ASW10CM S2  – Pro basové efekty je u domácího kina subwoofer prakticky nepostradatelnou součástí. Stejně tak však lze použít i pro rozšíření reprodukce regálových reprosoustav. Musí být ovšem výkonný, přesný a musí umožňovat co nejlepší přizpůsobení hlavním reprosoustavám. Všechny tato vlastnosti naleznete u modelu ASW10CM S2. Jeho 500W Class D zesilovač pohání 250mm papíro-kevlarovou membránu basového reproduktoru, zasazeného v ozvučnici kompaktních rozměrů. Tento subwoofer vás skutečně vtáhne do děje.

Povrch ozvučnice může být tvořen buď leskle černým, nebo saténově bílým lakem.

Parametry

• Měnič :

– 1x 250mm basový s dlouhým zdvihem a membránou papír/ Kevlar®
• Frekvenční pásmo : -6dB na 18Hz a 25/40Hz nastavitelné (EQ na A)
• Frekvenční rozsah : 3dB 25Hz – 40/140Hz nastavitelné (EQ na A)
• Výkon : 500W
• Rozměry (V x Š x H) : 325 x 325 x 362mm (včetně mřížky a terminálů)
• Hmotnost : 15,5kg
• Barvy : HiGloss Black, Wenge a Rosenu

Výběr produktu řady CM

Výrobce nejvyšší třídy reprosoustav pro domácí a studiový poslech

Výrobky společnosti Bowers & Wilkins jsou na špičce v oboru designu a výroby reprosoustav již více než 30 let. Bowers & Wilkins je synonymem kvality nejen pro studiové, ale i pro domácí použití.

Nejen inovativní design, ale především vlastní špičkové technologie posunuly značku B&W do absolutní špičky a definovaly ji jako etalon zvukové kvality. Jmenujme například diamantové výškové reproduktory, kevlarové membrány, matrixovou konstrukci, flowport dnes již standardy, které se snaží kopírovat celý svět. Tyto technologie jsou výsledkem desetiletí vývoje a práce desítek lidí z vývojového střediska ve Steyningu, kde inženýři B&W spolu s odborníky marketingu hledají a definují nové cesty, jak co nejvíce přiblížit reprodukovaný zvuk originálu.

Další produkty Bowers & Wilkins

B&W

Pro společnost B&W je velmi důležitá přímá vazba na zákazníky proto již před lety spustila projekt „Society of Sound“. Jehož úkolem je spojovat uživatele B&W k možné diskusi, poslechu i sdílení kvalitní hudby. Projekt umožňuje vyjadřovat názory na zvuk a kvalitu jeho reprodukce a provozovat i další aktivity. Do projektu jsou zapojeni jak profesionálové (zpěváci a producenti Peter Gabriel, Dave Stewart ), tak i široká uživatelská veřejnost. Máte-li zájem se zapojit, stačí kliknout na: http://blog.bowers-wilkins.com/