Zvuk Symphony na vašem stole

Symphony Desktop pro Mac, iPad pro a Windows přenáší legendární zvukovou kvalitu rackového Apogee’s Symphony I/O Mk II do elegantního a inspirujícího 10×14 audio rozhraní, které si položíte na stůl a vejde se vám do brašny. S novým Symphony Desktop můžete nahrávat, mixovat kdekoli se špičkovými AD/DA převodníky a mikrofonními předzesilovači.

V kombinaci těchto vlastností s novinkami jako je emulace mikrofonních předzesilovačů, Symphony ECS Channel Strip pluginu a nahrávání s ultra nízkou latencí pomocí hardware DSP a Apogee nativních FX pluginů, Symphony Desktop zesílí vaši kreativitu ve studiu i na cestách.

Symphony Desktop vlastnosti

Cenově nejpřístupnější Symphony vůbec

Špičkové komponenty a obvodová řešení nabízejí stejnou kvalitu jako Symphony I/O MKII

2 Advanced Stepped Gain mikrofonní předzesilovače s citlivostí až 75dB, variabilní impedance

FET nástrojový vstup s charakterem lampového zesilovače pro el. kytaru

Apogee Alloy Mic Preamp emulace (Analogový procesing + DSP modeling) Obsahuje British Solid State & 50s American Tube

Vestavěný DSP hardware (procesing Apogee FX Rack pluginů)

Obsahuje Symphony ECS Channel Strip Collection – Nativní a hardware DSP verze s EQ, kompresí a saturací

Obsahuje Symphony Reverb – nativní verzi

Flexibilní workflow s nulovou latencí pluginů : Print, Monitor a DualPath Link

Dynamický touch screen display pro snadné ovládání

2 nastavitelné sluchátkové výstupy: 1 x 1/4″, 1 x 1/8” jack

10 IN x 14 OUT simultaneous channels of audio

MIDI přes USB

Digitální vstup/výstup : 2 x Optika Toslink (ADAT,S/PDIF)

Pracuje s: macOS, Windows, iPad Pro

Kompatibilita

macOS: 10.12 nebo vyšší, Quad Core i7 procesor nebo vyšší

iOS: iPad pro: iOS 13 nebo vyšší

PC: Windows 10 Anniversary update nebo vyšší, Quad Core i7 procesor nebo vyšší

Obsahuje Apogee FX Pluginy

Symphony ECS Channel Strip – Native a hardware DSP verze
EQ | Compressor | Saturation

Symphony Reverb

Obsahuje emulace Mic Preamp

British Solid State

50s American Tube

Legendární zvuková kvalita

Špičkové analogové a digitální komponenty vybrané sluchem

Jako produkt rodiny Symphony je i Symphony Desktop produktem odpovídajícím základní filosofii společnosti Apogee spočívající v navrhování nejvýkonnějších zvukových rozhraní s využitím špičkových analogových a digitálních komponentů, pečlivě vybíraných podle ucha. Zatímco ostatní snižují náklady a spoléhají na konvenční konstrukční přístupy, Apogee používá inovativní komponenty a optimalizaci obvodů, aby neustále zlepšovali výkon svých produktů.

A / D konverze – věrně zachycuje všechny nuance

Podobně jako u Symphony I / O Mk II se analogově digitální převodník Symphony Desktop vyznačuje ultra nízkým zkreslením, vysokou slew rate, plně diferenciálním analogovým operačním zesilovačem a špičkovým duálním A/D převodníkem. Vytvořen s jistotou, že každá nuance vašeho analogového vstupu je věrně reprodukována v digitální doméně.

D / A konverze – Širokoúhlý pohled do vašeho mixu

Digitálně analogový převodník Symphony Desktop využívá zbrusu novou technologii, která umožňuje stejný nekompromisní výkon přenosného systému jako u Symphony MKII, včetně robustního výstupního zesilovače s velmi nízkým zkreslením. Bez ohledu na navazující připojení poskytuje Symphony Desktop transparentní širokoúhlé okno do zvukové krajiny mixu.

Mikrofonní předzesilovače – Excelentní výkon + Alloy Emulace

2 mikrofonní předzesilovače Symphony Desktop používají technologii Advanced Stepped Gain Architecture™, kde jsou obvody dynamicky optimalizovány pro maximální šířku pásma, ultra nízký šum a neexistující zkreslení, to vše se ziskem až 75 dB. To vám umožní perfektní nastavení vstupní citlivosti (ať už pomocí ovladače nebo softwarově) a dosžení maximálního detailu bez nežádoucího šumu. Předzesilovače Symphony Desktop jsou určeny pro všechny dynamické, kondenzátorové nebo páskové mikrofony vhodné k zachycení jakéhokoliv zdroje zvuku bez kompromisu.
Navíc jsou tu emulace mikrofonních předzesilovačů, které mohou přidat charakter zvuku, který hledáte.

