Výrobce nejvyšší třídy reprosoustav pro domácí i studiový poslech

Výrobky společnosti Bowers & Wilkins jsou na špičce v oboru designu a výroby reprosoustav již více než 30 let. Bowers & Wilkins je synonymem kvality nejen pro studiové, ale i pro domácí použití napříč všemi kontinenty.

Nejen inovativní design, ale především vlastní sofistikované technologie posunuly značku B&W do absolutní špičky a definovaly ji jako etalon zvukové kvality. Jmenujme například diamantové vysokotónové reproduktory, kevlarové membrány, komorovou konstrukci skříní (matrix), flowport a další. Dnes již standardy, které se snaží kopírovat celý svět. Tyto technologie jsou výsledkem desetiletí vývoje a práce desítek lidí z vývojového střediska ve Steyningu, kde inženýři B&W spolu s odborníky marketingu hledají a definují nové cesty, jak co nejvíce přiblížit reprodukovaný zvuk originálu.

B&W Society of Sound

Pro společnost B&W je velmi důležitá přímá vazba na zákazníky. Proto již před lety spustila projekt „Society of Sound„, jehož úkolem je spojovat uživatele B&W k možné diskusi, poslechu i sdílení kvalitní hudby. Projekt umožňuje vyjadřovat názory na zvuk a kvalitu jeho reprodukce a provozovat i další aktivity. Do projektu jsou zapojeni jak profesionálové (zpěváci a producenti Peter Gabriel, Dave Stewart ), tak i široká uživatelská veřejnost. Máte-li zájem se zapojit, stačí kliknout na: http://blog.bowers-wilkins.com/

Další značky