SYSTEL IP řešení pro studiovou telefonii

IP telefonie pro živá rozhlasová a televizní talk- show a multikonferenční aplikace

Systel IP je systém typu”call-in” s multikonferenčními možnostmi, který výrazně snižuje náklady na tento typ komunikace. Dále výrazně přispívá ke zlepšení kvality zvuku, zvyšuje flexibilitu a integraci s již existujícími telefonními systémy broadcastera. Nezbytná investice není vysoká a její rychlá amortizace přináší úsporu nákladů.Obchodní telefonní systémy rychle přecházejí na technologii VoIP, integrující IP ústředny např. Asterisk nebo podobné distribuce nebo ústředny virtuální, což umožňuje přístup k novým alternativním poskytovatelům telekomunikačních služeb. Současné telefonní systémy určené pro vysílací aplikace tvořily doposud izolovaný ostrov s nemalými provozními náklady a stagnující technologií.

Telefonní vícelinkové systémy určené pro broadcast aplikace jsou k dispozici již více než 20 let. Společnost AEQ vždy nabízela inovativní řešení v souladu s dostupnými technologiemi. V roce 1994 AEQ vyvinula systém Systel 3000 s ovládáním digitálních telefonních hybridů na konvenčních telefonních linkách fungující jako multiplexní ovládací konzole, zatímco ostatní výrobci nabízeli pouze rozhraní typu hovor čekající ve frontě.V roce 2004 AEQ uvedla na trh Systel 6000 s novou architekturou. Kvalitní ISDN linky se zvukovými kodeky, POTS, pronajaté linky a Point to Point-to-point IP Audio (RTP). Systém měl integrovanou 4-drátovou digitální matici, která umožňovala multiplexní formát ovládací konzole a multikonferenci až ze 40 různých kanálů.

Nyní AEQ představuje již třetí generaci Systel talk-show a multikonferenčních systémů. Tento nadále využívá technologii digitálního směrovače/přepojovače s využitím IP telefonních systémů umožňujících flexibilní a dynamické řízení. Funkce čekajícího hovoru je ovládána současně s multiplexní funkcí pro maximální pohodlí všech uživatelů.

Další značky

Kategorie AV produktů