UDP-205 Audiophile 4K Blu-ray Player

Společnost OPPO Digital Inc. je známá především produkcí špičkových multiformátových přehrávačů optických disků (Blu-Ray, DVD, DVD-Audio, SACD, CD).

Byla založena v roce 2004 v Mountain View v Kalifornii v USA. Prvními produkty byly DVD přehrávače s hardwarovou funkcí „Up-Scalingu“. V dnešní době tato společnost vyrábí multiformátové přehrávače pro náročnou klientelu z oblasti audio a video High-Endu.

Již první multiformátové Blu-Ray přehrávače OPPO BDP-83 a BDP-83SE získaly mnoho ocenění po celém světě, a to za skvělé technické řešení, výběr prvotřídních konstrukčních prvků, celkovou kvalitu výrobku a schopnosti přehrávače. A v případě modelu BDP-83SE za naprosto ojediněle kvalitní zvukový výstup. V tomto směru se tak jedná o naprostou výjimku a tou největší pochvalou pro OPPO jsou spokojení uživatelé z řad audiofilů, kteří tak mohou Blu-Ray přehrávač používat i jako excelentní přehrávač CD, SACD, HDCD a DVD Audio disků.

Firma OPPO Digital vyrábí přehrávače tak, jak si jejich zákazníci přejí. Nevyrábí jeden model za druhým, ale pečlivě každý model navrhuje a testuje. Každý budoucí produkt prochází pečlivým testováním jak ze strany výrobce, tak ze strany dobrovolných testerů po celém světě.

Přehrávače OPPO nenajdete sice v každém obchodě a nejsou a nikdy nebudou nejlevnější, za to ale můžete mít jistotu, že za své peníze dostanete dokonale odladěný přehrávač, který byl navržen a postaven přesně pro vás, pro uživatele, kteří jej používají a mají z něj každý den radost….

Produkty

OPPO přehrávače jsou především známé svou excelentní obrazovou kvalitou a modely UDP-203 a UDP-205 pokračují v této tradici. Blu-ray přehrávače – přehrávače Blu-ray disků jsou v dnešní době zdrojem 4K UHD a Full HD obrazu. 4K Blu-ray disky díky kapacitě až 100 GB poskytují nejkvalitnější ostrý obraz v rozlišení až 4K, 1080p a také ve 3D. Univerzální Blu-ray přehrávače Vám zprostředkují obraz nejen z disků, ale také z dalších zdrojů jako USB FlashDisk, HDD, NAS a z různých zdrojů na internetu.

UDP-203

Univerzální 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač, HDR, High Resolution Audio, upscaling až 4K, převod z 2D do 3D. Přehrává SACD, CD a DVD-audio, flac, mp3, dsd, mkv, avi. Barva černá.

 • Podporuje přehrávání nových 4K UHD Blu-ray disků, 4K médií i uživatelsky generovaného obsahu
 • Dva HDMI výstupy jeden HDMI 2.0 a druhý HDMI 1.4
 • UDP-203 podporuje HDR (High Dynamic Range) a WCG (Wide Color Gamut)
 • Podporuje dekódování HEVC, H.264, VP9, 4K a Hi10P video kodeků
 • OPPO UDP-203  je univerzální přehrávač poskytující kvalitní obraz a prémiový zvuk.

OPPO 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač UDP-203 zajistí bezkonkurenční AV zážitek příznivcům domácího kina. Díky více než desítce let zkušeností společnosti OPPO s technologiemi zpracování obrazu a Hi-Fi audia je UDP-203 ideální volbou do vašeho domácího kina či poslechového studia.

Vyspělá technologie pro zpracování obrazu

OPPO má za sebou mnoho let zkušeností s výrobou High-End DVD a Blu-ray přehrávačů, takže pro dosažení nejlepšího zpracování obrazu u 4K UHD Blu-ray, Blu-ray, DVD a dalších formátů medií zvolili spolupráci s MediaTek a spolu vytvořili specializovaný 4K UHD Blu-ray dekodér SoC – čtyřjádrový procesor OP8591.

