Prvni audio interface ve studiové kvalitě pro iPhone, iPad a Mac

 

Apogee ONE je USB audio převodník/mikrofon pro iPad & Mac se 2 vstupy a 2 výstupy

Apogee ONE je kapesní mikrofon s USB zvukovou kartou pro iPad počítače Win 10 a počítače Apple, AD/DA převodník 24bit 96kHz s mikrofonním předzesilovačem. One je navržen pro snadnou tvorbu profesionálních nahrávek na vašem iPodu touch, iPhonu, iPadu nebo Macu. Používajíce Apogee prémiové AD/DA převodníky nabízí ONE možnosti nahrávaní hudby, podcastů a zároveň i audiofilskou kvalitu poslechu pro vaše sluchátka. Interní mikrofon, možnost připojení externího mikrofonu, dva nástrojové/linkové vstupy a stereo výstup. Kompatibilita OS X Pro Tools 9 a vyšší, Garage band, Logic a další CoreAudio aplikacemi.

Nyní při koupi a registraci ONE získáte přístup ke slevám pluginů Waves dle vašeho vlastního výběru. Registrovaní zákazníci obdrží slevový kód opravňující ke slevě 25% na jednotlivý plugin nebo 35 % na bundle plus další slevový voucher v ceně 100 $, který můžete uplatnit při dalším nákupu pluginů Waves.

Proč je Apogee ONE skvělou volbou pro vaši práci.

Apogee patří již 30 let k největším inovátorům a technologickým tahounům digitálního nahrávání zvuku. Nejúspěšnější producenti a zvukoví mistři používají Apogee zařízení jako Duet, Quartet, původní Ensemble a Symphony I/O pro pořízení nahrávek, které pak získávají ceny GRAMMY® a OSCAR® .

Apogee One základní vlastnosti

 • Profesionální zvukový interface a mikrofon pro iPad, iPhone i Mac OS a Win 10
 • Pracuje s iPhone 5, 5S, 5C, iPad Mini a iPad 4. generace (Lightning kabel není součástí balení)
 • Pracuje s iPhone 4 a 4S, iPad 3. generace, iPad 2, iPad (30-pin kabel není součástí balení)
 • Kompatibilní s GarageBand, Auria, MultiTrack a jakoukoliv Core Audio aplikací na iOS
 • Kompatibilní s Logic, Pro Tools, Cubase, GarrageBand a jakoukoliv Core Audio aplikací
 • Excelentní převodníky a nový mikrofonní předzesilovač
 • 2 vstupy a stereo výstup
 • Kovové šasi
 • Vyrobeno v USA
 • Převodníky 24 bit/96kHz Apogee
 • 1 x vestavěný kondenzátorový mikrofon
 • 1 x Mikrofonní předzesilovač
 • Fantomové napájení
 • 2 Linkové/nástrojové vstupy
 • Stereo výstup sluchátkový/linkový
 • Připojení USB 2.0
 • Napájení USB nebo dvěna AA články
 • Kompatibilita MAC OSX 10.7.4 a vyšší
 • Kompatibilita Windows 10
 • Maestro software pro iOS i Mac OS
 • Nabíjí připojený iPad/iPhone/iPod (se síťovým napaječem)
Zvuková kvalita

Rozdíl, který uslyšíte.

One zpřístupňuje legendární kvalitu Apogee mikrofonních předzesilovačů a AD/DA převodníků v přenosné cenově přijatelné podobě. Vyroben z pečlivě vybíraných komponentů a podrobován kritickým poslechovým testům v průběhu vývoje a navrhování obvodového řešení, ONE je postaven inženýry a zvukaři Apogee tak, abyste rozdíl poznali na první poslech.

Nová generace AD/DA převodníků

Převodníky AD/DA jsou navrženy pro vytvoření nejčistší nahrávky a nejlepšího poslechu jakého lze dosáhnout. Výsledkem návrhu obvodového řešení one a maximálního využití pečlivě vybíraných komponentů vede ke zkrácení signálové cesty a tím k čistotě a průzračnosti nahrávek.

Mikrofonní předzesilovače, které zachovají čistotu a detail

Stejně jako AD/DA převodníky, mikrofonní předzesilovače ONE jsou zcela nově navržené s použitím špičkových komponentů a dosahují skvělé vstupní citlivosti až -63dB. Nabízejí zvukovou kvalitu převyšující mnohá daleko dražší zařízení. To vám umožní perfektní nastavení vstupní citlivosti (ať už pomocí ovladače nebo softwarově) a dosáhnout maximálního detailu bez nežádoucího šumu. Předzesilovače Duet jsou vhodné pro všechny dynamické, kondenzátorové nebo páskové mikrofony vhodné k zachycení jakéhokoliv zdroje zvuku bez kompromisu.

