Routing

Mixování

Síťování

Ovládání

Spínání

Digitální broadcast technologie - mixážní pulty a přepojovače řady 52

Routing

Mixování

Síťování

Ovládání

Spínání

Routing

Mixování

Síťování

Ovládání

Spínání

Routing

Mixování

Síťování

Ovládání

Spínání

Routing

Mixování

Síťování

Ovládání

Spínání

 

Výrobce mixážních pultů a přepojovačů pro vysílání a studio

Mixážní pulty a přepojovače DHD (Deubner Hoffmann Digital) patří dnes k světovému standardu v oblasti rozhlasového a televizního vysílání a produkce. Najdete je na všech kontinentech ve studiích, přenosových vozech a dalších aplikacích. V současné době je instalováno přes 5000 systémů a k uživatelům patří např. Český rozhlas, Evropa 2, Radio Beat, Radio 1, Radio Kiss, Radio Country, Radio Spin, Radio Signál, Frekvence 1, Radio City, Radio Rock Zone, BBC, Radio France, RTL, ORF, Magyar Radio a další.
Aktuální řada 52 posunuje zvukovou mixáž do vyšší dimenze především díky flexibilitě. Na výběr je velké množství různých ovládacích modulů – stačí si vybrat, který nejvíce vyhovuje vaší aplikaci. Lze je bezproblémově pospojovat v ovládací pult jaký potřebujete. Nezáleží, zda potřebujete mixážní pult pro malou střižnu, pult pro živé DJ vysílání, či mix do přenosového vozu nebo velký odbavovací mixážní pult – vždy se dá sestavit dle vašich potřeb.

Řada 52 to není jenom hardware – největší výhodou systémů je jejich konfigurovatelnost. Snadno použitelný software vám pomůže nastavit chování systému, aby odpovídal vašim požadavkům. Tímto způsobem můžete vytvořit mixážní pult podle toho, jak pracujete, ne naopak. Přidejte pokročilé rozhraní a možnosti dotykových obrazovek TFT a výsledkem je opravdu flexibilní audio mixer.

Mixážní pulty řady 52

Řada 52 posunuje zvukovou mixáž do vyšší dimenze především díky flexibilitě. Na výběr je několik typů mixážních pultů různých stupňů modularity – stačí si vybrat, který nejvíce vyhovuje vaší aplikaci.

Core system 52 (DSP)

DHD Core systémy nabízejí vysoce kvalitní digitální audio síť s použitím unikátní technologie s nízkou latencí, které stačí jediný vzorek pro synchronizaci datového přenosu digitálního audia. Simultánně s přenosem zvukových dat probíhá přenos ovládacích dat založený na IP protokolu.

Ostatní produkty

Pokud plánujete velký studiový projekt, neobejdete se bez možnosti kvalitního propojení pacovišť a jejich přepojování.

Kategorie AV produktů