Kvalitní zpracování audia

V UDP-203 najdete prémiový převodník od AKM – AK4458VN, 8 kan. DAC, který podporuje např. formáty 192kHz/32-bit PCM a multikanál DSD64/128.

Mechanika pro přehrávání 4K disků

Díky laserové mechanice je možné mimořádně rychlé načítání disků, je zajištěna kompatibilita s širokou škálou optických médií, detekce chyb a jejich oprava pro bezchybné přehrávání médií.

4K UHD Blu-ray a media přehrávač

UDP-203 podporuje přehrávání nových 4K UHD Blu-ray disků, 4K médií i uživatelsky generovaného obsahu.  Podporuje dekódování HEVC, H.264, VP9, 4K a Hi10P video kodeků pro co nejlepší kompatibilitu s médii uživatele.

HDR a konverze HDR na SDR

Zajímavým prvkem nového 4K UHD formátu je začlenění HDR videa a rozšíření barevné škály, což umožní více přírodní a přirozené barvy v obraze. UDP-203 podporuje formát HDR10 a také konverzi HDR na SDR u starších zobrazovačů.

Podpora Dolby Vision bude dostupná později díky aktualizaci firmwaru.

Upscalování až do rozlišení Ultra HD (4K)

UDP-203 přepočítá obsah v nižším rozlišení až do rozlišení 4K2K/50/60Hz u kompatibilního zobrazovače.

Nastavení obrazu

UDP-203 vám umožní nastavit jas, kontrast, barvy, saturaci a ostrost obrazu, což vykompenzuje nedostatky jiného zařízení v sestavě domácího kina, nebo dotvoří obraz podle vašich představ.

Podporuje rozlišení až 4K/60 s nativním 4:4:4 barevným prostorem

UDP-203 podporuje všechny běžná rozlišení SD, HD, UHD včetně 4K/60p, 4K/50p, 4K/30p a 4K/24p a barevné prostory jako PC RGB, Video RGB, YCbCr 4:4:4, 4:2:2 a 4:2:0.

Bezztrátové High-resolution audio

Podporuje audio formáty až DSD64/128 nebo multikanálové DSD64 či 192kHZ/24-bit PCM, které využívají bezztrátové formáty jako AIFF, ALC, APE, FLAC a WAV.

Podporuje formáty prostorového zvuku

UDP-203 podporuje Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio spolu s bitstream Dolby Atmos a DTS:X. Přidání těchto nových formátů ještě více přispěje k zvukovému efektu 3D.

7.1 kanálový analogový výstup

Pro zajištění kompatibility se staršími zesilovači, předzesilovači a receivery, které nepodporují HDMI najdete u UDP-203 i 7.1 multikanálový analogový výstup, který zajistí až neuvěřitelně prostorový zážitek.

Vysoce kvalitní kovová konstrukce

Šasi z pevné oceli, hliníkový čelní panel navazují na tradici excelentního zpracování u předchozích modelů OPPO Blu-ray přehrávačů.

Snadná integrace do systému domácího kina

UDP-203 snadno začleníte do jakéhokoli systému i díky tomu, že je možné jej ovládat pomocí IR, RS-232, HDMI, CEC příkazů či jiných IP řídicích systémů. Přehrávač podporuje také trigger In/Out pro automatické zapnutí/vypnutí jiných připojených zařízení.

Atraktivní uživatelské rozhraní

Aktualizované uživatelské rozhraní ve vysokém rozlišení je navrženo pro co největší uživatelovo pohodlí – snadná navigace, jednoduchá správa medií a přístup k nim z lokálního i síťového uložiště.

Podporuje různorodá média

UDP-203 je schopen přehrát všechny standardní optické formáty disku jako např. 4K UHD Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD-Audio, SACD a CD. Také podporuje připojené USB harddisky a flash disky až 16TB. Také zpřístupní obsah na DLNA serverech a SMB přes místní síť.

