Routing

Mixování

Síťování

Ovládání

Spínání

Kompaktní digitální mixážní pult SX2

 • Cenově optimalizovaný mix pro vysílací On-air aplikace, přenosové vozy, video post-produkci.
 • Robustní konstrukce pro provoz 24/7
 • 40-bit floating-point DSP
 • Intuitivní konfigurační software SX2Config
 • Podpora pro až 16 faderů
 • 3-pásmový EQ (plně prametrický), subsonický filtr, dynamické procesory, limitér, delay
 • Podpora pro 2 faderové vrstvy – různá uživatelská nastavení
 • 16 stereo sčítacích sběrnic (PGM+Aux+CF+PFL)
 • 6 mix minus sběrnic (stereo)
 • Podpora 1-U DSP Core XS2 se vstupními/výstupními moduly-analogové, digitální, MADI, DANTE, Ravenna/AES67, Gigabit audio network
 • 4/4 kanálové rozhraní Dante
 • Ovládání pomocí TFT dotykového displeje 10,1 „
 • Programovatelná tlačítka (RGB LED)
 • Připojení k Core DSP jedním kabelem CAT (audio, ovládání, napájení)
 • Talkback
 • USB audio konektor pro přímé připojení PC
 • Modulární systém, velká variabilita
 • Velmi nízká spotřeba
 • Tichý provoz
 • Široký rozsah ovládání a síťových nastavení

SX2 – Kompaktní mix

Flexibilita jako základ

SX2 je flexibilní systém, který se uplatní stejně dobře ve vysílacích studiích, produkčních studiích, video postprodukci a v přenosových vozech. Využívá se nejen jako mixážní systém, ale i jako výkonný přepojovač – router. Používáte-li  SX2 mixážní pult, můžete jej konfigurovat od 4 faderů až do velikosti 16 faderů. Ovládací moduly SX2 jsou pouze dva – čtyřfaderový modul s centrálním výstupním modulem se všemi hlavními funkcemi a šestifaderový modul. Fadery jsou motorizované a je umožněna druhá vrstva až po 16 kanálů. Všechny moduly se propojují standardním Ethernetovým kabelem umožňujícím pracovat modulům s DSP Core až na vzdálenost 100m. Můžete nadefinovat až čtyři nezávislé mixy pomocí jediné DSP Core jednotky. Každý modul je osazen vlastním TFT 10,1″ dotykovým displayem. SX2 je plně kompatibilní s modely 52/MX, RX2, 52/DX, 52/TX. Používáte-li SX2 jako Router, můžete nejen směrovat signály, ale využít i možnost dalšího signálového zpracování.

Vestavěné 4/4 kanálové rozhraní Dante ™ je řešením pro menší on -air studia a nahrávání, monitorování nebo talkback. Jako volitenné rozhraní je potom možno přidat 2x 64/64 Dante ™, AES67 (Ravena) audio over IP. Do vetších celků potom lze použít DSP jednoty CORE XC2 a vyšší. Rozšiřující vstupní a výstupní jednotky (1/2 Rack) poskytují výběr analogových rozhraní mikrofonních a linkových, digitálních AES/EBU, SPDIF vstupů, USB, GPI, GPO, dual Embeder/Deembeder a sluchátkové výstupy.

Mixážní pulty SX2 se dodávají i ve výhodných předkonfigurovaných 4 a 10 faderových verzích s rozhraními APC, AES67 nebo Dante ™.

Jsou tu samozřejmé i možnosti navýšení redundance systému.

