ULTIMÁTNÍ HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ PRO HUDEBNÍ FANOUŠKY

Roon music server a streamer Nucleus vám pomůže znovuobjevit staré oblíbené hudební kousky, na které jste už zapoměli a poznáte novou hudbu, kterou si zamilujete.

Prozkoumáte svět hudby přesně podle vašeho vkusu.

Nechte se překvapit fotografiemi, životopisy, recenzemi, texty, daty koncertů, doporučeními a dalšími…

Začněte s hudbou, kterou znáte a nechte se Roonem vést k dalším milionům hudebních souborů ve vysokém rozlišení na TIDAL a Qobuz.

Roon music server

NEJKVALITNĚJŠÍ AUDIO

Roon využije maximální kvalitu vašich zařízení, zaručí bitově přesný přenos stejně jako možnost využít výkonný DSP pro uživatelská nastavení poslechu.

VŠECHNA VAŠE HUDBA AGREGOVÁNA

Roon používá vaše soubory a streamovanou hudbu a vytváří propojenou digitální knihovnu. Přináší rozšířená metadata, která jsou potom zobrazována na jeho pokročilém rozhraní spolu s obsahem.

UŽIVATELSKÉ ZKUŠENOSTI MLUVÍ ZA VŠE

ULTIMÁTNÍ ROZHRANÍ

Interface Roon promění vaši hudbu v cestu poznávání a objevování, dávajíce vám bohatší obsah, hlubší pochopení a potěšení.

DOSTAŇTE Z VAŠEHO ZAŘÍZENÍ TO NEJLEPŠÍ – VŠECHNY ZDROJE NA JEDNOM MÍSTĚ

Roon pracuje s vaším zařízením i tím, které si teprve pořídíte. Roon ovládá hudbu z vašich digitálních zdrojů: TIDAL, Qobuz, NAS, hard disky, iTunes, Live radio a dalších.

Roon

AUDIOFILSKÝ MULTIROOM

Nemějte obavy pokud některé vaše zařízení nepodporuje formát, Roon zajistí aby všechna vaše hudba hrála na všech zařízeních. Získejte maximum z každého vašeho audiozařízení, od high-end hifi po stolní reproduktory.

NUCLEUS

Nucleus je ultimátní zařízení postavené pro dosažení extrémní kvality zvuku, navržené pro maximalizaci vašeho požitku z Roon.

Každý aspekt – hardware, operační systém, software – byly vyvinuty aby poskytovaly bezhlučný, vysoce výkonný a energeticky úsporný Roon Core.

Nepotřebujete žádnou znalost počítačů nebo organizace počítačové sítě.