2 vstupy x 2 výstupy USB převodník a mikrofon pro Mac a PC

Kompatibilní s iPhone, iPad. Sada pro připojení se prodává zvlášť.

Apogee ONE je USB audio převodník/mikrofon pro osobní nahrávání

Apogee ONE je vše v jednom, přenosný kapesní mikrofon s USB zvukovou kartou pro počítače Apple, Win 10,  event. i iPad pro práci kdekoliv. Je vybaven AD/DA převodníky 24bit 96kHz se skvělým mikrofonním předzesilovačem. ONE je navržen pro snadnou tvorbu profesionálních nahrávek na vašem Macu. Používajíce Apogee prémiové AD/DA převodníky nabízí ONE možnosti nahrávaní hudby, podcastů a zároveň i audiofilskou kvalitu poslechu pro vaše sluchátka. Interní mikrofon, možnost připojení externího mikrofonu, dva nástrojové/linkové vstupy a stereo výstup. Kompatibilita OS X Pro Tools 9 a vyšší, Garage band, Logic a dalšími CoreAudio aplikacemi.

Proč je Apogee ONE skvělou volbou pro vaši práci.

Apogee patří již 30 let k největším inovátorům a technologickým tahounům digitálního nahrávání zvuku. Nejúspěšnější producenti a zvukoví mistři používají Apogee zařízení jako Duet, Quartet, původní Ensemble a Symphony I/O pro pořízení nahrávek, které pak získávají ceny GRAMMY® a OSCAR® .

Apogee One základní vlastnosti

 • Profesionální zvukový interface 2 vstupy/2 výstupy s vestavěným mikrofonem
 • Připojení USB 2.0 k Mac a PC s převodníky 24 bit/96kHz Apogee
 • Výběr ze dvou modelů (Pouze Mac/PC a Mac/iOS/PC)
 • kit pro iOS konektivitu lze přiobjednat jako upgrade modelu pouze pro Mac
 • 1 x vestavěný kondenzátorový mikrofon 1 x mikrofonní předzesilovač
 • Fantomové napájení
 • 2 Linkové/nástrojové vstupy
 • Stereo výstup sluchátkový/linkový
 • Připojení USB 2.0
 • Kompatibilita MAC OSX 10.7.4 a vyšší
 • Maestro software pro Mac OS
 • Kompatibilní s Logic, Pro Tools, Cubase, GarrageBand a jakoukoliv Core Audio aplikací
 • Excelentní převodníky a nový mikrofonní předzesilovače
 • Kovové šasi
 • Vyrobeno v USA

Vyberte si ONE

ONE

Vše co potřebujete pro připojení k Mac, Win10 počítači

ONE iPad & Mac

Vše co potřebujete k připojení k iPadu a Mac, Win počítači

Zvuková kvalita

Mikrofonní předzesilovače, které zachovají čistotu a detail

Stejně jako AD/DA převodníky, mikrofonní předzesilovače ONE jsou zcela nově navržené s použitím špičkových komponentů a dosahují skvělé vstupní citlivosti až -63dB. Nabízejí zvukovou kvalitu převyšující mnohá daleko dražší zařízení. To vám umožní perfektní nastavení vstupní citlivosti (ať už pomocí ovladače nebo softwarově) a dosáhnout maximálního detailu bez nežádoucího šumu. Předzesilovače ONE jsou vhodné pro všechny dynamické, kondenzátorové nebo páskové mikrofony vhodné k zachycení jakéhokoliv zdroje zvuku bez kompromisu.

Rozdíl, který uslyšíte.

One zpřístupňuje legendární kvalitu Apogee mikrofonních předzesilovačů a AD/DA převodníků v přenosné cenově přijatelné podobě. Vyroben z pečlivě vybíraných komponentů a podrobován kritickým poslechovým testům v průběhu vývoje a navrhování obvodového řešení, ONE je postaven inženýry a zvukaři Apogee tak, abyste rozdíl poznali na první poslech.

Nová generace AD/DA převodníků

Převodníky AD/DA jsou navrženy pro vytvoření nejčistší nahrávky a nejlepšího poslechu jakého lze dosáhnout. Výsledkem návrhu obvodového řešení one a maximálního využití pečlivě vybíraných komponentů vede ke zkrácení signálové cesty a tím k čistotě a průzračnosti nahrávek.

One-Mac je zvuková karta

K vašemu ONE připojíte mikrofon, kytaru nebo baskytaru či klávesy.
Pomocí přibaleného breakout kabelu připojíte k ONE mikrofon do XLR vstupu a další vstup použijete pro nástroj (kytaru, baskytaru, klávesy a pod.). One-Mac má dva vstupy narozdíl od svého předchůdce.

One je mikrofon

ONE má vestavěný kondenzátorový mikrofon pro okamžité použití. Díky přibalenému držáku ONE iOS na mikrofonní stojan je snadné uchycení One do stojanu a jeho přesné mastavení pro snímání vestavěným mikrofonem.

One-Mac je sluchátkový zesilovač a DA převodník

Připojíte sluchátka nebo aktivní monitory

Stereo výstup ONE-Mac nabízí audiofilskou zvukovou kvalitu pro výstup z vašeho Maca nebo Win 10 PC. Využijte tuto kvalitu při vaší práci, nebo jen pro poslech z vaší oblíbené aplikace.

Ovládání Apogee hardwaru je integrováno do Logic Pro X

Používáte-li Apogee převodník můžete ovládat vstupní parametry tohoto hardwaru přímo v mixážním okně softwaru Logic Pro X a to včetně vstupní citlivosti mikrofonního předzesilovače, výběru vstupu, 48 V fantomového napájení a další funkce. Toto řešení vám umožňuje soustředit se jen na jedno session okno při nahrávání a výrazně zjednodušuje ovládání vstupních parametrů.

Ovládání Apogee hardwaru a Logic Pro X pomocí iOS zařízení

Ovládání vstupů Apogee hardwaru je možné i pomocí Logic Remote App na vašem iPhone nebo iPadu. Můžete tak bezdrátově nastavovat vstupní úrovně a další parametry odkudkoli ve studiu. Bubeník může nastavovat mikrofonní předzesilovače bez toho , že by vstal od soupravy, zvukař může kontrolovat linky při nastavování mikrofonů a při domácím nahrávání můžete přepnout mezi mikrofonem a připojeným nástrojem bez nutnosti být přímo u počítače.

USB 2.0

Rychlost a výkon

Rychlejší než FireWire

ONE nabízí USB 2.0 vysokorychlostní konektivitu k Mac počítači. Výhodou Mac Core Audio driveru je, že USB je rychlejší než FireWire 400 s nižší latencí. A navíc USB port je na všech počítačích Mac.

…a stejně rychlý jako USB 3.0

Jestliže USB 3.0 nabízí přibližně 10ti násobek šířky pásma USB 2.0, USB 2.0 zdaleka převyšuje šířku pásma potřebnou pro One se dvěma vstupy a 4 výstupy pro excelentní zvukové parametry.

Související opovědi z Apogee článků:

Galerie Apogee ONE

Více o Apogee ONE.

Otázky a odpovědi (angl.)

Máte dotaz? Napište nám.

Kde koupit ?

Koupit Apogee produkty a příslušenství