Výběr produktu řady 700

Nová řada 700 Bowers & Wilkins nabízí nejenom skvělou kombinaci výkonu a ceny. 700 Series nabízí i nádherný design, který vás osloví na první pohled a samozřejmě úžasný zvuk. Nejvyšší modely 700 tvoří jakýsi přechod mezi řadou 600 a referenční řadou 800 D3. Reprosoustavy jsou vybaveny novými vysokotónovými reproduktory s nově vyvinutou karbonovou membránou. Středotónovým FST reproduktorem s Continuum membránou a basovými reproduktory s membránami Aerofil umpžňující přenést i ten nejhlubší bas. Díky tomu jsou reprosoustavy Series 700 ideální nejen pro audiofilské instalace ve stereu , ale nacházejí uplatnění i v domácím kině.

Vysokotónové reproduktory s karbonovou membránou.

Do jakéhokoliv prostoru. Od malého sterea po domácí kino.

Výrobce nejvyšší třídy reprosoustav pro domácí a studiový poslech

Výrobky společnosti Bowers & Wilkins jsou na špičce v oboru designu a výroby reprosoustav již více než 30 let. Bowers & Wilkins je synonymem kvality nejen pro studiové, ale i pro domácí použití.

Nejen inovativní design, ale především vlastní špičkové technologie posunuly značku B&W do absolutní špičky a definovaly ji jako etalon zvukové kvality. Jmenujme například diamantové výškové reproduktory, kevlarové membrány, matrixovou konstrukci, flowport dnes již standardy, které se snaží kopírovat celý svět. Tyto technologie jsou výsledkem desetiletí vývoje a práce desítek lidí z vývojového střediska ve Steyningu, kde inženýři B&W spolu s odborníky marketingu hledají a definují nové cesty, jak co nejvíce přiblížit reprodukovaný zvuk originálu.

Další produkty Bowers & Wilkins

B&W

Pro společnost B&W je velmi důležitá přímá vazba na zákazníky proto již před lety spustila projekt „Society of Sound“. Jehož úkolem je spojovat uživatele B&W k možné diskusi, poslechu i sdílení kvalitní hudby. Projekt umožňuje vyjadřovat názory na zvuk a kvalitu jeho reprodukce a provozovat i další aktivity. Do projektu jsou zapojeni jak profesionálové (zpěváci a producenti Peter Gabriel, Dave Stewart ), tak i široká uživatelská veřejnost. Máte-li zájem se zapojit, stačí kliknout na: http://blog.bowers-wilkins.com/