4K Ultra HD video – UDP-203 podporuje přehrávání 4K Ultra HD Blu-ray disků. Ještě větší zážitek než u Full HD, nabízí čtyřnásobně vyšší rozlišení 4K (3840×2160px). UDP-203 podporuje přehrávání nových 4K UHD Blu-ray disků, 4K médií i uživatelsky generovaného obsahu.  Podporuje dekódování HEVC, H.264, VP9, 4K a Hi10P video kodeků pro co nejlepší kompatibilitu s médii uživatele.

HDR (High Dynamic Range) – UDP-203 podporuje HDR (High Dynamic Range) a WCG (Wide Color Gamut) – rafinovaný kontrast, vyšší jas, video s větší barevnou škálou, jedinečnou jasností a detaily. Kromě podpory formátu HDR10, také nabízí konverzi HDR na SDR pro starší zobrazovače nebo konverzi mezi různými barevnými prostory jako např. BT.2020, BT.709 a BT.601.

Upgrade na Dolby Vision – Na začátku roku 2017 bude dostupný firmware s podporou Dolby Vision. Díky Dolby Vision je sledování televize ještě větší zážitek, zdůrazní obraz, dodá zářivost barvám a dodá hloubkám jiný rozměr.

Referenční kvalita videa – UDP-203 v sobě spojuje několikaleté zkušenosti společnosti OPPO s novými technologiemi – výsledkem je vysoce kvalitní audio a video. Na míru dělaný čtyřjádrový video dekodér/procesor umožní kvalitní dekódování a zpracování.

Precizní mechanika načítání disků – Vysoce přesný, vyvážený optický laser zajistí plynulé a spolehlivé přehrávání všech typů disků. Zajistí rychlé přehrávání, detekci chyb a jejich opravu.

Výjimečně kvalitní zpracování – Šasi z pevného kovu, hliníkový čelní panel, pozlacené konektory navazují na tradici excelentního zpracování u předchozích modelů OPPO Blu-ray přehrávačů. Toto kvalitní zpracování je nejen elegantní ale také zajistí spolehlivý provoz a kvalitní připojení.

Podpora různých formátů disků – Při tvorbě UDP-203 byl brán zřetel na kvalitu přehrávaní a univerzálnost přehrávače. Podporuje UHD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD-Audio, SACD  a audio CD.

Přehrávání souborů – UDP-203 nabízí dva USB 3.0 porty na zadním panelu a další USB port na předním panelu. Uživatelé tak mohou přehrávat video a hudbu nebo prohlížet fotky z USB harddisku či flashky.

Přístup k domácí síti – Díky zabudovanému 802.11ac Wi-Fi nebo gigabitovému Ethernet připojení lze UDP-203 připojit k domácí síti a snadno přehrát média uložená na počítači a domácí síti.

Bezztrátové dekódování audia – Díky podpoře bezztrátového High resolution audia je UDP-203 ještě výkonnější a univerzálnější. Podporuje dekódování takových audio formátů jako jsou např. AIFF, WAV, ALAC, APE a FLAC. Přímo přehrává DSD (Direct Stream Digital) audio soubory jako stereo DSD64/128 nebo multikanálové  DSD64.

Audio formáty – UDP-203 podporuje Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio spolu s bitstream Dolby Atmos a DTS:X, které zajistí skvělý zvuk filmových soundtracků a hudby.

Výkonný DAC – UDP-203 nabízí 7.1 kan. audio výstupy pro připojení 7.1 kan. nebo 5.1 kan. zvukového systému. Výstupy jsou opatřeny prémiovými 32-bit DA převodníky „Velvet Sound“ od japonské firmy AKM, které zprostředkují neuvěřitelný zvuk a působivý prostorový zážitek.

Dva HDMI výstupy – Přehrávač nabízí dva HDMI porty – HDMI 2.0 port pro připojení nejnovějších UHD TV, projektorů A/V receiveru a HDMI 1.4 audio port pro připojení starších A/V receiverů. Zákazníci s novějšími 4K a HDR A/V receivery využijí HDMI 2.0, u starších A/V receiverů lze využít rozdělení A/V.

Vstup HDMI 2.0 – Vstupní port HDMI 2.0 podporuje UHD rozlišení, což uživateli umožní připojení externího streamovacího zařízení. Díky tomu je uživateli dostupná široká škála streamovacích zdrojů i v budoucnosti.

