Quartet - prohlídka

Všechno co potřebujete
Vstupy a výstupy

Analogové výstupy

Celkem 8 výstupů Quartetu nabízí impresivní možnosti. 6 symetrických 1/4” jacků umožňí připojení až tří setů monitorů pro porovnání stereo mixů. Nebo můžete míchat váš zvuk pro Final Cut video projekt iv 5.1 surround.

Analogové vstupy

Quartet je vybaven čtyřmi kombinovanými (XLR a 1/4”) konektory sloužícími k připojení mikrofonů, kytar a kláves nebo vašich oblíbených mikrofonních předzesilovačů, kompresorů či ekvalizérů.

Digitální vstup

Apogee Quartet je také vybaven 8 kanály digitálních vstupů (pomocí dvou optických konektorů ADAT/SMUX), které mohou sloužit k připojení dalšího AD převodníku jako například Apogee Ensemble Thunderbolt nebo digitálního mixážního pultu eventuelně digitálního výstupu z kláves a pod.

MIDI.

Quartet je vybaven USB MIDI pro připojení CoreMIDI kompatibilního keyboardu, syntezátoru nebo DJ kontroleru. Tím umožňuje práci bez externího MIDI převodníku a je tím pádem řešením vše v jednom pro vaši hudební kreativitu neboť Quartet a Maestro obsluhují veškerý zvuk a MIDI.

Word Clock.

Quartet je vybaven Word Clock výstupem pro připojení a synchronizaci externího A/D převodníku pomocí Apogee technologie.

Přidejte vstupy a výstupy

Digitální vstupy s Apogee Ensemble

Získáte 12 IN x 8 OUT

Pro uživatele Ensemble, kteří potřebují více vstupů, umožní digitální vstupy Quartetu využít skvělé předzesilovače a převodníky obou zařízení současně.
Používejte najednou všech 12 analogových vstupů (8 s mikr. předzesilovači) společně s 8 analogovými výstupy Quartetu, nastavitelnými dotykovými ovladači a ovládacími možnostmi. Quartet a jeho USB připojení vám umožní pokračovat ve využití kvalit Ensemble na nových počítačích Mac s nižší latencí než bylo možné na Firewire 400.

Použití Quartet s Ensemble>

Připojení:

  • Quartet: USB – Mac
  • Ensemble: ADAT/Optika (v standalone módu) ke Quartet
  • Celkem analogových vstupů: 12
  • Celkem mikrofonních předzesilovačů: 8
  • Celkem analogových výstupů:

USB agregace s Apogee Duet

Získáte 6 IN x 12 OUT se 6ti mikr. předzesilovači

Uživatelé Duet 2, kteří potřebují více vstupů, umožní Quartet využít skvělé předzesilovače a převodníky obou zařízení současně. Jen připojíte Quartet a Duet 2 do USB portu vašeho Maca a agregujete tato dvě zařízení se ziskem celkem 6 analogových vstupů a 12 analogových výstupů se špičkovými Apogee AD/DA převodníky.

Použití Quartet s Duet 2>

Připojení:

  • Quartet USB – Mac
  • Duet: USB – Mac
  • Celkem analogových vstupů: 6
  • Celkem mikrofonních předzesilovačů: 6
  • Celkem analogových výstupů: 12
Ovládání

Vidět, vybrat, navolit

Duální display poskytuje detailní přehled o vstupech/výstupech

Stejně jako u Duet  je Quartet vybaven plně barevnými OLED displeji s vysokým rozlišením, které nabízí vizuální zpětnou vazbu jednotlivých funkcí a nastavení ( metry, numerická hodnota vstupní a výstupní úrovně, vstupní podskupiny, fáze, útlum – mute, fantomové napájení a indikace Soft Limit). S pomocí displejů můžete pracovat bez Maestro 2 softwaru.

QuickTouch dotykové ovladače

Quartet usnadňuje přístup ke všem pro nahrávání a monitorování důležitým funkcím. Jednoduše dotykem vyberete vstup na QuickTouch dotykovém ovladači, který je umístěn na vrchním panelu Quarte a nastavíte požadovanou úroveń pomocí otočného ovladače. Všechny dotykové ovladače jsou vybaveny LED podsvícením se zvýrazněním právě používaného ovladače. Takže na dálku zozeznáte se kterým vstpem pracujete.

stacks_image_27B42FA4-5FB5-451C-AC4E-A17D3F1FD6F3

ABC- Konfigurovatelné dotykové ovladače

Quartet také nabízí 3 dotykové ovladače označené A B C (touch pads) umístěné nad základním otočným ovladačem. Tyto prvky lze v Maestro 2 software nastavit pro ovládání např. “Mute výstupy”, “Dim výstupy”, “Sum to Mono” or “Engage speaker set”. Opět vynikající pomůcka pro práci s Quartet bez nutnosti práce se softwarem.

stacks_image_38D8529C-61B4-428D-B641-0C5F63D0747D
Ovládání poslechu

Výběr páru reproduktorů

Dotykové ovladače A, B, C umístěné nad základním otočným ovladačem lze v Maestro 2 software nastavit pro ovládání přepínání mezi 3 páry monitorů. Pak jen jediným dotykem volíte typ poslechu.
Natočte si to

Rychlé nastavení vstupní citlivosti a hlasitosti poslechu pomocí otočného ovladače

Apogee Duet započal revoluci v audio převodnících se svým jediným otočným ovládacím prvkem. Quartet pokračuje v této tradici. Jediný aluminiový otočný ovladač je opět centrem přstroje. Spolu s dotykovými ovladači umožňuje výběr vstupu/výstupu a precizní nastavení úrovní.

Design

Důraz na kvalitu

Tělo z litého hliníku, ocel a otěruvzdorný přední panel vytvrzený UV zářením. Quartet je solidní, kompaktní a skvěle integrované zařízení, které slouží svému účelu- stolní přístroj pro nahrávání ve studiu.

Více o Quartetu.

Otázky a odpovědi (angl.)

Máte dotaz? Napište nám.

Kde koupit ?

Koupit Apogee produkty a příslušenství