High End
Gramofonová šasi
High End
Gramofonová šasi

Cesta k výrobě těchto gramofonových chassis nebyla jednoduchá. Od samého počátku bylo jasné, že Dr. Feickert si kladl za cíl uplatnit ty nejlepší a ověřené principy a postavit solidní důvěryhodné gramofonové chassis. Zároveň ale hledal nové cesty, jak tyto posunout k vyšší zvukové kvalitě. To se u všech tří produktů jednoznačně podařilo.

Po mnoha testech a vylepšeních byl nalezen způsob, jak dosáhnout správné interakce komponentů chassis , aby se celek choval jako jedna hmota.  Zároveň tu je důraz na „snadnost použití“ s funkcemi, jako je posuvná podložka raménky se stupnicí na principu čepu a vřetena. Toto řešení umožňuje výměnu celého raménka během několika minut, nemluvě o tom , že i nastavení raménka se tím velmi usnadňuje .

V neposlední řadě design – nadčasová elegance splňuje zároveň všechny požadavky na vynikající zvuk. Byla ještě vylepšena osvědčená konstrukce speciálního ložiska, konstrukce gramofonového talíře i vysoký točivý moment motoru. Tím bylo dosaženo ještě vyššího standardu pohonu gramofonu. Netřeba ani dodávat, že řídící elektronika motoru byla kompletně přepracována.

Doufáme, že vás tato chassis osloví stejně jako nás – bez ohledu na to, které raménko hodláte použít (posuvná základna umožňuje připojit téměř všechna dostupná raménka od 9 až do 12 palců).

Uvolněte se a poslouchejte čistě jen hudbu. Zapomeňte na technologii, která vám to umožní.

Rameno ani přenoska není součástí dodávky, fota jsou pouze ilustrační. Gramofon vám samozrejmě na vaše přání osadíme vybraným ramenem a přenoskou a profesionálně nastavíme .

Vyberte si správné gramofonové raménko a tu nejlepší přenosku pro váš gramofon.

Další značky