Snadná integrace – Díky možnosti ovládaní pomocí RS-232, zadnímu panelu s IR senzorem a IP ovládáním je UDP-203 skvělou volbou pro systém vašeho domácího kina. A koaxiální a digitální audio výstupy zajistí zpětnou kompatibilitu se staršími audio komponenty.

Podporované typy disků 4K UHD Blu-ray, BD-Video, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, AVCHD, SACD, CD, HDCD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL, BD-R/RE
BD profil BD-ROM Version 3.1 Profile 6 (kompatibilní také s BD-ROM verze 2.5 profil 5)
Vnitřní paměť 1GB (Skutečné místo dostupné pro trvalé úložiště se liší vzhledem k systémovému použití)
Výstup Analog Audio: 7.1ch, 5.1ch, stereo.

Koaxiální/Optický Audio: až do 2ch/192kHz PCM, Dolby Digital, DTS.

HDMI Audio: až do 7.1ch/192kHz PCM, up to 5.1ch DSD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD High Resolution a DTS-HD Master Audio.

HDMI Video: UHD/1080p24/1080p/1080i/720p/576p/576i/480p/480i, 3D frame-packing /1080p24/720p.

Vstup HDMI Audio: až do 5.1ch/192kHz nebo 7.1ch/96kHz PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS a AAC.

HDMI Video: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p/1080p24/1080p25/1080p30, 3D frame-packing 720p/1080p24.MHL Audio: až do 5.1ch/192kHz PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS.

Parametry zvuku Frekvenční rozsah:20Hz – 48kHz (±0.05dB), 20Hz – 96kHz (-2dB ~ +0.05dB)

Odstup signál šum:>112dB THD+N: < 0.001% (1kHz na 0dBFS, 20kHz LPF)

Obecné specifikace Napájení: ~ 110V – 240V, 50/60Hz AC

Spotřeba: 40W (Pohotovostní režim: 0.5W)

Rozměry: š/h/v 430mm x 311mm x 79mm

Hmotnost: 4.3 kg

Provozní teplota 5°C – 35°C
Provozní vlhkost 15% – 75% bez kondenzace

UDP-205

Univerzální 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač, HDR, High Resolution Audio, upscaling až 4K, převod z 2D do 3D. Přehrává SACD, CD a DVD-audio, flac, mp3, dsd, mkv, avi. Barva černá.

 • Podporuje přehrávání nových 4K UHD Blu-ray disků, 4K médií i uživatelsky generovaného obsahu
 • Dva HDMI výstupy jeden HDMI 2.0 a druhý HDMI 1.4
 • UDP-205 podporuje HDR (High Dynamic Range) a WCG (Wide Color Gamut)
 • Podporuje dekódování HEVC, H.264, VP9, 4K a Hi10P video kodeků
 • OPPO UDP-205  je univerzální přehrávač poskytující špičkový obraz a prémiový zvuk.

OPPO 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač UDP-205 zajistí bezkonkurenční AV zážitek příznivcům domácího kina. Díky více než desítce let zkušeností společnosti OPPO s technologiemi zpracování obrazu a Hi-Fi audia je UDP-205 ideální volbou do vašeho domácího kina či poslechového studia.

Vyspělá technologie pro zpracování obrazu

OPPO má za sebou mnoho let zkušeností s výrobou High-End DVD a Blu-ray přehrávačů, takže pro dosažení nejlepšího zpracování obrazu u 4K UHD Blu-ray, Blu-ray, DVD a dalších formátů medií zvolili spolupráci s MediaTek a spolu vytvořili specializovaný 4K UHD Blu-ray dekodér SoC – čtyřjádrový procesor OP8591.

Kvalitní zpracování audia

V UDP-203 najdete prémiový převodník od AKM – AK4458VN, 8 kan. DAC, který podporuje např. formáty 192kHz/32-bit PCM a multikanál DSD64/128.

Mechanika pro přehrávání 4K disků

Díky laserové mechanice je možné mimořádně rychlé načítání disků, je zajištěna kompatibilita s širokou škálou optických médií, detekce chyb a jejich oprava pro bezchybné přehrávání médií.