Řada 52 není jenom hardware sám o sobě – největší výhodou systému je jeho konfigurovatelnost. Snadno použitelný software pracující na platformě Windows vám pomůže nastavit chování systému, aby odpovídal vašim požadavkům. Dojde-li ke změnám, lze systém snadno přizpůsobit. To je zvláště užitečné, pokud studio potřebuje uplatnit nové nebo měnící se pracovní postupy. Všechny řídicí moduly jsou propojeny pomocí standardní CAT 5/6 kabeláže s využitím napájení Power over Ethernet (PoE). To vám dává volnost umístit moduly do sestav studiového nábytku bez obav z délky a množství kabelů. Tímto způsobem můžete vytvořit mixážní pult podle toho, jak pracujete, ne naopak. Přidejte pokročilé rozhraní a možnosti dotykových obrazovek TFT i softwaru Views App a výsledkem je opravdu flexibilní audio mixer.

Snadná konfigurace

SX2 systém se skládá ze tří hlavních částí. XS2 I/O  Core – tedy DSP jádro se svými vstupními a výstupními rozhraními a výkonem procesorů pro zpracování zvukových a ovládacích signálů, ovládací panely, moduly a v neposlední řadě software. Zprovoznění SX2 znamená konfiguraci systému pomocí intuitivního softwaru SX2Config s možností upgrade na plný Toolbox9 (rozšíření konfigurovatelnosti na úroveň RX2 a MX). Tento proces, který provede buď přímo DHD nebo systémový integrátor, přenese vaše požadavky do systému.

TFT dotykový display, který je součástí obou modulů SX2 je jedním z klíčových prvků pro přímé a velmi flexibilní ovládání mixů SX2. Další jako rozšíření může být umístěn v různých pozicích např.  samostatně na stole nebo v racku. S použitím konfiguračního software Toolbox9 mu přiřadíte požadované funkce.

Flexibilita konfigurací

16 faderů pro odbavovací pracoviště a produkci

Hlavní mixážní pult pro studio i přenosový či záznamový vůz.  Je snadné navrhnout si pult dle vlastní potřeby. Výstupní sekce obsahuje vše potřebné pro poslech, talkback i ovládání.

10 faderů pro živé vysílání

Přesně co potřebujete – mixážní pult pro standardní studia a přenosové vozy. Intuitivní ovládání a dostatek faderů.

4 fadery pro DJ a novináře

Všechny potřebné funkce na malé ploše. Srozumitelné uživatelské rozhraní bez zbytečné komplexnosti.

DSP Core – srdce systému

Core 52/XS2 nabízí 4 APC porty . Tyto speciální RJ45 porty propojují ovládací moduly a I/O boxy (vstupy/výstupy) s Core – jádrem systému. Používají se standardní CAT5/6 kabely, které přenášejí audio, napájení i ovládací signály, proto APC (audio, power, control). I/O boxy a ovládací prvky lze umístit dle potřeby bez omezení vyplývajících ze standardní kabeláže. Potřebujete-li více než 4 APC porty, lze systém rozšířit o jeden 52/XC koncetrátor. Tento modul přidá dalších 12 APC portů a je připojen pomocí optického kabelu. Všechna audio a ovládací data jsou přístupná ze všech APC portů.

Jádro signálového zpracování 52/SX2 je uloženo v kompaktním 1U modulu. Lze použít i DSP jádra z XC a DX produktových řad. Tento specializovaný hardware provádí veškeré zpracování signálů a ovládání systému. Nové Core moduly mají dostatečný výkon i pro velmi náročné aplikace. Core systém neobsahuje PC a pracuje bez hard disků, ventilátorů a baterií a je tedy naprosto bezhlučný.

Konektivita pro audio a ovládací signály je zajištěna pomocí XLR-I/O modulů v půlrackovém provedení o výšce 1U. Vaše zvolená rozhraní pak propojíte pomocí CAT 5/6 kabelů. Jsou připraveny moduly pro připojení analogového a digitálního audia, MADI a GPIO. Všechny ovládací moduly a TFT displaye používají pro komunikaci s Core Ethernet. Systémy dalších výrobců mohou používat Ethernet, sériové připojení nebo GPIO pro interfacing s dalšími zařízeními řady 52 (nutný upgrade na plnou verzi Toolbox 9 a vyšší).

Další produkty DHD

 

Další značky

Kategorie AV produktů