Sluchátkové výstupy

Symphony Desktop je vybaven také jedním špičkovým DAC s výstupními obvody Constant Current Drive (poprvé využity u Groove), které dynamicky kompenzují elektromechanické nebo akustické nelinearity vašich připojených sluchátek, což vede k nižšímu zkreslení a lineárnější frekvenční odezvě.

Emulace Apogee Alloy vám nabízí teplotu a tón vyhledávaných analogových předzesilovačů

Emulace Apogee Alloy Mic Preamp (AMP) spojuje analogové obvody plus zpracování DSP a vytváří nejbohatší a nejautentičtější zvukové modelování dostupné ve zvukové kartě. Kritické aspekty modelu, jako je vstupní impedance, přechodový profil a charakteristiky zkreslení, jsou nejprve implementovány v analogové doméně, následuje precizní a dotvarování v DSP, což vede k hybridnímu výsledku, který je lepší součet jeho částí.

Zvuk British Solid State – zvuk mixážního pultu ve třídě A

Tato emulace, inspirovaná vstupním transformátorem Marinar „Round can“ a diskrétním tranzistorovým zapojením mkrofonního předzesilovače Neve 1066 ve třídě A, vám dává zvukovou hutnost a plynulé přechodové odezvy hardwaru. Zvyšte vstupní úroveň pro větší šířku a údernost.

American Tube – Bohatý zvuk padesátých let

Hardwarové DSP a Nativní FX Pluginy

Používejte prémiové Apogee pluginy na Symphony Desktop a vaší DAW. Netřeba další hardware.

Apogee vývojářský tým, který stojí za všemi hardwarovými a softwarovýmí produkty společnosti, nabízí vynikající zvukové pluginy, které pracují se všemi DAW na platformě Mac OS.
Od vizuálně moderních rozhraní, která vám umožní přesně zpracovávat váš zvuk na pečlivě modelovaném softwaru podle vintage hardwaru, který je tak přesný, že byl schválen výrobcem hardwaru. Pluginy Apogee si rychle najdou cestu do vaší oblíbené sady nástrojů pro každodenní nahrávání.

Symphony ECS Channel strip plugin

Vyladěný Bobem Clearmountainem

Součástí Symphony Desktop je i plugin Symphony ECS Channel Strip. ECS vyladěný Bobem Clearmountainem, obsahuje ovládací  EQ, kompresi a saturaci, které vám umožní vytvořit optimální kombinaci FX pro nahrávání vokálů nebo akustických nástrojů.
Nahrávání, monitorování, DualPath a nativní způsob práce
Symphony ECS vám nabízí celou řadu možností nastavení pracovního postupu.
Otevřete Symphony ECS nativně ve vašem DAW, aniž by bylo připojeno vaše rozhraní Apogee. Vytvořte si své oblíbené signálové cesty Apogee FX v Symphony ECS pro bleskově rychlé míchání. Linkováním a zrcadlením pluginu Symphony ECS ve vaší DAW s plug-inem Symphony ECS na hardwaru DSP  při nahrávání využijete ultra nízkou latenci a jednoduché ovládání DualPath Monitoringu.

Způsob práce

Pracujte jak potřebujete se Symphony Desktop a Apogee FX pluginy

Symphony Desktop následuje váš způsob práce

Když nahráváte a posloucháte svůj výkon, potřebujete slyšet ve sluchátkách inspirativní kvalitu zvuku a žádné zpoždění. S aplikací Symphony Desktop a Apogee FX nemusíte přizpůsobovat svůj tvůrčí pracovní postup omezením daným zvukovým rozhraním a pluginy, prostě zvolíte způsob, kterým chcete pracovat.

Print FX Rack

Monitoring s nulovou latencí a pluginy nahráváné rovnou do stopy

S aktivním Print FX můžete nahrávat pluginy Apogee FX přímo z hardwarového DSP Symphony Desktop do odpovídající stopy v DAW s nulovou latencí při odposlechu.

Monitor FX Rack

Monitoring s nulovou latencí při nahrávání a pluginy nahráváné později

S aktivním monitorem FX máte maximální flexibilitu použití pluginů Apogee FX. Posloucháte bez nahrávání pluginů s nulovou latencí.

Monitor FX Rack s Dual Path

Monitorujte a ovládejte vstupní funkce a nastavení pluginu přímo z vaší DAW

Jednoduché, bezproblémové ovládání pro vaši DAW

Díky intuitivnímu rozhraní dotykové obrazovky

Snadné nastavení pomocí displeje

Základní okno

Vstupní citlivost nastavení

Nastavení předzesilovače a pluginů

Výběr předzesilovače

Nastavení repro výstupů

Nastavení sluchátkového výstupu

Galerie