Vítejte v pohlcujícím novém hudebním zážitku. Nový vzhled, nová inteligence a nové funkce navržené komunitou odborníků, kteří se cítí v Roon jako doma.

Roon music server

ZCELA NOVÝ VZHLED I POCIT

Roon má nyní nový svěží vizuální design, který se inspiruje myšlenkou muzea – vzdušné neutrální prostředí, ve kterém jsou vystaveny hodnotné a krásné exponáty. Tvůrci vyšli i z časopisů o klasické hudbě a odvážnou typografii a inovativním rozložením oživili hudbu. Spolu s inovacemi v prezentaci dat je nyní Roon i radost používat.

Roon music server

KONTEXT A VÝZNAM, POHÁNĚN VALENCÍ.

Roon jde daleko nad rámec „algoritmických doporučení“, která najdete v streamovacích produktech na masovém trhu. Pomocí svých expertních metadat a porozumění více než 100 000 odborných posluchačů z Valence nyní Roon objevuje a navrhuje hudbu s hlubokým citem a nadhledem.

FOCUS: DALEKO PŘEDČÍ VYHLEDÁVÁNÍ

Funkce Roon Focus je již dlouho nejvýkonnějším způsobem, jak prozkoumat svou vlastní hudbu, ale nyní jde nad rámec vaší knihovny a poskytuje vám 360 ° pohled na umělce, žánry, umělce a skladatele. Filtrujte a tříd’te prakticky jakoukoli hudbu v Roonu podle umělce, producenta, skladatele, labelu a široké škály dalších parametrů.

KLASICKÁ HUDBA JINAK

Způsob, jakým prozkoumáváte klasickou hudbu, je jiný; proto jsme přišli s úplně novým vizuálním stylem a rozložením informací, které je navrženo tak, aby bylo snadné najít klasické nahrávky, které hledáte. Valence identifikuje vztahy mezi skladateli, dirigenty a umělci – a pomáhá vyřadit no name nahrávky – takže můžete najít dobře hodnocená provedení jakékoli skladby.

DOPORUČENÍ NA MÍRU PRO VÁS

Valence nyní navrhuje nejen na základě kontextu (na co se často díváte a co posloucháte), ale také na vašem vkusu. Přímo na zbrusu nové domovské stránce společnosti Roon uvidíte řídicí panel, který vám umožní prozkoumat vaše poslechy – jak detailní historii posledních několika týdnů, tak statistické zobrazení vašich nejposlouchanějších nahrávek v průběhu času.