Ovládejte Elementy

Element 24, 46 a 88 byly vyvinuty spolu s komplexním softwarovým ekosystémem, který umožňuje výkonné a efektivní ovládání pomocí dodávané aplikace. Řada Element nabízí více ovládacích možností než kdykoliv předtím.

Apogee Control aplikace pro Mac

Přístup ke všem nastavením jednotlivých vstupů a výstupů i nastavení hardwaru vašeho Element umožní Apogee Control, nová Apogee aplikace pro počítače Mac. Použijete ji k výběru typu vstupu, nastavení zisku vstupu a výstupní úrovně, konfiguraci až pěti mixů s nízkou latencí a další nastavení. Můžete např. využít šipky na vaší klávesnici pro rychlé výběry vstupu nebo výstupu a nastavení úrovně.

Element Essentials ovládací okna

S ovládacím oknem Apogee Control Essentials budete vidět všechna potřebná hardwarová nastavení ve formě, která zabírá minimum místa na monitoru vašeho počítače. Posunete Essentials okno pod, přes nebo na bok hlavního okna vaší DAW se stálým přístupem a možností ovládání. Vaše práce tak nebude narušována a můžete se soustředit na podstatné informace na vašem monitoru.

Apogee Control Mobile ovládací aplikace pro iOS

Apogee Control Mobile pro iOS (iPhone, iPad) vám umožní bezdrátové ovládání vašeho hardwarového nastavení pomocí Element Essentials okna. Stáhněte si vaši iOS aplikaci zdama z App store do vašeho iPadu, iPhonu nebo iPodu touch.

Apogee Control hardwarový ovladač

Někdy vám přijde na mysl, že by přece jen nebylo špatné mít starý dobrý hardwarový ovladač pod rukama. Známe ten pocit – přesně tak jsme uvažovali při vývoji DUET. S novým Apogee Control hardwarovým ovladačem získáte 8 uživatelsky programovatelných tlačítek a otočný ovladač , které lze nakonfigurovat pro obsluhu mnoha funkcí. Apogee Control se připojuje přímo do počítače Mac pomocí běžného USB kabelu.

Prodává se zvlášť jako volitelné příslušensví

Vlastnosti:

Hardwarový ovladač jako příslušenství pro  Symphony I/O Mk II, Element řadu převodníků a Ensemble Thunderbolt

Prodává se jako volitelné příslušenství

Velký ovladač inspirovaný Symphony plus ovládání vstupů, sluchátek a reprosoustav control určený pro rychlé ovádání vstupních a výstupních úrovní
8 uživatelsky nastavitelných tlačítek nabízí možnosti ovládání :

  • Ovládání analogového vstupu – typ vstupu, 48V, soft limit, group, polarita
  • Ovládání analogového výstupu – mute, dim, sum do mono, výběr poslechu, referenční úroveň
  • Ovládání Talkback
  • Spouštění Control software aplikace
  • Připojuje se k Mac dodávaným USB kabelem
  • Kompatibilní se Symphony I/O Mk II, Element 24, Element 46, Element 88, a Ensemble Thunderbolt audio převodník

Ovládací okno nastavení hardwarového ovladače s množstvím uživatelsky nastavitelných funkcí.

Používáte-li pro vaši práci Logic Pro X, můžete nastavovat vstupní vlastnosti jako citlivost, typ vstupu vašeho Elementu přímo v jednotlivém kanálu Logicu a získáte tak ultimátně integrovaný systém. Nastavení vstupů vašeho Elementu jsou pak ukládána s každou Logic session pro okamžitý a precizní návrat k vaší práci.

Otázky a odpovědi (angl.)

Máte dotaz? Napište nám.

Kde koupit ?

Koupit Apogee produkty a příslušenství