Studiové mikrofony
Měřící mikrofony
Ozvučovací mikrofony
DYNAMICKÝ BROADCAST MIKROFON
MD - 300
 

Německou společnost Microtech Gefell založil pan George Neumann již v roce 1928 pod původním názvem Neumann & Company Gefell. Slaví tedy letos 90. výročí založení. Tato firma je mnohými odborníky považována za skutečného pokračovatele slavného Neumannova jména. Společnost sídlí stále ve městě Gefell, do kterého Georg Neumann odešel z Berlína v roce 1943, kde jeho továrna byla vybombardována. S ním do gefellské bývalé textiní továrny přišli všichni spolupracovníci a brzy pokračovali ve výrobě součástí a modelů  z Berlína od roku 1930, včetně nejslavnější kapsule M7, která byla montována do legendárních mikrofonů M49 i U47.
Po válce se Georg Neumann v roce 1948 vrátil do Berlína a založil společnost Georg Neumann GmbH. Stále byl ovšem až do své smrti v roce 1976 stejně jako jeho kolegové inženýři v přímém kontaktu se spolupracovníky v Gefellu.

Společnost Microtech Gefell nabízí široké portfolio špičkových mikrofonů, které nezapřou svého pratvůrce Georga Neumanna. Celá výrobní řada je samozřejmě zpracována moderními technologiemi a o preciznosti výroby i inženýrské kreativitě týmu Microtech nelze pochybovat, neboť všechny vyráběné mikrofony slouží ve studiích, na pódiích i v parlamentech ke spokojenosti svých uživatelů. V neposlední řadě jsou to potom i mikrofony určené pro precizní měřící přístroje využívané ve vědě a průmyslu.

Microtech Gefell stále vyrábí i onu slavnou kapsuli M7 technologií vytvořenou Georgem Neumannem.

Mikrofony pro studio a broadcast

Další značky

Kategorie AV produktů