Apogee ONE prohlídka

One je zvuková karta

K vašemu ONE připojíte mikrofon, kytaru nebo baskytaru či klávesy.
Pomocí přibaleného breakout kabelu připojíte k ONE iOS mikrofon do XLR vstupu a další vstup použijete pro nástroj (kytaru, baskytaru, klávesy a pod.). One iOs má dva vstupy narozdíl od svého předchůdce.

One je mikrofon

ONE má vestavěný kondenzátorový mikrofon pro okamžité použití. Díky přibalenému držáku ONE iOS na mikrofonní stojan je snadné uchycení One do stojanu a jeho přesné mastavení pro snímání vestavěným mikrofonem.

One je sluchátkový zesilovač a DA převodník

Připojíte sluchátka nebo aktivní monitory

Stereo výstup ONE iOS nabízí audiofilskou zvukovou kvalitu pro výstup z vašeho iPhone, iPadu nebo Maca. Využijte tuto kvalitu při vaší práci, nebo jen pro poslech z vaší oblíbené aplikace.

Profesionální I/O se setkává s iOS

Tvorba hudby a nahrávání na iPadu, iPhone

Revoluce v domácím a profesionálním nahrávání.

Apple iPad a iPhone mohou být neuvěřitelně výkonné nástroje pro hudební tvorbu. Ať už se jedná o mixáž, hru na virtuální nástroj, nastavování parametrů nebo editaci waveform práce s multi-touch rozhraním je vždy snadná a intuitivní. Jelikož cena iPad a iPhone je výrazně nižší než u ostatních počítačů Mac můžete si svoje studio pořídit za až neuvěřitelně dostupnou cenu.

Pro iOS jsou specializované aplikace

Pro platformu iOS jsou stovky hudebních aplikací určených pro iPad a iPhone. Vícestopé nahrávání jako např DAW GarageBand a Auria , syntezátory a drum machine jako Animoog a DM1 nebo kytarové efekty jako Audiobus a JamUp Pro. Tvorba hudby na iPad je velmi variabilní. A v neposlecní řadě je většina aplikací pro iOS mnohem levnější než jejich protějšky pro Mac OS.

Přímé digitální připojení k iPadu

Apogee ONE, Duet a Quartet pro iPad a Mac jsou vybaveny speciálním obvodem, který umožňuje jejich přímé digitální připojení k iPadům a ostatním iOS zařízením a je společností Apple certifikován jako MFi (Made for iOS).

Se síťovým napaječem dobíjí iPad

Apogee ONE, Duet a Quartet pro iPad a Mac mohou v případě připojení síťového napaječe dobíjet váš iPad a zajistit tak, že nahrávání nebude přerušeno.

Apogee Maestro Software

Aplikace pro ovládání Apogee převodníků a poslech s nízkou latencí v Mac a iOS

Pokročilé softwarové ovládání vstupů a výstupů

Snadný přístup ke všem ovládacím funkcím a nastavením pomocí Maestro ovládací aplikace. Maestro vám nabízí v jednom ovládacím okně všechna systémová nastavení, přístup k nastavení vstupů, výstupů, volbu typu vstupu, nastavení Soft Limit na mikrofonních a nástrojových vstupech a nastavení mixi pro odposlech s ultra níézkou latencí. Maestro vám pomáhá konfigurovat váš Apogee převodník, aby vyhovoval vašemu způsobu práce.

Nový Maestro vyvinutý pro iPod touch, iPhone a iPad

Nový Apogee Maestro je iOS aplikace umožňující ovládání hardware např. z iPadu. Navržen jako bezbolestný přechod mezi Mac a iOS ovládáním. Design Maestra byl up raven pro jednotlivá zařízení iPhone, iPad a Mac zaručujíce intuitivní rozhraní bez rozdílu platform.  Aplikace obsahuje stejné nezbytné funkce přístupné na platformě Mac včetně poslechu s nízkou latencí. Maestro iOS je zdarma ke stažení z Apple App Store na vašem iPodu touch, iPhonu, nebo iPadu.

USB 2.0

Rychlost a výkon

Rychlejší než FireWire

ONE nabízí USB 2.0 vysokorychlostní konektivitu k počítači. Výhodou Mac Core Audio driveru je, že USB je rychlejší než FireWire 400 s nižší latencí. A navíc USB port je na všech počítačích Mac a PC.

…a stejně rychlý jako USB 3.0

Jestliže USB 3.0 nabízí přibližně 10ti násobek šířky pásma USB 2.0, USB 2.0 zdaleka převyšuje šířku pásma potřebnou pro One se dvěma vstupy a 4 výstupy pro excelentní zvukové parametry.

Související opovědi z Apogee článků:

Galerie Apogee ONE

Příslušenství pro One – iPad – Mac OS

Otázky a odpovědi (angl.)

Máte dotaz? Napište nám.

Kde koupit ?

Koupit Apogee produkty a příslušenství