Duet - prohlídka produktu

Vstupy a výstupy

Breakout kabel.

Duet iOs Mac má přepracovaný breakout kabel s kombinací dvou mikrofonních a nástrojových konektorů (XLR a 1/4” jack v jednom) a 2 symetrických 1/4” jack konektorů pro připojení odposlechu. Elegantní řešení vše v jednom kabelu připojeném jedním konektorem k Duetu je robustní a snadno zapamatovatelné.

2 analogové vstupy.

Dva kombinované vstupní konektory Duetu iOs Mac (XLR a 1/4” jack ) vám umožní připojit mikrofony, kytary, klávesy stejně jako vaše oblíbené externí mikrofonní předzesilovače, kompresory, ekvalizéry a pod.

4 analogové výstupy.

Duet 2 má 4 analogové výstupy. Stereo nebo / i levý a pravý mono monitorovací výstup mohou být spárovány do výstupů 1-2 nebo 3-4 nebo do mixu s nízkou latencí a každý z nich může být nastaven do stereo, mono, mute nebo dimmed módu.

Specielně DJ může nyní poslouchat jiný mix ve sluchátkách než v tu chvíli odchází do hlavních výstupů. Při živém hraní může muzikant poslouchat klik a přitom přehrávat dotáčku do PA systému. Stejně jako při nahrávání je možno poslat muzikantovi jiný mix, než je v hlavním poslechu do monitorů zvukařovi.

MIDI.

Duet je vybaven také USB MIDI konektorem pro váš CoreMIDI kompatibilní sytezátor, klávesy nebo DJ kontroler. Tím umožňuje práci bez externího MIDI převodníku a je tím pádem řešením vše v jednom pro vaši hudební kreativitu neboť Duet a Maestro obsluhují veškerý zvuk a MIDI. Na iPadu pak Duet umožní současné připojení MIDI i audia do jediného iPad konektoru (Lightning nebo 30-pin)

Ovládání

Barevný OLED displej.

Duet je vybaven  plně barevným OLED displejem s vysokým rozlišením, který nabízí vizuální zpětnou vazbu jednotlivých funkcí a nastavení ( metry, numerická hodnota vstupní a výstupní úrovně, vstupní podskupiny, fáze, útlum – mute, fantomové napájení a indikace zapnutí a vypnutí  funkce Soft Limit). S pomocí tohoto displeje můžete pracovat bez Maestro softwaru.

Displej s vysokým rozlišením zobrazuje všechny stavy vstupů a výstupů

Okno sluchátkového výstupu

Okno vstupu nástroje v podskupině

Základní okno

Konfigurovatelné dotykové ovladače.

Duet 2 také nabízí dva dotykové ovladače (touch pads) umístěné po stranách základního otočného ovladače. Tyto prvky lze v Maestro  software nastavit pro ovládání např. “Mute výstupy”, “Dim výstupy”, “Sum to Mono” or “Toggle Headphone Source”. Opět vynikající pomůcka pro práci s Duet bez nutnosti práce se softwarem.

Multifunkční ovládací otočné tlačítko.

Spolu s štíhlým hliníkovým šasi je multifunkční otočné tlačítko (kontrolér) jedním z nejmarkantnějších prvku designu Duetu. Toto centrální ovládání vám umožní rychle a snadno procházet vstupy a výstupy Duetu a nastavovat úrovně s vizualizací na OLED displayi.

Více o Duetu.

Otázky a odpovědi (angl.)

Máte dotaz? Napište nám.

Kde koupit ?

Koupit Apogee produkty a příslušenství