Duet

Legendární zvuková kvalita, malý rozměr a hardwarové DSP to vše pohromadě v novém designovém hávu

V roce 2007 původní Apogee Duet rozbil očekávání toho, co by mohlo být rozhraní domácího studia. Profesionální, osobní a přenosný Duet přinesl revoluci v nezávislém nahrávání a posílil hudebníky, producenty a inženýry s legendární kvalitou zvuku Apogee, elegantním designem a snadným použitím. Zcela nový Duet 3 nyní přináší výkon a funkce nové generace Apogee do krásného designu s velmi nízkým profilem. Duet 3 obsahuje integrovaný hardwarový DSP, který napájí Symphony ECS Channel Strip * pro nahrávání s nulovou latencí s FX. Vyladěný Bobem Clearmountainem, ECS Channel Strip obsahuje přednastavení vytvořená legendárním mixážním pultem, takže můžete okamžitě vytočit zvuk profesionálního záznamu. Ideální pro tvorbu hudby, nahrávání hlasu, streamování a dokonce i hraní her, můžete použít Duet 3 s pracovní stanicí Mac nebo Windows ve studiu nebo na cestách. Pozvedněte svůj Duet 3 na další úroveň s elegantním příslušenstvím Duet Dock pro dokonalý ergonomický pracovní zážitek.

Představujeme zcela nový

Famózní zvuk nikdy nevypadal tak dobře

V roce 2007 původní Apogee Duet změnil představu o tom, co by mohlo být rozhraní domácího studia. Profesionální přenosný Duet způsobil revoluci v nezávislém nahrávání a přinesl hudebníkům, producentům a zvukařům legendární kvalitu zvuku Apogee, elegantní design a snadné použití. Nyní zcela nový Duet 3 dodává výkon a funkce nové generace Apogee v čistém designu s velmi nízkým profilem. Duet 3 obsahuje integrovaný hardwarový DSP, na kterém pracujenapř.  Symphony ECS Channel Strip * pro nahrávání s nulovou latencí s FX. Vyladěný Bobem Clearmountainem, ECS Channel Strip obsahuje presety vytvořené tímto legendárním mistrem zvukového mixu, takže můžete okamžitě točit jako profesionálové. Ideální pro tvorbu hudby, nahrávání mluveného slova, streamování a dokonce i pro hraní her. Duet 3 můžete použít  s pracovní stanicí Mac nebo Windows ve studiu nebo na cestách. Pozvedněte svůj Duet 3 na další úroveň s elegantním příslušenstvím Duet Dock*  pro dokonale ergonomický pracovní pocit.

* Prodává se zvlášť jako volitelné příslušenství

Podívejte se na video


Ableton Live Lite 11 & Duet 3. Kreativní harmonie.

Součástí dodávky!

Live Lite je nový a snadný způsob, jak psát, nahrávat, produkovat a hrát vlastní hudbu. Obsahuje základní pracovní postupy, nástroje a efekty pro vytváření nových zvuků, nahrávání nápadů, živé hraní a mnoho dalšího.

Live Lite získáte při nákupu Duet 3. Zaregistrujte svůj nový Duet a obdržíte licenci Live Lite.

Superiorní zvuková kvalita

Dosažení vynikající kvality zvuku u digitálního audio rozhraní vyžaduje zkušené inženýrství, které spojuje návrh AD ​​/ DA převodníků, digitální taktování, analogové obvody a technologii řízení napájení, aby bylo dosaženo harmonické směsi pečlivě vybraných komponent a promyšleného designu. Duet 3 je výsledkem desetiletí inovací a odborných znalostí a přináší kvalitu zvuku, která ve své třídě nemá srovnání.

Legendární AD/DA převodníky

Se dvěma vstupy a čtyřmi výstupy legendární konverze Apogee AD/DA a dvěma prvotřídními předzesilovači je Duet dokonalým partnerem pro vaše domácí a mobilní studio. Připojte mikrofony, kytary, klávesy nebo zařízení s linkovou výstupní úrovní a zachyťte každý detail. Poslouchejte a mixujte v plné hloubce a rozměru vašeho zvuku pomocí dvou symetrických analogových výstupů pro připojení zesilovače nebo aktivních reprosoustav. Napájejte sluchátka dedikovaným „zero-ohm“ sluchátkovým výstupem a vytvořte tak speciální mix do sluchátek.

Předzesilovače světové třídy

Jedním z nejdůležitějších komponentů pro pořízení vysoce kvalitní nahrávky je váš předzesilovač.  A ty vestavěné v Apogee Duet jsou prvotřídní. Se ziskem až 65 dB a fantomovým napájením 48 V můžete čistě a přesně zachytit jakýkoli zdroj zvuku i s těmi nejnáročnějšími mikrofony. Pečlivě navržené obvodové řešení Apogee udržuje šum a zkreslení na nízké úrovni, i když zvyšujete zisk předzesilovače na maximum.

Pluginy a vestavěný DSP

Chcete-li zachytit svůj nejlepší výkon, musíte rychle a snadno najít správné a inspirativní nastavení zvuku. A několik věcí je při pokusu o záznam rušivější než latence. Duet vám poskytuje integrovaný hardwarový DSP pro zpracování FX pomocí Symphony ECS Channel Strip (prodává se samostatně), aby přesně tvaroval váš tón na vstupu a poskytl vám skvěle znějící nahrané stopy, a to vše při eliminaci zpoždění, které může nastat při nahrávání.

