Legendy analogového snímání od Ikeda Sound Laboratories

Produkty Ikeda Sound Labs. jsou špičková zařízení pro snímání analogového záznamu ze Země Vycházejícího Slunce. Výrobky pana Ikedy jsou dluhá léta používány i u japonského císařského dvora.

Gramofonové přenosky a  raménka jsou konstruovaná prominentním japonským specialistou v oboru analogových snímacích systémů panem Isamu Ikedou s podporou 70ti leté tradice jejich ruční výroby v Japonsku.
Základem kvality a performance hotového produktu je především pečlivá ruční práce zkušených specialistů společnosti. Raménka a přenosky uspokojí i nejnáročnější milovníky reprodukce hudby prosté všech rušivých jevů.

V současné době Ikeda Sound Labs. nabízí dva základní typy ramének a to IT-407 a IT345 v několika variacích včetně pozlacené verze a nejnovější z nerezové oceli. MC Přenosky potom stojí na řadě 9 tedy 9TS, 9TT, 9Gss a 9mono a dále titanové KAI a kombinace přenosky a hlavičky v jednom těle SAI.  K raménkům je možno vybrat další montážní příslušensví jako hlavičky pro přenosku, VTA lifter, přípojné kabely, step-up transformátor atd.

Vyberte si správné gramofonové šasi a tu nejlepší přenosku pro váš gramofon.

No products found which match your selection.

Další značky