4K UHD Blu-ray a media přehrávač

UDP-203 podporuje přehrávání nových 4K UHD Blu-ray disků, 4K médií i uživatelsky generovaného obsahu.  Podporuje dekódování HEVC, H.264, VP9, 4K a Hi10P video kodeků pro co nejlepší kompatibilitu s médii uživatele.

HDR a konverze HDR na SDR

Zajímavým prvkem nového 4K UHD formátu je začlenění HDR videa a rozšíření barevné škály, což umožní více přírodní a přirozené barvy v obraze. UDP-203 podporuje formát HDR10 a také konverzi HDR na SDR u starších zobrazovačů.

Podpora Dolby Vision bude dostupná později díky aktualizaci firmwaru.

Upscalování až do rozlišení Ultra HD (4K)

UDP-203 přepočítá obsah v nižším rozlišení až do rozlišení 4K2K/50/60Hz u kompatibilního zobrazovače.

Nastavení obrazu

UDP-203 vám umožní nastavit jas, kontrast, barvy, saturaci a ostrost obrazu, což vykompenzuje nedostatky jiného zařízení v sestavě domácího kina, nebo dotvoří obraz podle vašich představ.

Podporuje rozlišení až 4K/60 s nativním 4:4:4 barevným prostorem

UDP-203 podporuje všechny běžná rozlišení SD, HD, UHD včetně 4K/60p, 4K/50p, 4K/30p a 4K/24p a barevné prostory jako PC RGB, Video RGB, YCbCr 4:4:4, 4:2:2 a 4:2:0.

Bezztrátové High-resolution audio

Podporuje audio formáty až DSD64/128 nebo multikanálové DSD64 či 192kHZ/24-bit PCM, které využívají bezztrátové formáty jako AIFF, ALC, APE, FLAC a WAV.

Podporuje formáty prostorového zvuku

UDP-203 podporuje Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio spolu s bitstream Dolby Atmos a DTS:X. Přidání těchto nových formátů ještě více přispěje k zvukovému efektu 3D.

7.1 kanálový analogový výstup

Pro zajištění kompatibility se staršími zesilovači, předzesilovači a receivery, které nepodporují HDMI najdete u UDP-203 i 7.1 multikanálový analogový výstup, který zajistí až neuvěřitelně prostorový zážitek.

Vysoce kvalitní kovová konstrukce

Šasi z pevné oceli, hliníkový čelní panel navazují na tradici excelentního zpracování u předchozích modelů OPPO Blu-ray přehrávačů.

Snadná integrace do systému domácího kina

UDP-203 snadno začleníte do jakéhokoli systému i díky tomu, že je možné jej ovládat pomocí IR, RS-232, HDMI, CEC příkazů či jiných IP řídicích systémů. Přehrávač podporuje také trigger In/Out pro automatické zapnutí/vypnutí jiných připojených zařízení.

Atraktivní uživatelské rozhraní

Aktualizované uživatelské rozhraní ve vysokém rozlišení je navrženo pro co největší uživatelovo pohodlí – snadná navigace, jednoduchá správa medií a přístup k nim z lokálního i síťového uložiště.

Podporuje různorodá média

UDP-203 je schopen přehrát všechny standardní optické formáty disku jako např. 4K UHD Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD-Audio, SACD a CD. Také podporuje připojené USB harddisky a flash disky až 16TB. Také zpřístupní obsah na DLNA serverech a SMB přes místní síť.

SABRE32 referenční DAC – Nejlepší z řady od digitálního do analogového výkonu. OPPO UDP-205 je vybaven dvěma 32bitovými DACs ESS Technology ES9038PRO HyperStream pro stereofonní i 7.1 kanálový analogový zvuk. Jako vlajková loď řady ESS SABER PRO, ES9038PRO nastavuje nový benchmark pro vynikající zvukovou kvalitu s nejlepším ve své třídě 140 dB dynamického rozsahu.

