Dedikovaný BlackBox Přehrávač 24 až 64 stop pro Live Show

PLAYER

Digitální vícestopé přehrávače

BlackBox Player nabízí inovativní řešení pro vícestopé přehrávání při živých „Live“ produkcích a přímých přenosech v provedení pro montáž do racku v kompaktní 1U výšce. Speciálně navržen tak, aby přehrával doprovodné stopy (playbacky), nebo vícestopý prostorový zvuk pro různá živá vystoupení a tématické zábavní parky, muzea a další podobné instalace, může přehrát až 64 kanálů vysoce kvalitního zvuku až do rozlišení 24bit / 96kHz. Playback může být spuštěn pomocí časového kódu, nožním spínačem, počítačovou QWERTY klávesnici, JoeCo Remote ovládáním nebo může být ovládán pomocí MIDI příkazů. To nabízí zvukaři, sound designérovi stejně jako hudebnímu režisérovi nebo výkonnému umělci plnou kontrolu nad děním na pódiu za všech okolností.

Využívajíci osvědčené technologie oceněných BlackBox rekordérů, BlackBox Player poskytuje inovativní řešení pro přehrávání v režimu „Live“. Všechny vlastnosti přehrávače jsou nyní k dispozici pro 24- i 64-kanálové BlackBox systémy JoeCo. To umožní přehrávání až 64 kanálů synchronně a to v kvalitě až 24 Bit / 96kHz, bez počítače.

Materiál určený k přehrávání lze načíst z libovolné pracovní stanice (DAW – Digital Audio Workstation), která je schopna vytvářet soubory ve formátu Broadcast WAV. Kromě standardních mono BWAV souborů, přehrávač podporuje také přehrávání souborů polyfonní WAV, od více stereo souborů až po 24, nebo dokonce 64 kanálové PolyWAV soubory. Mono, stereo a vícekanálové soubory lze použít i společně ve stejné písni což masivně zvyšuje flexibilitu systému. Zvukové soubory lze uložit na standardní USB2 disk nebo flash RAM. Jednoduchý způsob pojmenování zajišťuje přehlednost aby správný soubor byl přehráván prostřednictvím správného výstupu.

Set list může být nakonfigurován do jednoduchých playlistových souborů ve formátu XML. Playlist pak automaticky řeší cue( nastavení začátku) další skladby, aby byla připravena pro okamžité přehrávání. Playlistů může být uloženo více a tím je systém připraven na rychlé změny nebo na nastavení alternativních verzí show.

Samostatné foldbackové mixy lze nastavit pomocí běžných mixážních pultů. Další mix lze posílat prostřednictvím sluchátkového výstupu např. pro režiséra. Pro aplikace vyžadující pro přehrávání synchronizaci s časovým kódem, může být nakonfigurován BlackBox Player tak, aby příchozím zdrojem MTC, nebo případně Word Clock. Implementací režimu „Chase“ umožňuje, aby přístroj zahájil synchronní přehrávání v okamžiku zvoleného příchozího časového kódu. Tato funkce může být buďto ovládána z předního panelu, nebo pomocí Sony 9-pin protokolu. 9-pin příkazy také umožňuje uživateli provádět zkoušky představení, která jsou vázána časovým kódem pomocí dálkového ovládání a také různých střižen a show kontrolerů. Časový kód může být zobrazován na hlavním displeji v režimu přehrávání.

Integrované bezpečnostní funkce zajistí, že BlackBox Player splňuje všechna důležitá „show must go on“ kritéria. Patří mezi ně především unikátní automatická funkce převzetí služeb při selhání, která umožňuje BlackBox Playeru automaticky přepnout na synchronní sekundární systém pomocí svého interního analogového relé v případě poruchy. (To by za normálních okolností vyžadovalo nákladnou externí přepojovacé matice).

Vlastnosti

Nahrává Broadcast WAV soubory
MADI, Dante, AES/EBU, analog rozhraní
Používá standardní USB disky
Fat32 formát
Žádné kopírování souborů
Žádná konverze formátů
1U výška,váha cca 2 Kg
až 64 stop – 24bit – 96kHz
Ovládání SONY 9-pin
LTC Time kód
Jednoduché a intuitivní ovládání

Další značky

Kategorie AV produktů