Výběr produktu řady 800 Diamond

Řada 800 Diamond

Řada 800 Diamond je vybavena výškovým reproduktorem s diamantovou membránou. Tento reproduktor je použit u všech modelů, navíc byl podstatně zdokonalen. Byl přepracován především jeho magnet, který je nyní ze čtyř částí (quad magnet). Tím bylo dosaženo mnohem větší koncentrace magnetické síly ve štěrbině a tedy mnohem větší účinnosti. Také bylo docíleno mnohem lineárnějšího pohybu cívky. Je použit i nový závěs membrány.

Inovacím se rozhodně nevyhnuly ani basové reproduktory. Využívají nyní nový dvojitý neodymiový magnet, bylo docíleno větší linearity a menšího zkreslení. Konstrukce Rohacellové membrány byla přepracována tak, aby měl basový reproduktor hladší průběh směrem k vyšším frekvencím.

Za zmínku stojí také vyhybky, využívající u všech modelů pro výškovou sekci kondenzátory Mundorf a také speciální reproterminály z OFC. Vzhled reprosoustav vychází z designu, jenž navrhl Morten Warren již pro řadu Nautilus 800 a ve kterém byla i předchozí řada 800 D.

Výrobce nejvyšší třídy reprosoustav pro domácí a studiový poslech

Výrobky společnosti Bowers & Wilkins jsou na špičce v oboru designu a výroby reprosoustav již více než 30 let. Bowers & Wilkins je synonymem kvality nejen pro studiové, ale i pro domácí použití.

Nejen inovativní design, ale především vlastní špičkové technologie posunuly značku B&W do absolutní špičky a definovaly ji jako etalon zvukové kvality. Jmenujme například diamantové výškové reproduktory, kevlarové membrány, matrixovou konstrukci, flowport dnes již standardy, které se snaží kopírovat celý svět. Tyto technologie jsou výsledkem desetiletí vývoje a práce desítek lidí z vývojového střediska ve Steyningu, kde inženýři B&W spolu s odborníky marketingu hledají a definují nové cesty, jak co nejvíce přiblížit reprodukovaný zvuk originálu.

Další produkty Bowers & Wilkins

B&W

Pro společnost B&W je velmi důležitá přímá vazba na zákazníky proto již před lety spustila projekt „Society of Sound“. Jehož úkolem je spojovat uživatele B&W k možné diskusi, poslechu i sdílení kvalitní hudby. Projekt umožňuje vyjadřovat názory na zvuk a kvalitu jeho reprodukce a provozovat i další aktivity. Do projektu jsou zapojeni jak profesionálové (zpěváci a producenti Peter Gabriel, Dave Stewart ), tak i široká uživatelská veřejnost. Máte-li zájem se zapojit, stačí kliknout na: http://blog.bowers-wilkins.com/