Vysoce kvalitní kovová konstrukce a zesílená struktura konstrukce – model UDP-205 je vybaven čelním panelem z hliníkové slitiny a kovovým šasi, který pokračuje v tradici vynikajícího zpracování předchozích generací univerzálních přehrávačů OPPO a také nabízí dvojitou vrstvu, která zvyšuje jeho stabilitu a možnost potlačení vibrací.

Precizní disková mechanika – Disková mechanika UDP-205 je vybavena optimalizovaným laserovým mechanismem, který zajišťuje super rychlé načítání disku, kompatibilitu s širokou škálou optických médií a silnou detekci a opravu chyb, aby se zajistilo bezchybné přehrávání fyzických médií.

Podpora různých formátů disků – Při tvorbě UDP-205 byl brán zřetel na kvalitu přehrávaní a univerzálnost přehrávače. Podporuje UHD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD-Audio, SACD  a audio CD.

Přehrávání souborů – UDP-205 nabízí dva USB 3.0 porty na zadním panelu a další USB port na předním panelu. Uživatelé tak mohou přehrávat video a hudbu nebo prohlížet fotky z USB harddisku či flashky.

Přístup k domácí síti – Díky zabudovanému 802.11ac Wi-Fi nebo gigabitovému Ethernet připojení lze UDP-205 připojit k domácí síti a snadno přehrát média uložená na počítači a domácí síti.

Audio formáty – UDP-205 podporuje Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio spolu s bitstream Dolby Atmos a DTS:X, které zajistí skvělý zvuk filmových soundtracků a hudby.

Dva HDMI výstupy – Přehrávač nabízí dva HDMI porty – HDMI 2.0 port pro připojení nejnovějších UHD TV, projektorů A/V receiveru a HDMI 1.4 audio port pro připojení starších A/V receiverů. Zákazníci s novějšími 4K a HDR A/V receivery využijí HDMI 2.0, u starších A/V receiverů lze využít rozdělení A/V.

Vstup HDMI 2.0 – Vstupní port HDMI 2.0 podporuje UHD rozlišení, což uživateli umožní připojení externího streamovacího zařízení. Díky tomu je uživateli dostupná široká škála streamovacích zdrojů i v budoucnosti.

Snadná integrace – Díky možnosti ovládaní pomocí RS-232, zadnímu panelu s IR senzorem a IP ovládáním je UDP-205 skvělou volbou pro systém vašeho domácího kina. A koaxiální a digitální audio výstupy zajistí zpětnou kompatibilitu se staršími audio komponenty.

Podporované typy disků 4K UHD Blu-ray, BD-Video, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, AVCHD, SACD, CD, HDCD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL, BD-R/RE
BD profil BD-ROM Version 3.1 Profile 6 (kompatibilní také s BD-ROM verze 2.5 profil 5)
Vnitřní paměť 1GB (Skutečné místo dostupné pro trvalé úložiště se liší vzhledem k systémovému použití)
Výstup Analog Audio: 7.1ch, 5.1ch, stereo.

Koaxiální/Optický Audio: až do 2ch/192kHz PCM, Dolby Digital, DTS.

HDMI Audio: až do 7.1ch/192kHz PCM, up to 5.1ch DSD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD High Resolution a DTS-HD Master Audio.

HDMI Video: UHD/1080p24/1080p/1080i/720p/576p/576i/480p/480i, 3D frame-packing /1080p24/720p.

Vstup HDMI Audio: až do 5.1ch/192kHz nebo 7.1ch/96kHz PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS a AAC.

HDMI Video: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p/1080p24/1080p25/1080p30, 3D frame-packing 720p/1080p24.MHL Audio: až do 5.1ch/192kHz PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS.

