Výběr produktu řady CM

Nová řada CM Bowers & Wilkins nabízí nejenom skvělou kombinaci výkonu a ceny. CM Series nabízí i nádherný design, který vás osloví na první pohled a samozřejmě úžasný zvuk. Nejvyšší modely CM tvoří jakýsi přechod mezi řadou CM a referenční řadou 800. Reprosoustavy jsou vybaveny novými vysokotónovými reproduktorey s dvouvrstvou aluminiovou membránou. Středotónovým FST reproduktorem s kevlarovou membránou a basovými reproduktory s aluminovými membránami sendvičové konstrukce. Díky tomu jsou reprosoustavy Series CM ideální nejen pro audiofilské instalace ve stereu , ale nacházejí uplatnění i v domácím kině.

Vysokotónové reproduktory s dvouvrstvou aluminiovou membránou.

Do jakéhokoliv prostoru. Od malého sterea po domácí kino.

Výrobce nejvyšší třídy reprosoustav pro domácí a studiový poslech

Výrobky společnosti Bowers & Wilkins jsou na špičce v oboru designu a výroby reprosoustav již více než 30 let. Bowers & Wilkins je synonymem kvality nejen pro studiové, ale i pro domácí použití.

Nejen inovativní design, ale především vlastní špičkové technologie posunuly značku B&W do absolutní špičky a definovaly ji jako etalon zvukové kvality. Jmenujme například diamantové výškové reproduktory, kevlarové membrány, matrixovou konstrukci, flowport dnes již standardy, které se snaží kopírovat celý svět. Tyto technologie jsou výsledkem desetiletí vývoje a práce desítek lidí z vývojového střediska ve Steyningu, kde inženýři B&W spolu s odborníky marketingu hledají a definují nové cesty, jak co nejvíce přiblížit reprodukovaný zvuk originálu.

Další produkty Bowers & Wilkins

B&W

Pro společnost B&W je velmi důležitá přímá vazba na zákazníky proto již před lety spustila projekt „Society of Sound“. Jehož úkolem je spojovat uživatele B&W k možné diskusi, poslechu i sdílení kvalitní hudby. Projekt umožňuje vyjadřovat názory na zvuk a kvalitu jeho reprodukce a provozovat i další aktivity. Do projektu jsou zapojeni jak profesionálové (zpěváci a producenti Peter Gabriel, Dave Stewart ), tak i široká uživatelská veřejnost. Máte-li zájem se zapojit, stačí kliknout na: http://blog.bowers-wilkins.com/