Audio Systémy

Společnost  T+A vyvíjí a vyrábí vše, co potěší pravověrného audiofila. Sortiment T+A je velmi komplexní a sestává z několika řad přístrojů, které splňují široké spektrum osobních požadavků a preferencí náročných posluchačů. Tyto řady obsahují vynikající zesilovače a hudební přehrávače, absolutně špičkový výběr pro nejnáročnější zákazníky, kompaktní systémy Hi-Fi s vynikajícími akustickými vlastnostmi pro milovníky kvalitního poslechu hudby i skvělé zvukové řešení typu „all-in-one“ pro náročného nadšence.

Reprosoustavy

Stejně jako u T+A zvukových systémů je způsob designu a vývoje reprosoustav pojat tak, aby splňoval širokou škálu požadavků audiofilů: velké sloupové monitory absolutního high-endového standardu s jedinečnými technologiemi; výjimečné středně velké sloupové reprosoustavy a regálové reprosoustavy i elegantní kompaktní řešení schopná poskytnout vynikající zvukový zážitek. K dispozici je mnoho variant a povrchových úprav splňujících představy uživatelů i architektů. A samozřejmě jedinečné technologie a designové koncepty.

Sluchátka

Solitaire P, Solitaire P-SE a zesilovač Solitaire HA 200 představují první krok společnosti T+A k nové řadě sluchátek. Minimalistický design Solitaire P odkazuje na ikonickou řadu T+A HV a stejně jako všechna ostatní zařízení T+A oslovuje především uživatele, kteří oceňují estetiku, hudbu, inovace a řemeslné zpracování.

 

Příslušenství

Zvukové systémy mohou dosáhnout plného potenciálu zvukové kvality pouze tehdy, pokud jsou jejich doplňky – např. zásuvné funkční moduly, zvukové kabely, reproduktorové kabely, síťové kabely a distribuční panely na stejné technické a materiálové úrovni jako ostatní komponenty. Proto společnost T+A vyvinula širokou škálu příslušenství, která je dokonale přizpůsobena náročným standardům přístrojů a reproduktorů.

Další značky

Kategorie AV produktů