Nahrávání s nízkou latencí a skvělý tón se Symphony ECS Channel Strip vyladěným Bobem Clearmountainem

Symphony ECS Channel Strip, vyladěný legendárním zvukovým mistrem a producentem Bobem Clearmountainem, obsahuje ovládací prvky EQ, komprese a saturace, které vám umožní vytvořit optimální mix efektového kanálu pro nahrávání vokálů nebo akustických nástrojů. Vyberte si z několika osobnš vytvořených Clearmountainových předvoleb a nahrávejte s nulovou latencí prostřednictvím vestavěného hardwarového DSP vašeho Duetu 3.

Apogee FX Pluginy

Získejte až 50% slevu na Apogee pluginy při nákupu Duet 3

Apogee vývojářský tým, který stojí za všemi hardwarovými a softwarovýmí produkty společnosti, nabízí vynikající zvukové pluginy, které pracují vplné šíři pásma (od 44.1 do 192 kHz) na platformě Mac OS i Windows.
Od vizuálně moderních rozhraní, která vám umožní přesně zpracovávat váš zvuk na pečlivě modelovaném softwaru podle vintage hardwaru, který je tak přesný, že byl schválen výrobcem hardwaru. Pluginy Apogee si rychle najdou cestu do vaší oblíbené sady nástrojů pro každodenní nahrávání.

Při nákupu Duet 3 se informujte u svého prodejce na speciální nabídky * na pluginy Apogee. Tyto nabídky můžete také vyvolat při registraci svého Duet 3 na webu Apogee.

* Nabídka pouze na omezenou dobu

 

Nová generace ovládání

Apogee Control 2 Software

Zcela nový software Apogee Control 2 vám poskytuje úplný přístup ke všem funkcím a nastavením Duet 3, včetně Symphony ECS Channel Strip FX běžícího na hardwarovém DSP Duet 3. Apogee Control 2 je sdílen se všemi aktuálními a vybranými produkty Apogee předchozí generace a umožní podpoře a vývojovému týmu Apogee rychle reagovat na budoucí aktualizace macOS a Windows OS, což pomůže zajistit kompatibilitu Duet 3 pro vaši pracovní stanici.

Apogee Channel FX (ACFX)

S pluginem Apogee Channel FX můžete otevírat a ovládat své vstupní kanály přímo z vaší DAW. Upravte zesílení, zapněte fantomové napájení, nastavte úroveň a ovládání odposlechu a nahrávejte s FX ze Symphony ECS Channel Strip * – vše bez ztráty soustředění na vaši hudbu.

*Prodává se samostatně

 

Apogee Control 2 pro iPad Pro, iPhone a iPad

Snadno nahrávejte a mixujte své projekty na cestách pomocí iPadu Pro, iPadu* nebo iPhonu* s GarageBandem nebo oblíbenou nahrávací aplikací. Duet 3 a vaše zařízení iOS představují dokonalou mobilní pracovní stanici pro hudební produkci, nahrávání podcastů nebo jakýkoli typ tvorby obsahu, který vyžaduje vysoce kvalitní zvukové vstupy a výstupy.

*Při připojení k jakémukoli zařízení iOS s konektorem Lightning je vyžadován 12-20W napájecí adaptér USB-C a adaptér Apple Lightning na USB 3 pro fotoaparát.

Špičkový design vně i uvnitř

Kvalita zvuku je samozřejmě na prvním místě, ale elegantní design je také důležitý. Koneckonců jako praktici denně ovládáte úroveň poslechu a předzesilovač mikrofonu, tak proč by střed vašeho studia neměl mít špičkový vzhled a dojem? Multifunkční knoflík digitálního ovladače Duet poskytuje luxusní pocit při nastavení úrovní monitoru a předzesílení mikrofonu a zároveň poskytuje akcenty ve stylu desktopového rozhraní podsvícené fialovými LED. Nízkoprofilové tělo je perfektně tvarované pro ergonomické ovládání na ploše a je opatřeno krycím sklem odolným proti poškrábání pro moderní vzhled a pocit čistoty.

Duet Dock

Duet nastavil standard pro hudbu a nahrávání na cestách díky své malé velikosti a flexibilnímu breakout kabelu. Ale když pracujete ve studiu, nejlepší způsob, jak používat Duet 3, je využít zcela nový Duet Dock *. Dock vám umožní umístit Duet do ideálního úhlu pro rychlé úpravy a viditelnost měření a indikátorů funkce. Konektory na zadním panelu dokovací stanice Duet Dock usnadňují organizaci a připojení kabelů k Duet 3.

*Prodává se  samostatně

Vlastnosti a specifikace

Vlastnosti

 • Nejlepší ve své třídě Apogee převodníky a mikrofonní předzesilovače
 • 2×4 USB C audio interface
 • Tenká hliníková skříň
 • Svrchní panel odolný proti poškrábání
 • Přesný vyvážený podsvětlený ovladač
 • Vstupy a výstupy přes breakout kabel :
 • 2x ¼” Nástrojové vstupy
 • 2x Mikr/linka vstupy
 • 2x ¼” Jack symetrické výstupy
 • ⅛” Sluchátkový výstup
 • 2 USB C porty pro připojení a externí napaječ
 • Napájení po USB / Externí napaječ možno připojit přes USB C port
 • Vestavěný hardwarový DSP pro nahrávání s nízkou latencí s pluginy Apogee FX
 • Dodáván se Symphony ECS Channel Strip – hardwarový DSP FX
 • macOS, Windows 10 kompatibilní
 • Brašnička je součástí dodávky

Kompatibilita

 • macOS: 10.15 a novější (M1/Apple silicon nebo Intel procesor)
 • PC: Windows 10 Anniversary update nebo novější

V balení

 • Duet 3
 • Breakout kabel
 • Brašna – ochranné pouzdro
 • USB C/USB A kabel

Příslušenství (možno dokoupit)

 • Symphony ECS Channel Strip plugin nativní verze
 • Duet Dock