Parametry zvuku Frekvenční rozsah:20Hz – 160kHz (±0.05dB), 20Hz – 80kHz (-2dB ~ +0.05dB)

Odstup signál šum:>120dB THD+N: < 0.006% (1kHz na 0dBFS, 20kHz LPF)

Obecné specifikace Napájení: ~ 110V – 240V, 50/60Hz AC

Spotřeba: 65W (Pohotovostní režim: 0.5W)

Rozměry: š/h/v 430mm x 311mm x 123mm

Hmotnost: 10kg

Provozní teplota 5°C – 35°C
Provozní vlhkost 15% – 75% bez kondenzace

BDP-105D

High-End univerzální 3D Blu-ray přehrávač, Darbee edice, DVD multiregion, Upscaling do 4K / převod z 2D do 3D / možnost využití jako DA převodník. XLR výstupy, sluchátkový výstup. Přehrává SACD, CD a DVD-audio, flac, mp3, dsd, mkv, avi. Barva černá.

 • Upscaling videa až do rozlišení 4K a převod obrazu z režimu 2D do režimu 3D
 • DVD Up-konverze
 • Full HD 1080p výstup
 • 24p™ Video
 • Dva HDMI vstupy a podpora standardu MHL
 • Digitální koaxiální a digitální optický audio vstup
 • Asynchronní USB DAC vstup
 • Sluchátkový zesilovač připojený přímo k jednomu ze dvou DAC převodníků ESS Sabre32 Reference
 • Nový dvoujádrový SoC (System on Chip) procesor zajišťující rychlý start přístroje a rychlé načítání disků
 • Vylepšená podpora streamování videa ze sítě včetně vylepšeného grafického rozhraní
 • OPPO BDP-105D je univerzální přehrávač poskytující referenční kvalitu obrazu a unikátní zvukový zážitek s třemi možnostmi analogových výstupů

Model BDP-105D je navržen tak, aby uspokojil ty nejnáročnější požadavky na kvalitu analogových audio výstupů. BDP-105D obsahuje zcela nové audio komponenty poháněné dvojicí DAC převodníků ESS Sabre32 Reference, symetrické XLR výstupy, nesymetrické cinch RCA výstupy včetně samostatného stereo výstupu, toroidní napájecí zdroj, nebo také asynchronní USB DAC vstup. Tyto vysoce kvalitní komponenty jsou umístěny v perfektně navrženém kovovém šasi. Všechny tyto vlastnosti dohromady vytváří unikátní přístroj poskytující mimořádně přesný a kvalitní zvuk společně s referenční kvalitou obrazu.

Podporované typy disků BD-Video, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, AVCHD, SACD, CD, HDCD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL, BD-R/RE
BD Profile BD-ROM Version 2.5 Profile 5 (všechny kompatibilní s Profile 1 Version 1.0 a 1.1)
Vnitřní paměť 1GB (Skutečné místo dostupné pro trvalé úložiště se liší vzhledem k systémovému použití)
Výstup Analog Audio: 7.1ch, 5.1ch, stereo.

Koaxiální/Optické Audio: až do 2ch/192kHz PCM, Dolby Digital, DTS.

HDMI Audio: až do 7.1ch/192kHz PCM, až do 5.1ch DSD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD High Resolution a DTS-HD Master Audio.

HDMI Video: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p/1080p24/4Kx2K,3D frame-packing 720p/1080p24.

Vstup HDMI Audio: až do 5.1ch/192kHz nebo 7.1ch/96kHz PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS a AAC.

HDMI Video: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p/1080p24/1080p25/1080p30,3D frame-packing 720p/1080p24.

MHL Audio: až do 5.1ch/192kHz PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS.

MHL Video: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p24/1080p25/1080p30, 3D frame-packing 720p/1080p24. USB Audio: až do 2ch/192kHz PCM nebo až do 2ch/2.8224MHz/5.6448MHz DSD

Parametry zvuku Frekvenční rozsah:20Hz – 20kHz (±0.05dB), 20Hz – 96kHz (-4.5dB ~ +0.05dB)

Odstup signál šum:>115dB THD+N: < 0.006% (1kHz na 0dBFS, 20kHz LPF)

Obecné specifikace Napájení: ~ 100V – 240V, 50/60Hz AC

Spotřeba: 55W (Pohotovostní režim: 0.5W)

Rozměry: š/h/v 430mm x 311mm x 123mm

Hmotnost: 7.9kg

Provozní teplota 5°C – 35°C
Provozní vlhkost 15% – 75% bez kondenzace

Další značky

Kategorie AV produktů