Routing

Mixování

Síťování

Ovládání

Spínání

Modulární digitální mixážní pult 52/SX

Routing

Mixování

Síťování

Ovládání

Spínání

52/SX

• Cenově optimalizovaný mix pro vysílací On-air aplikace, přenosové vozy, video post-produkci.
• Robustní konstrukce pro provoz 24/7
• Intuitivní konfigurační software
• Podpora pro 16 faderů • Podpora pro 2 faderové vrstvy – různá uživatelská nastavení • 32 sčítacích sběrnic (stereo) (PGM+Aux+CF+PFL) • 6 mix minus sběrnic (stereo) • podpora pro 1-U nebo 2-U DSP Core se vstupními/výstupními moduly až 643 vstupů a 643 výstupů, analogové, digitální, MADI, Gigabit audio network • Ovládání TFT dotykové displaye
• Připojení k Core DSP jedním kabelem CAT (audio, ovládání, napájení)
• Talkback
• USB audio konektor pro přímé připojení PC
• Modulární systém, velká variabilita
• Velmi nízká spotřeba
• Tichý provoz
• Široký rozsah ovládání a síťových nastavení

Flexibilita jako základ

52/SX je flexibilní systém, který se uplatní stejně dobře ve vysílacích studiích, produkčních studiích, video postprodukci tak i v přenosových vozech. Využívá se nejen jako mixážní systém, ale i jako výkonný přepojovač – router. Používáte-li 52/SX jako mixážní pult, můžete konfigurovat stoly od 4 faderů až do velikosti 16 faderů. Moduly 52/SX jsou pouze dva – čtyřfaderový modul (ve dvou verzích s thačítky on/off pod faderem nebo nad faderem) a centrálním výstupním modulem se všemi novými vlastnostmi Řady 52. Všechny moduly se propojují standardním Ethernetovým kabelem umožňujícím pracovat modulům s DSP Core až na vzdálenost 100m. Můžete nadefinovat až čtyři nezávislé mixy pomocí jediné DSP Core jednotky. Plná podpora TFT dotykových displayů. Je plně kompatibilní s modely 52/MX, 52/RX, 52/DX. Používáte-li 52/RX jako Router, můžete nejen směrovat signály, ale využít i možnost dalšího signálového zpracování. Jsou i možnosti navýšení redundance systému.

Řada 52 to není jenom hardware sám o sobě – největší výhodou systému je jeho konfigurovatelnost. Snadno použitelný software pracující na platformě Windows vám pomůže nastavit chování systému, aby odpovídal vašim požadavkům. Dojde-li ke změnám lze systém snadno přizpůsobit. To je zvláště užitečné,pokud studio potřebuje uplatnit nové nebo měnící se pracovní postupy v budoucnosti. Všechny řídicí moduly jsou propojeny pomocí standardní CAT 5/6 kabeláže s využitím napájení Power over Ethernet (PoE). To vám dává volnost umístit modulydo sestav studiového nábytku bez obav z délky a množství kabelů. Tímto způsobem můžete vytvořit mixážní pult podle toho, jak pracujete, ne naopak. Přidejte pokročilé rozhraní a možnosti dotykových obrazovek TFT a výsledkem je opravdu flexibilní audio mixer.

Snadná konfigurace

52/SX systém se skládá ze tří hlavních částí. DSP Core – tedy jádro se svými vstupními a výstupními rozhraními a výkonem procesorů pro zpracování zvukových a ovládacích signálů, ovládací panely a moduly a v neposlední řadě software. Zprovoznění 52/SX znamená konfiguraci systému pomocí intuitivního softwaru s možností upgrade na Toolbox5 (rozšíření konfigurovatelnosti na úroveň RX a MX). Tento proces, který provede buď přímo DHD nebo systémový integrátor, přenese vaše požadavky do systému.

TFT dotykový display jako ovladač. TFT dotykový display je jeden z klíčových prvků pro přímé a velmi flexibilní ovládání mixů Řady 52. Může být umístěn v různých pozicích např. nad faderovými moduly, samostatně na stole nebo v racku. S použitím konfiguračního software mu přiřadíte požadované funkce.

Plnohodnotné moduly – racková verze. Moduly mix. pultu v racku? Stačí použít Q-Panel v 1U výšce a namontovat moduly potřebné pro poslech, talkback, přepojování a pod. Moduly jsou opět konfigurovány pomocí Toolbox software.

Flexibilita konfigurací

16 faderů pro odbavovací pracoviště a produkci

Hlavní mixážní pult pro studio i přenosový/záznamový vůz. Je snadné navrhnout si pult dle vlastní potřeby. Výstupní sekce obsahuje vše potřebné pro poslech, talkback i ovládání.

12 nebo 8 faderů pro živé vysílání

Přesně co potřebujete – mixážní pult pro standardní studia a přenosové vozy. Intuitivní ovládání a dostatek faderů.

4 fadery pro DJ a novináře

Všechny potřebné funkce na malé ploše. Srozumitelné uživatelské rozhraní bez zbytečné komplexnosti.

DSP Core – srdce systému

Core 52/XS nabízí 8 APC portů . Tyto speciální RJ45 porty propojují ovládací moduly a I/O boxy (vstupyvýstupy) s Core – jádrem systému. Používají se standardní CAT kabely, které přenášejí audio, napájení i ovládací signály proto APC. I/O boxy a ovládací prvky lze umístit dle potřeby bez omezení vyplývajících ze standardní kabeláže. Potřebujete-li více než 8 APC portů, lze systém rozšířit o jeden 52/XC koncetrátor. Tento modul přidá dalších 12 APC portů a je připojen pomocí optického kabelu. Všechna audio a ovládací data jsou přístupná ze všech APC portů.

Jádro signálového zpracování 52/MX je uloženo v kompaktním 1U modulu. Lze použít i DSP jádra z XC a DX produktových řad. Tento specializovaný hardware provádí veškeré zpracování signálů a ovládání systému. Nové Core moduly mají dostatečný výkon i pro velmi náročné aplikace. Core systém neobsahuje PC a pracuje bez hard disků, ventilátorů a baterií.

Konektivita pro audio a ovládací signály je zajištěna pomocí XLR-I/O modulů v půlrackovém provedení o výšce 1U. Vaše zvolená rozhraní pak propojíte pomocí CAT 5/6 kabelů. Jsou připraveny moduly pro připojení analogového a digitálního audia, MADI a GPIO. Všechny ovládací moduly a TFT displaye používají pro komunikaci s Core Ethernet. Systémy dalších výrobců mohou používat Ethernet, sériové připojení nebo GPIO pro interfacing s dalšími zařízeními řady 52 (nutný upgrade na plnou verzi Toolbox 5).

Další produkty DHD

 

Další značky

Kategorie AV produktů