což podstatně zrychluje váš postprodukční pracovní postup

.

ClipMiC Parametry

Mikrofonní systém: elektretový kondenzátorový

Směrová charakteristika: kulová (všesměrová)

Frekvenční rozsah: 30Hz- 20kHz

Citlivost: minimální -46 dBFS, maximální  -11 dBFS

Zisk: 0 – 35 dB

Akustický tlak (SPL): min. zisk 127dB , max. zisk 92 dB

Úroveň šumu: min. 90 -dBFS maximální -67 dBFS

Průměr kapsle: 4 mm

Délka kabelu: 1,26 m

Bitrate: 16 Bit, 24 Bit

Vzorkovací kmitočty:  44,1 / 48 / 88,2 / 96 kHz

AD převodník: multibit DeltaSigma

Napájení: iOS zařízení, USB

Pracuje při teplotě: 0 až +50°C

Připojení:

konektor Lighting (Apple MFi certifikovaný)

USB – A

USB – C

Hmotnost: 24 g

Obsah balení

 • Apogee ClipMic Digital 2
 • Ochranné pouzdro
 • Mikrofonní klip
 • Windscreeny (kovový a pěnový)
 • USB kabel (typ C)
 • USB kabel (typ A)
 • Lightning kabel
 • informační brožura